Vucudumdaki çatlakları nasıl yok edebilirim?

Yaklaşık 2 3 sene önce 56-57 kiloydum ve sonra kendi kendime kilo vermeye başladım diyet falan yapmadan 48 kiloya indim. Şu sıralar farkettim kalça bölgemde çatlaklar var ve özelliklede kalça bölgemde var yani bilmiyorum bunun bir ilacı falan var mı? ya da o kesin işe yarayacak bir yöntem arıyorum. Çoğu kişi buz sür diyor ama onada zaman gerek ben başka yöntem arıyorum acaba aranızda bununla ilgili bilgili kişiler var mı? Çok istiyorum bu çatlaklardan kurtulmayı ya.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• e butür şeyler zaten zaman ister ilgi ister. direk bir kaç seferlik çözümle olacak bir iş değilki

0|0
    0|0
    • Tamamda herkes kafasından bir şey sallayınca bende şaşırıp kalıyorum. O yüzden buraya yazmayı düşündüm :/

• dermatologmu neydi cildiyeye görünsen o senin için uygun olan bişeyler yazıcaktır

Erkekler Ne Diyor 2

• Beton dök ahahahahah

0|0
    1|0
    • Çok gerizekalı bir üyesin , her verdiğin cevap bir facia gibi .

• Ahah , kimin düştüğü belli lan zaten . Seni hiç alakadar etmez ne b*k yazdığım ! B*k kelimesinide kullandım bak , bunuda diline dolarsın şimdi .

• Alçı sür ? o_O

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• seni çok iyi anlıyorum bende de çatlaklar dolu 18 yaşındaydım bir ara 8 kilo aldım kalça ve bacaklarım çok feci çatladı ben damarlarımda bir sorun var sanıp doktora gittim ama tahlillerde bir şey çıkmadı dermatologa yönlendirdiler geçmeyecegini söyledi bazı kremler verdi kullandım ve dediği gibi faydasını da görmedim daha fazla çatlamasın diye beeak yağı kullanıyorum. sende kullanmalısın daha fazla çatlamaz . sadece kilo almaktanda çatlamaz cilt benim cildimde kuru olduğu için çatlama yapıyor o izler geçmez ilk başlarda pembe ve mor olurlar zamanla beyazlaşacak ve daralacak zamanla da azalma olacak ama izler asla geçmeyecek çatlaklar pembe iken lazer uygulanırsa sadece % 30 azalma oluyor en iyisi çatlamasını engellemek fazla kilo almamaya ve vermemeye çalış duş alırken keseleneceksen life jeli ve sabun kullanmak yerine dove sabunlarını kullan nemlendirmeye yarar ve bol bol su iç :))

0|0
    0|0
  • Yok olmaz onlar maalesef bende de var denemediğim şey kalmadı ama yok geçmiyo tıbbi yöntemler çıkmış heralde artık ilerde öyle yaptırırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...