Makyaj yapmayın diyorsunuz ama ne yapayım peki :)

benim makyajsız halim hasta gibi . yai hasta olunca renginiz atar sararısınız ya benim normal halim öyle. gözlerimde ölü balık gibidir cansızdır. onun dışında bir problemim yok yüz hatlarımı severim. ama yapmadan duramıyorum.makyaj yapmazsam hastamısın diyorlar hep ya da üzgün üzgün bakıyorsun diyorlar. maske falan yapmaklada geçecek bişey değil bu. çözümü olan ?

Güncellemeler:
bazen annem bile diyor kızım bir allık falan sür yüzüne renk gelsin hasta gibi duruyorsun diyor:)

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• yapmalısın .sadece aşırı ya da hoş olmayacak makyaj yapmamalısın . her kız yapmalı az da olsa .hem daha hooş hende kıyafetleriniz ilede daha uyumlu bir görüntü olur .

1|0
    0|0
  • Ufak refek seyler ile cok canli bir yuzun olabilir :) cok agir bir makyaj yapmana gerek yok :)

1|0
    0|0
  • sade bir makyaj yapabilirsin o kadarı sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Madem öyle az bir makyaj yap. Fazla değil.

0|0
    0|0
  • sen oyle zannediyorsundur yukek ihtimal

0|0
    0|0
  • yap makyajını sen boşver

0|0
    0|0
  • sende çok aşırı yapma.

0|0
    0|0
  • seni seven doğal halinle sevsin evlendin zamandamı makyajla dolaşacaksın evde

0|0
    2|2
  • ne yaparsan yap ama mutlu olduğunu hisset

0|0
    0|0
  • doğal ol en güzeli , bir kadın sadece eşine süslenmeli bence

1|2
    2|1

Kızlar Ne Diyor 8

• bence yap makyajını bişey olmaz bende çok fazlasıyla göz makyajı sürüyom dudak parlatıcıları kullanıyom iyi bişey makyaj yapmak bu yılın modası göz makyajın tamamen belli olması eğer şimdi makyajdan vazgeçersen geçemezsin çünkü makyaj senin yüzünü karartıyor asıl nedeni bu makyajı tamamen bırakıp hep kuaföre gidip yüzüne maske yaptırsan yüzüne renk gelir bak buda moda haftası için benden

0|0
    0|0
  • yüzü canlandırıcı ya da aydınlatıcı krem kullan.. bazı kremlerde altın pırıltıları oluyor.. makyaj yapmaktan daha güzel..

0|0
    0|0
    • ilk defa duyuyorum bunu. kremimin ve temizleme jelimin üstünde canlandırıcı yazıyor ama işe yaramıyor pek markası nivea. biraz uyduruk sanırım.

• nivea değil.. lancome un ürünlerini kullan

• azıcık fondöten uygula.

bronz allık kullan

altın sarısı allıklardan olabildiğince kaç

0|0
    0|0
  • eğer yüzünde leke yoksa sadece bir rimel yeterli bence cildini bozma

0|0
    0|0
  • Yok aslında oyle saniyoruz. Ramazanda gebelde yapmam.hic de solgun değilim. .her gun yapınca goz alisiyor.

0|0
    0|0
  • incecik uygulanmıs fondoten ve bir pembe tonlu allık işini görür yüzünü renklendırmek ıstıyorsan.

0|0
    0|0
    • bb krem sürünce düzeliyor bazende hafif allık sürerim ama nebiliyim makyajsız güzel olmak isterdim :)

• o çok zor nadirdir. burda sorsan herkes makyajsız süper :). benim bile lekesiz eşit tonlanmış yüzüm oldugu halde yapma ihtiyacı hissediyorum rahatsızlık veren mutlaka bir sey buluyorum. doğru ürünleri kullanıp zamanında temizlersen cildini bir zararı olmaz. bb kremi ben sıradan günlerde kullanırım. onu bile incecik sür zaten hemen eşitler cildinin rengini ve hafif pembelik verir. azıcık da rimel ve allık sürdün mü tamamdır. dudak nemlendiricisi sana kalmış.

• Çirkinsen demek ki...

0|0
    0|0
  • Bende öylenin yüzüm beyaz dudaklarım pembe gözlerime kalem çekmesem yüzüm canlı durmuyor :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...