Ayna karşısında uzun süre harcar mısınız?

aynaların boyutlara açılan kapı old. duymuşsunuzdur. uzun süre aynada gözbebeklerinize baktığınızda yüzünüz filan değişiyomuş üçharfliler görüyomuşsunuz filan hiç denediniz mi bunu? ya da tecrübesini size anlatan oldu mu? valla ben cesaret edemedim bir de geceyarısı filan diyolar..

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Valla ben aynaya baktığımda genelde beş harfli görüyom. İnsan :D

0|0
    0|0
    • ha ha ha çok komik, aslında güldüm ama yine de komik değil biliyosun :)

• Biraz daha çabalarsam belki üç harflileri bile görürüm :D

• aman boşver korkarsın görme onları :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben çok uzun süre baktım göz bebeklerime ama hiç bir şey olmadı sadece psikolojin bozulmaya başlıyor zamanla.

0|0
    0|0
    • belki mental açıdan da güçlü olmak lazım biraz ayrıca evet ayna negatif enerji veriyo diyolar

• valla öyle bir sey olsa ben kesin görürdüm baya aynayla icli disliydim tabii büyünce gecti :D

0|0
    0|0
    • ama sabit bir şekilde gözbebeklerine bakman gereiyomuş, yengem anlattı dün yapıyomuş o bir ara

• valla ben de deneyemem de bir kaç yazı okudum bir süre aynaya bakmasam iyi olur :)

• :D :D aynen

• Allah napmasın seni...Karşımda ayna vardı, ödüm b.kuma karıştı.

0|0
    0|0
    • ahhhahah kaldır hemen kaldır kapını da kapat kapıdan geçemiyolarmış :D

• Ne oldu? Korktun mu gı? ^^

• hani senin de ödün pokuna karışmıştı ya öyle oldu işte, üç harfliler şakaya gelmez, allah korusun amiin..

Erkekler Ne Diyor 1

• böyle hurafelerle aklınızı meşgul etmeyin. dünya maddeden ibarettir. metafiziksel öğeler, insanın baş edemediği olaylar karşısındaki acizliğinden ve macera düşkünlüğünden dolayı uydurduğu kavramlardır. cin, melek vb.

0|0
    0|0
Yükleniyor...