Eski sevgililerinizin şu an neler yaptığını biliyor musunuz? onlardan haberdar mısınız?

eski sevgililerinizin şu an neler yaptığını biliyor musunuz? onlardan haberdar mısınız? çok ta umrunuzda değil demi:? he he he kendinizi kandırmayın :))))

0|0
14|7

En İyi Kız Görüşü

• eski sevgilim yok :))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kulağıma birşeyler çalındı. Birinin babası ölmüş,biri başka şehri gitmiş. Bir tanesi hakkında hiçbirşey duymadım pek ortak arkadaşımız yokmuş demek ki.

0|0
    0|0
  • Adı üstünde eski işte. Neyinden haberdar olcam

0|0
    0|0
  • valla hiçbirini değilde birini çok merak ediyorum çok sevmiştim çok istemiştim şimdi nerede ne yapıyor onu çok merak ediyorum

0|0
    0|0
  • gotu gobene karısmıs bırının. dıgerıde anne olmus ama ona cok yakısmıs.

0|0
    0|0
  • haberdarım hepsinden :) mal gibi ewlerinde oturuyolar :)

0|0
    0|0
  • hiçbiriyle görüşmüyorum sevgilim olsaydı görüşmemi istemezdi zaten saçma geliyor eskileri kurcalamak

0|0
    0|0
  • Birinden haberim var keşke olmasa.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Bu sitedeki bir çok kişinin var.Sitede exlerin tapınağı ve eski sevgililerine yollamayi sevdikleri parçada İsmail YK dan allah belanı versin.Haklarında hayırlısı :)

0|1
    0|0
  • ilgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • Naptığını bilmiyorum ama söylemişti, ya ...,ya...,ya... yapıyor olurum beni merak etme iyiyim demişti. Bu kadar. Haberim yok iyiymiş güya.

0|0
    0|0
  • İlgilendirmiyor beni

0|0
    0|0
  • yiyodur bir boklar rahat duramaz

0|0
    0|0
  • Degilim, beni ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • biri evlendi baba oldu, diğeri ülke ülke geziyor en son unutamadığımsa o da bu martta evlliğini yaptı :) gerçekten cok haklısınız unutamıyoruz ya mış gibi yapıp kendimizi kandırıyoruz :)

0|0
    0|0
  • hiç bişeylerinden haberim yok :D olsa iyi olurdu ama olmasada oluyo yani sıkıntı yok :D

0|0
    0|0
  • Eski sevgilimi takip ediyorum , ondan var tek . O da beni , karşılıklı .

0|0
    0|0
  • Birnden haberim var yüzlercesini bilemem

0|0
    0|0
  • olmadı kolunu keser mutluluklar dileriz.

0|0
    0|0
  • Beni ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • hiç sevgilim olmadı dolayısıyla eski sevgilimde :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...