Arkadaşlar bu yazı bana aittir fikirleriniz alabilirmiyim uzun olduğuna bakmaksızın okursanız sevinirim teşekk

BİZ İNSANOĞLUYUZ

Yaşam geçmişin anıları, geleceğin soruları ve küçük hesaplarla geçiyor. Büyük kavgalar, küçük şeyler için yürekleri kanatıyor. Sevgiler, dostluklar ve vefalar arsızca ayaklar altında eziliyor.bazen nedenini bilmediğimiz elimizde olmayan sebeplerden dolayı yaşama ayak uyduramaz hale gelebiliyoruz.biz insanoğluyuz ki asla zorluklar karşısında pes etmiyoruz.çünkü pes ettiğimiz zaman her şeyin sonuna gelmiş sayarız. bizim için kaybetmek ölmek gibi bir son olsa gerek.

o yüzden ki arkadaşlar nedenini bilmediğimiz bir olayın içinde dahil de olsak , haksızlıklara karşı boyun eğmeyelim.belki hak etmiş olduğunuz emeğin karşılığını siz değilde bir başkası sefasını sürüyor olabilir.bizim bu durumlarda pes etmeksizin bu adaletsizliği hukuksuzca yapmaya devam eden insanlara hadlerini bildirmek , sakın yanlış anlamayın dövmek demedim, hukuk çerçevesinde hadlerini bildirelim ki bugün başkasının emeği yarın sizin emeklerinizin bir kalemde silinip atılmasına sebep olabilir.

umarım hepimiz yüreğimizin sesini dinleriz ve şu adaletin yüreklerde olduğuna inandığım dünyada ,menfaat uğruna koşanlardan değil başkalarının da sevgilerini kazanabilmek için çaba gösterdiğimiz bir dünya kurabiliriz. herşey para değildir unutmayalım ,unutturmayalım ! biz İNSANOĞLUYUZ ...

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben insanoğlu değilim ki, kızım ben.

0|1
    0|0
    • hadi ya insan oğlu değil kızsın öylemi ? bak sen hmm çok ilginç

hep bu düşünce ile dewam ..

• biz buna adamına göre muamele diyoruz ama sende kişiliğini hemen belli ettin ..milleti bozmak değil görüşlerini bildirmek önceliğin olsun

• Önceliğim görüşlerimi bildirmekti zaten.Görüşlerim milleti bozduysa kusuruma bakmasın.

Kızlar Ne Diyor 1

• teşekk ne lan :(

0|0
    0|0
    • bu siteyi şikayet edicem :D harf kısıtlaması var harfleri yettiremedim lan napim :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Yaşam geçmişin anıları, geleceğin soruları ve küçük hesaplarla geçiyor. Büyük kavgalar, küçük şeyler için yürekleri kanatıyor. Sevgiler, dostluklar ve vefalar arsızca ayaklar altında eziliyor.

Bu kısmı güzel yüreğine sağlık diğer bölümler öğüt gibi geldi bana

0|0
    0|0
    • sağolasın.. öğüt demeyelimde bazı insanların bunu bilmediklerini ve bildikleri halde göz yumdukları için böyle bir tepki ile yazıldı yorumun için eyvallah

• iftara gecikiyorum sonra okurum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...