Kilomu kasa çevirme ?

Öncelikle herkese merhaba. Bn 1.70 boyunda ve 80 kiloyum. Kilomdan çok şikayetçiyim, her ne kadar değişik diyetler uygulasam da bir faydasını göremedim. Evde bir çift dambılım var. Hadi kasa çevireyimde ziyan olmasın dedim :DD Ama nasıl ?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• önce diyetisyene görün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• dambılla yapmak saçma direnç antremanı değil kardiyovasküler antreman yapmalısın yağların için. yağları eritip kas yapman lazım

0|0
    0|0
  • Şimdi dostum önce 10 kilo vermen lazım sonra o yağların altındaki kasları çalıştırarak sıkı bir vücuda sahip olabilirsin seni google amcaya sevk ediyorum oradan araştırabilirsin:)

0|0
    0|0
  • sabah kalkar kalmaz koşu yapacaksın yağ yakacansın. akşam yemeğinden önce de fitness çalışacaksın dumbell ile bir yere kadar kas yapabilirsin. ama senin öncelikli hedefin kas yapmaktan ziyade ideal kilona ulaşmak olsun

0|0
    0|0
  • oncelikle diyet yapmalisin yeterince protein ve vitamin almalisin sonra hareketleri dogru ve duzenli bir bicimde yapmaya baslamalisin.

0|0
    0|0
  • Yağ kasa dönüşmez.Hem yağları erit hem kas kütlesi oluştur

0|0
    0|0
    • eritmek o kadar kolay mı ya bir akıl fikir ver bari vücutçu adamsın :DD

• Senin iradene bağlı sen istersen niye erimesin.Önce beslenmeni kontrol et kardiyo yap ağırlık antramanlarını da yap.Zamanla fit olursun

• Yok öyle bir dünya.

0|0
    0|0
  • bence fitnesse yazıl kontrollü kilo verirsin

0|0
    0|0
  • Öyle hemen isteyince oluyordu zaten ay kilom var dur la iki dambıl atam da kasa çevireyim.

0|0
    0|1
    • ben burda senden bir fikir bekliyorum cevap yazacaksan ona göre yaz ama sen bildiğin akıl vermişsin be bilader

• İnşallah daha çok kilo alırsın.

• amin cümlemize

Yükleniyor...