Allah icin bugun ne yaptik ..?

evet arkadaşlar tam soru değil ama hem bende hemde siz düşünelim diye ramazan ayındayız.. onbir ayın sultanı Allahın bize bir lütfü.. evet gynahimiz çok okadar çok ki bazen utanıyoruz .. ama yinede tövbe kapısı herzaman açık ne kadarda dinden uzak dursakta , bir gün mutlaka gelecektir önümüze .. bizi yoktan var eden Allah ve bize bu hayati veren o niye ona şükretmiyelim ki ? bizi bizden iyi tanıyan biz 1 adım atsak Allah 1000 adım attar .. ben bunu hayatımda fark ediyorum boş boş yaşıyorum nefsime uyup arkadaşlara uyup.. ama bir türlü içim rahat etmiyor hep problem mutlaka sizdede öyle şeyler ooliyordur Allah için hiçbirşey yapamıyoruz bir hayvan bile Allahı tesbih ederken .. islam o kadar güzel kii bir namazima,namazimizi kilsak hem iç hem dışımız rahatlar sonuçta bize kar .. son olarak bn bunuiçimden geldiği için yazdım kimsenin kötülüğnu istemem Allah hepimizi doğru yola götürsün inş . :)

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• Verdiği can'a, o alsın diye kıymadım bugün de. Bugün de intihar etmedim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kızlarsoruyor.com için bugün ne yaptın?

1|0
    1|2
  • ne kadar samimiyet ten uzak, hayattan hiç bir beklentisi olmayan, bom boş

insan kılığınında özürlüler var. cevaplara bak. vuracan iki osmanlı tokadı rahatlayacaklar.

1|0
    0|0
  • dusundumde bırsey yapmadım sanki,allahım bugun ızınlı sayılıyordum degılmı:)soz yarın cumadayım..

0|0
    0|0
    • ins. banada dua et biliyorum cok mantiksiz geliyor.. beni tanimiyorsun ama cok ihtiyacim var ..namazima baslarsam ...

sanada sizede kendimede dua ederim .. ne kadarda uzak dursam yine yollum o tarafa gidiyor cunku muhtaciz .. yoksa ben kim .. o kim Hasa

• Put kırdım.

1|1
    2|2
  • Valla ben ateyizlere kapaklık soru bıraktım biri de çıkıp cevaplamadı.

0|0
    0|0
  • Amin. Ne kadar çok şey yapsak da az. Onun sonsuz nimetleri için.

0|0
    0|0
    • yaa.. dogru bende dalmistim dunya islerine halende oyleyim ama kisa zamanda ruhuma gidasini verecegim.. :) cok sansliyiz

• #madam julyete laf attım

#Ksye hashtag gelsin

1|0
    0|1
    • Yıllandım.

Bence artık Allah'ın katında bir tahtım var.

#love

• Tahrik adı altında tahrip gören ruhum, acısını bedeninden çıkartmak adına sevişmeme izni çıkarttı.

#NiceSevişilmemelere!

• bişi yapmadık ya

0|0
    0|0
  • Valla yazın çok güzel de ben yaptığımı söylemeyeyim iyilikleri söylemek iyi değildir riya olabilir:)

0|0
    0|0
    • dedigim gibi can kardes bu soru degil aslinda dusunelim ... ne yapiyoruz bazen insan bunun farkinda bile degil yoksa benim oyle bir amacim yok :)

• hiçbirşey yapmadım

0|0
    0|0
  • şükür olsun hergün

0|0
    0|0
  • allah için değil kendin için yaparsın bence :) ve her gece bugunum ve gaçmişim için şüükr yaınım içinde sağlık sıhat isterim dövbemi ederim dul yetim kimsesizlere yardım etmeyi dağdaki askerler tüm hastalra acil şifa bizden geçimiş paygamberlerimize nineme dedelerime düm ölenler özel şeylerle birlikye dua eder yatarım

0|0
    0|0
    • yanlis yazdim Allahatan sevabi bekleyerek diyelim :) Allah kabul etsin kardesim

• :) yaptim can kardesim

• sağol okuyan size diyoruz berna ile size bizden geçmişler içi bir fatiha okuyu verın

• Allah için biz hiçbişey yapamayız çünkü bizim yapacağımız hiçbirşeye onun ihtiyacı yoktur kendin için bugün ne yaptın !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...