Dünyadaki en büyük boks maçı olarak kabul edilen boks maçı hangi boksörler arasında geçti ?

dünyadaki en büyük boks maçı olarak kabul edilen boks maçı hangi boksörler arasında geçti ?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• muhammad ali and joe frazier

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Lennox levis ve Vilademir klitçko maçıda iyi :))

Tabi Muhammed Ali üstâd ayrı

0|1
    0|0
    • tabi onlarda ayrı büyük maçlardı:)

• Biri Muhammed Ali'dir de diğerini bilemem

0|1
    0|0
  • Muhammad Ali vs Sonny Liston "Phantom Punch" la Liston'in K.O. olduğu gün ;))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Muhammad ali İLE Mike tyson karşılaştımı

0|1
    0|0
  • eskilerden hepsi :) james toney'in roy jones ile yaptığı maç olsun,thomas hearns ile sugar ray leonard maçı olsun,mike tyson vs evander holyfield olsun,prince naseem hamed ' in maçları olsun hepsi birbirinden güzel maçlar bence.eskilerde kalite vardı.şuanda ise boksta takip ettiğim tek kişi Selçuk Aydın.

0|1
    0|0
    • Evet haklısın,şuan benim takip ettiğim kimse yok maalesef.prince hamed vardı oda yok artık.daha hiç yenilmemiş floyd mayweather diye biri var.şuanda en iyisi ama ben sporcularında ahlaklı olanlarını seviyorum.muhammed ali gibi.prince hamed gibi vs.Selçuk aydın henüz zor bir rakiple karşılaşmadı bence..

• selçuk aydını gerçek bir boksörle görmek isterdim örneğim ;manny pacquiao,marquez,morales gibi bir boksörle dövüşürse gözüme girer:))

• önümüzdeki 2-3 karşılaşmadan sonra neden olmasın :)

• tayson & lewis

0|1
    0|0
  • muhammed ali vs. joe fraiser -

0|1
    0|0
  • Badr Hari Vs Gökhan saki 30 saniyede nakavt

0|1
    0|0
    • tabi tabi..:))

• ayrıca boks diyorum badr boksor değil

• olsun kısmen boksör