Bir adam kızınıza bir zaman işlediği hatalarla şantaj yapsa ne yaparsınız ?

Bir adam kızınıza bir zaman işlediği hatalarla şantaj yapsa ne yaparsınız ?

ve kızınızı affedebilir misiniz ?

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• O benim kızıp pişmansa affederim.

Adamın da mezarını dikerim

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kizimdan cok kendime kizardim nasil boyle bir kiz yetistirebildim diye.. onu affederdim ama kendimi affedebilir miydim bilemiyorum...

0|0
    0|0
  • ben o adamı öyle bir hale getiririmki dünyada kimsenin başına öyle birşey gelmez herhalde ve bırak ülkeyi dünyadan gitmek ister...kızımında hertürlü yanında olurum ne hata yaparsa yapsın çünkü o benim kızımdır canımdır ;)

1|1
    0|0
  • kız benim kızımdır bir hata etmişse eğer en az onun kadar bende suçluyum demektir çünkü onu ben yetiştirdim demekki bir yerlerde eksik birşeyler bırakmışım tabiki kanımı res edecek değilim ama o adamı gebertirim

1|1
    0|0
  • Adamın ağzına sicarim.

Kızımın arkasında olurum

Eger kızım manyagin tekiyse dove dove muma ceviririm

0|0
    0|0
  • valla kız bu atsan atılmaz satsan satılmaz da adamı herhalde parçalar köpeklere yedirirdim

1|1
    0|0
  • burada şantaja uğrayan kız sensin sanırım

kendimizi babanın yerine mi koymalıyız

eaaa

gel kızım otur bakim kucağıma ne yaptı o kötü adamlar sana anlat bakayım

0|0
    0|0
    • insanların ne yaşadığını bilemezsin az ötede eğlen

• hayır hatam sadece lanet olası 2 fotoğraf

• sadece gotoysa bu kadar büyütme istersen sana yardımcı olabilirim

skype ni ver skypeden konuşalım

• affetmedim adamında agzına..

0|0
    0|0
  • Benden sakladiktan sonra.gecmus ola.

0|0
    0|0
  • Babada bunu yaparsa artik gerisi cikmaz sokak

0|0
    0|0
  • Bir zamanlar kırmızı başlıklı bir kız varmış işledigi hatalardan dolayı babası onu yemiş:):)

0|0
    0|0
  • Boşa kafa şişirmelerine müsade etmeden ikisinide fururum.

0|0
    0|0
  • bunun için katil olan gariban babalar var o yüzden ne yapıyosanız yapın ama tedbiri elden bırakmayın.

cevap: dalımı kıranın kökünü sökerim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çocuğum o benim.Onu hatalarıylada severim.Hata insanlar içindir.Çocuğumu hatalarımdan dolayı dışlamam.Herkes seni rahatça yargılamış bakıyorum.Kızıma gereken cezasını veririm ama evladımı hatalarından dolayı harcamam.Umarım senin veya hata yapanları babalarıda anneleride benim gibi düşünüyordur.

1|0
    0|0
  • affederim

.

1|0
    0|0
  • o benim kızım sonuçta. yaptıysa kendine yaptı hiç kimseye zararı dokunmadı. her zaman affederim ve her zaman kabulümdür. insanlar hata yapabilirler çünkü. ve ebeveyni olarak ona sahip çıkamadığım için benim utanmam gerek. o adamı o an ki sinirle ya öldürürüm ya da daha sakin olup en az 10 yıl hapiste kalacak şekilde hapse attırırım bütün o delil dediği şeyleri de yaktırırım.

1|1
    0|0
  • ne haltlar yediniz kimbilir edebinizle oturmazsanız böyle olur yavrucumm...

0|1
    1|0
Yükleniyor...