Gerçekten yardımınıza ihtiyacım var

Bir sevgilim var o 17 yaşında ben 18. 2 yıldır çıkıyoruz herşey çok güzel desem yalan olur. Son 3-4 ayda hergün kavga ediyoruz. Bir sene kaldım sınıfta ve seneye sınava gireceğim ve bu kavgalar çalışmamı çok etkiliyor ayrıca her gün belirli saatlerde ağlıyorum düzenli ve çok seviyorum ne yapmam gerek

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• dersine çalış daha 17 sin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bunlar hep yaşından kaynaklı ve elbette doğal.

bak önemli olan geleceğin bu dünyada hayatta kalman.

derslerini boşlamaman. daha fazla çalışman.

sevgili tamam seviyorsun hayatında önemli bir yeri var ama iki gün çekip gittiğinde olan geçen günlerine olacak. o yüzden ya bir an önce ayrıl ya da al karşına konuş. bu iş böyle devam etmez.

bir an önce kendi hayatına odaklanman lazım.

0|0
    0|0
  • Seni seviyosa çalışman gerekdiğini düşünür.

0|0
    0|0
  • Ayrılman lazım o zaman hiç bir insan senin geleceğinden onemli degil

0|0
    0|0
  • Onu al karşına otur ellerini tut gözünün içine bak ve ben seninle güzel anılar yaşamak istiyorum kavga etmek istemiyorum de. Tartışmalarda eğer iki taraf da sakin durursa sorun yaşanmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yahu arkadaşım önce Kariyer sonra sevgili bunu hiç mi kimse demedi sana al işte sınıfta da kalmışsın bir sene seneye sınava gireceksin. Yahu etme eyleme, hele bir kariyerini yap sonra kız arkadaşa geçersin acelen ne ? Hayatta hiçbir zaman kariyerimden önceliğime almam kız arkadaşımı bu iş böyledir.

0|0
    0|0
  • Kendine gel kardeş ne ağlıyon manyak mısın ? Bir kız için göz yaşı dökülür mü ? Dökme manyak sil gözyaşlarını biz dökdükte ne oldu çok seviyordu ölürdü sana da demişler di bekle bekle ölür... Seni anlamıyorsa koyver gitsin daha önünde uzun yıllar var çekemem nazını de gönder gitsin...

0|0
    0|0
  • önce olayı ona anla kavga etmeyelim sınav var de ya da bitir

0|0
    0|0
  • Seni ağlatan bir kızla işin ne mk anasınıda alsın gitsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...