Neden yanımdasın ki(?) diyor musunuz?

Herkese mutlu akşamlar:)

Hayatınızda hiç bir şey paylaşmadığınız,ne faydası ne zararı olan insanlar var mı?Varsa onların etrafınızda olmasından rahatsız oluyor musunuz?

Ben çok rahatsız oluyorum,bi işin yoksa çık git hayatımdan değil mi?

Sizce de öyle midir?

Teşekkürler şimdiden değerli fikirleriniz için:)

link dinlemelik..

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• kim o ? .

1|0
    0|0
    • herhangi biri..çevrenden

özel olması gerekmez

• :)Amin..huzurlu akşamlar.

• sana da huzurlu akşamlar :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Yanlış anlama, yargılamıyorum. Hiç bu açıdan bakmadım çevremdeki, hayatımdaki insanlara.

Hepimiz birbirimizden, iyi-kötü birşeyler öğreniriz, Sokrates'in dediği gibi, ''Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir.''

Bu anlamda, yaşadığımız sürece bir şekilde hayatımıza giren insanlar, iyi-kötü bir şeyler katar. Arı bal yapmak için, çiçek çiçek dolaşır. Hayatımızdaki insanlar, işte o türlü türlü çiçeklerdir bence.

Ben de teşekkür ederim.

Mutlu geceler. :)

link

2|0
    0|0
    • :)farklı bir bakış açısı..aslında ondan bir şeyler öğrenebieceğimi düşünmediğim için de istemiyorum ya:)sağol,hoş bir müzik,dinliyorum

• mutlu geceler.istediğim zaman istediğimi yapıyorum,diyorum.kimseyi kırmaya gerek yok.

1|0
    0|0
  • Çok soru sorduğumda başıma gelmeyen lanet durum kalmıyor..

Bi zaman sonra yanımdakine aldırış etmeden usulca oturuyorum.

Siyah gecede , siyah düşlerle, siyah kanatlı bir iblis olarak.

1|0
    0|1
  • Bazı insanlar Kendiliğimdem Gelir ve kendiliğinden giderler..

Ne geldiklerini anlarsın ne gittiklerini..

Bana Zararı olsun olmasın farketmez benim için Eger karsımda kı mutlu ise bos bos hayatımda olmaktan buyursun ;)

Onun dısında.. Bende bazen varlıgımı belli etmemeye özen gösteririm.. ihtiyaçları oldugunda beliririm..Sonra geldiğim gibi giderim..

Nedenini bilmiyorum.. İnsanlara Yardım etmek.. Birilerinin Hayatında bir iz bırakmak hoşuma gidiyo.. yardımlasmak güzeldir..

1|0
    0|0
  • O tarz insanlar yok benim hayatımda. Olmalarına izin vermiyorum. Zaten pek kimseyle sıkı fıkı bir ilişkim olmaz...

1|0
    0|0
  • nefes alan her yaş ciğeri ve fotosentez yapan her şeyi seviyorum bana anca ben zarar verebilirim o yüzden kimseye ve hiç bir şeye neden yanımdasın ki demem hoş geldin derim...

2|0
    0|0
  • AYNEN. bana bir faydan dokunmicaksa ne diye varsınki yani faydanın dokunmaması aksine bana zarar verdigini gösterir. çek git hayatımdan ben çıkarmak istemiyorum sonra arkamdan konuşuyosunz bana faydası olmayan adama bende fayda vermemki.

1|0
    0|0
  • Onun çıkmasını neden bekliyorsun ki ?

2|1
    0|0
  • Sanada mutlu akşamlar.

Kuru kalabalık istemem, Rahatsız olurum.

Yani.

Bencede öyle.

Ben teşekkür ederim

link

cut.

1|0
    0|0
  • Demiyorum gönderiyorum

1|0
    0|0
    • iyi yapıyorsun

• bi anlamı yok arkadaş saçma sapan cevaplar geliyor istemiyorum artık ilgilenmiyorum da ne bileyim belki de aldığı yaralardan dolayı böyle oluyor insan ama ne yaparsın :/

• Ve hukmen kaybedenlerde var ...

1|0
    0|0
  • birinden kurtulmak istiyorsan sen git madem neden birilerin gitmesini bekliyorsun?D

1|0
    0|0
  • neden yoksun diyorum daha cok

0|0
    0|0
  • Neden yanımda değilsin dediğim insanlar var :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bir işim olduğunda değil, bir şey olmadan, koşulsuz yanımda olan insanlar var.

Bu benim için yeterli..

2|0
    0|1
    • ne faydası ne zararı dedim dikkat ettiysen,yani varlığı anlamsız..

?

• Beklenti aramaksızın etrafımdakileri değerlendirdiğimden olsa gerek..

Kişiselleştirerek cevap verdim, yorumunuz sizde kalabilir.

• Bama kötülüğü dokunmadıkça böyle demem her insan değerlidir

1|0
    0|0
  • cok bir kimse yok hayatimda, annemin babamin bile sosyal hayati benimkinden daha genistir gel gör... benimkiler hep icap ettigi icin iliskiler zaten

1|0
    0|0
  • ilişkilerimde faydacıyım (maddi olarak yormayın hemen) bana bişeler katması lazım arkadaşım ya da sevgilimin. ya da onlayken mutlu olmalıyım. bana etki etmeyen biriyle neden iletişimi sürdüreyim.

1|0
    0|0
  • Demiyorum nedense..

Link için 5*.. Leonard Cohen dinlenilesidir <3

1|0
    0|0
  • uff snane be slkk .s.s.s

0|0
    0|0
Yükleniyor...