Buluşma zamanını yanlış anlayıp da sap gibi beklediğiniz oldu mu?

Ah başıma gelenler.. Ucuz atlattım.. İftara davetliydim bugün, öyle sanıyordum. Meğer yarın davetliymişim. Hazırlandım falan derken bir mesaj geldi ki iftarın yarın olduğu belirtiliyordu. Hiç çaktırmadım yanlış anladığımı ama dalgınlığıma gelmiş işte.. "Yarın" kelimesini atlamışım mesajı okurken ve ucuz atlattım. Sizin de böyle anılarınız varsa paylaşır mısınız? Kendimi yalnız hissetmek istemiyorum =)

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• bu konuda çok garanticiyim... 3 kere sorar.. 3 kere dinlerim.. sonra kendisine tekrar ederim. gelmezse kafasını koparırım.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• kuzenim askerdeyken, ona bilet almıştım. ancak 12 ağustos yerine, 8 aralığa almışım. Tarihler arasındaki bağlantıya dikkat ediniz ( 12.08'e almam gerekirken 8.12'ye almışım )

Hiç oralı bile olmadan ben öğrenciyim olm para mı var bilet alayım diye kıvırmıştım. o bilet öyle yanmıştı promosyon bilet

1|0
    0|0
  • geçenlerde sevişmek için sözlendiğim biri beni ekti son anda çok değişik şeyler olmuş kadınsal durumlar <3

0|0
    1|0
  • Aslında olayın güzel tarafından bakmak lazım. Seni iftara davet eden bir yakının varmış.

Biz de o da yok. Bizi iftara davet etsinler de varsın yanlış anlayalım . :)

0|0
    0|0
  • Halısaha maçı yapıcaktık gece 2-3 saatinde. arkadaşlarla toplu bir evde buluşcaktık. herneyse 1.30 saatlik yol var bende çıktım son metro 11demi neydi herneyse bindim. 12.30 oradayım. vay kardeşim hoşgeldin falan dediler hoşbulduk derken ama niye geldin demezlermi. sonuç olarak o gün orada kaldım.

0|0
    0|0
    • maçta yarındı bunu belirtmemişim. güncellemede 1 fazla çıkıcak ümidin boşa gitmesin o mesajda benden

• Sevgilimle Beşiktaş iskelesinde buluşacaktım, o Kadıköy'dekindeymiş ben Beşiktaş'takine gitmiştim.

0|0
    0|0
  • buluşma değil de sınav sabah 9dayken öğlen 3te gittim .. sonra ne mi oldu: büte kaldım :D :D

0|0
    0|0
  • olmadı, bu durumdan çok memnun değilim ama genelde en son ben giderim, biraz bekletirimde, ciddi zaman sorunum var :D

0|0
    0|0
  • Yok ama 30 dakka bekletildim bir kız tarafından sözleştik unutmuş mal =_= Geldigindeki tipi görsen git bir 30 dakka daha adama benzede gel derdiniz..

0|0
    0|0
  • oooo çok kötü

0|0
    0|0
    • sorma iyi ki gidip de nerde kaldınız diye arayacak kadar kötü değil, rezillik olacaktı

• Evet oldu bir kez

0|0
    0|0
  • genelde bekleten taraf benim

0|0
    0|0

• Ece bekletmisti

0|0
    0|1
  • Eveeeeeeeet :((

0|0
    0|0
  • kadınlar bekletir

0|0
    0|0
  • Halısaha maçımız vardı. Maç 7-8 miş ben 8-9 sanıyordum. Çünkü önceki haftalar hep 8-9 yapıyorduk neyse işte gittiğimde maçın bitmesine 5-10 dk vardı :D Neyseki kolaya yetişebildim :D

0|0
    0|0
  • evet ama benden değildi. eski kız arkadaşım yanlış söyleyince bir buçuk saat bekledim. geldiğinde 10 dakikaya yakın hiç kıpırdamadım sorularına cevap vermedim. sonunda da tamam biliyorum odun seviyosun o yüzden beni çok sevmiyosun ama ağaç etmene gerek yoktu sen istersen odun gibi davranırdım sana demiştim :D

0|0
    0|0
  • buluşma zamanını yanlış anlayıp beklediğim olmadı ama :D:D:D buluşma zamanını doğru anlayıpta sap gibi beklediğim oluyo arasıra :D

0|0
    0|0
  • bi kere olmuştu, bekle deyip gitmişti 3,5 sene bekledim gelmedi. galiba yanlış anladım

3|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sen bu görüşme olaylarında amma sıkıntılı biriymişsin ya..

Soruna cevaben; öyle bir durumda her zaman yedek tuttuğum kişiler vardır. "Gel" dememe bakar. O yüzden sorun değil, öneririm.

Hoş, görüşme gününü yanlış anlayıp ertesi ya da sonrası bir görüşme durumunda ben hazırsam o kişiyi de oraya dikerim bir şekilde...

0|0
    0|1
  • Hep geç kalmak korkusuyla erken gider, mal gibi beklerim.

0|0
    0|0
  • oldu galiba

.

0|0
    0|0
  • Dahalık olmadi inşallahta olmaz :)

0|0
    0|0
  • afdsfadsa:D bir de şimdi üstünü tekrar değiştirme eziyeti var:/

0|0
    0|0
  • genelde tam zamanında buluşuyorum gidiyorum bir yere geciksem bile bu durum böyle :)

0|0
    0|0
  • Sırf bu yüzden "yarındı dimi,pazartesi miydi,o gün eminsin dimi" diye sorularla boğuyorum :3

1|0
    0|0
  • aynen arkadaşlarla buluşacaktık

0|0
    0|0
Yükleniyor...