Akrabalarının hamileliğinden tahrik olanlar?

hadi sokaktaki hamile kadında tahrik oluyorsunuz dıyelım.hanı ayıptır gunahtırmıs ya . kız kardesınızın halanızn teyzenızın kuzenınızınde hamılelıgını gorup tahrık olan arkadaslr var mıburada? varsa buyrun itiraf bekliyoum benım sorum gayet acık tek merak ettıgım bu sadece buna cevap verın ki lutfen tartısmayalım

Güncellemeler:
Kadınlara ancak asalet ve şeref sahibi kimse değer verir. Onları ancak kötü ve aşağılık kimseler hor görür.

-Hz. Muhammed-

anlayana sivrisinez saz anlamayana davul zurna az demişler

0|0
25|37

En İyi Erkek Görüşü

• "hamileler estetik değil, dışarı çıkmasınlar" diyor adam. insanlara dış görünüşüne göre hak tanıyor. faşistliğin en gelişmiş modeli.

6|1
    1|3
    • farklı ve cok dogru bır bakıs acısı tebrık edıyorum

• cahil olmak ne zor programı keşke izleseydiniz ...

• hiç aynaya bakıp da demiyor; "ben de estetik değilim, bugün de dışarı çıkmayayım" diye.

Erkekler Ne Diyor 36

• Şİmdi bir dünya konuşucam da mkdumunun dünyasında kavun beceren bile var, neyi konuşacağım.

9|1
    0|0
  • sorsan allah muhammed kitap derler. nerelerinden okuyorlar o kitabı nasıl anlıyorlar peygamberi hiç anlamıyorum. sayelerinde insanlar dinden de soğuyor. cahil yobaz herifler...

1|3
    0|0
    • çok haklısın aynen öyle dinden soğutuyorlar adamı kafalarında yarattıkları din bambaşka birşey

• Neyden tahrik olucaz onu anlamadım sısmanlayarak karnımızı o hale mı getırecez yok uff ben de onun kadar zexy olmalıyımm dıyerekten mı o.O

1|0
    0|0
    • tahrik olmanın kelime anlamını biliyorsundur umarım. seninki imrenmeye giriyor.

• tahrık olmanın da ımrenmenın de konununda farkındayım. Sadece farklı boyuttan bakmayı dusundum yoksa neyden bahseldıgının farkındayım.

• aranızda, "batılıların ahlaksızlığından" bahsedenler mi vardı?

hamileden tahrik olan hayvan bir de PİSLİK TÜRKLERDEN çıkar, bunun üstüne,hem hamile, hem akrabasına yan gözle bakan amipler, ağaç kovukları, kaldırım taşlarını da, analar çaputa sarmaz.. cenazelerini de kaldırmayın itoğluitlerin yakın gitsin..

3|0
    0|1
  • dün TRT1 deki amca çok tahrik olmuş :)

4|0
    0|0
  • çok saçma. ben bir hamileden tahrik olmam. başkalarının olacağınıda düşünmüyorum.

1|0
    0|0
  • Soru sormandansa teoman dınlemen daha hayırlı.Derınlemesıne dusunemedıgın konuları pıs zıhnıne meze yapma.

1|2
    6|1
    • farkındaysan tartısmak ıstemıyorum dedım tartısmıycam senden rıcam hakaretlerını kendıne sakla ıyı gunler

• yukarıdakı sorudakı camurlu ıfadeyı bulunuz. sorunun cevabı basıttıı tahrık oluyorum ya da olmuyorum ben anladım ıyı gunler gercekten tartısma uzasın ıstemıyorum

• "Daha 17" yı dınle.

• hamile bir kadından tahrik ya da rahatsız olan yaratıklar ..İnsan değilsiniz

1|1
    0|0
  • sokakta hamile kadın görüp tahrik olacak kadar abazan birileri varmıki gerçekten

2|0
    0|0
  • zorla yanlış düşündürtecekler milleti

0|0
    0|0
  • hamile kadından kim tahrik oluyormuş?

1|1
    0|0
  • Doğumda zorundan altına işeyen mi dersin ... ne dersen de. Bu durum tahrik sınırının çok çok altında . Neyse ben yamaç paraşütü yapıp geliyorum

1|1
    1|1
  • komedi :) (ayrıca hamile akrabalarımdan çok çektim çok sinirli oluyorlar genelde ah şu adama denk gelse de neyse..)

1|0
    0|0
  • hamile kadının dışarı çıkması estetik değilmiş,ulan senin bizim vergilerimizle o televizyona çıkman çokmu estetik!

1|0
    0|0
  • hamile kadına bakmam bile ne tahtrigi

1|0
    0|0
  • Soru sacma ya okadarda dusdukmu

0|1
    1|0
    • valla düşmüşüz o kadar hamile kadınların dışarı çıkması ayıpmış gündemi takip edin anlıycaksınız

• Hamilelik bayan hayatında olması gereken en olağan bir şeydir. Yani buna bakıp tahrik olmak, ne başka yabancı bayanlar için ne de akraba için, yani bu şekilde bir duyguya kapılmak herhalde abesle iştigal etmenin en büyüğüdür.

0|0
    0|0
    • aa öyle demeyin hamile bir bayana bakıp bu nasıl oldu diye düşünen bağnazcıklarımız varmış herşeyden önce ayıp ve estetik değilmiş bu bize aykırı bir olaymış bunu bir hoca söylüyor trtnin kanalında bir kaç densiz de çıkıp diyor ki evet haklı tahrik oluyoruz ne günlere kaldık değil mi?

• Yani o kadar midesiz insanlar var mı bilmiyorum ama " Keser döner, sap döner " diye bir tabir vardır. :) Kendi hallerine bırakmak lazım.

• ahah haklısınız çok yerinde bir tabir oldu :)

• bu tip insanlar nasıl dünyaya geldiğini öğrense gider babasını bıçaklar ..

1|0
    0|0
  • bu da yenı mı hamıleden tahrık olmak o nasıl bır saplantı ! daha neler r duyacagım

1|0
    0|0
  • neden biri bişelerden tahrik olunca ana - baba - bacı -kardeş üzerinde uygulanması bekleniyor? ayrıca hamile kadından tahrik olmakda ne lan?

0|1
    0|0
  • Erkeklere mi soruyosun? Ben niye hamile kadından tahrik oluyum ya? Erkekler niye tahrik olsun çok saçma .s

0|0
    0|0
  • nasıl oluyormuş ki o. başka kız mı yok?

0|0
    0|0
  • elalemin aklında olmıyan şeyleri zorla aklınamı sokmaya çalışıyosun

0|0
    0|0
  • sen neyin kafasını yaşıyosun anlamadım cevo :)

0|0
    0|0
  • Sanırım düşündüğüm hocaya laf vurmuşsun da, ben o hocanın "tahrik olunuyor" dediğini duymadım? Eğer ben görmediysem bir link atta bakalım.

0|0
    0|0
    • ben oraya hoca tahrik olunuyor dedi yazmadım bir daha okursanız gorursunuz zaten diger yorumlarımdada yazdıgım uzere bu hocanın dedıklerınden yola cıkarak zaten tahrık olunuluyor akıla dırek bu cocuk nasıl oldu dıye gelıyor ayıptır ayıp yazanlar var bunu merak ettıgımı soyedım

• Hamileliğin nesinden tahrik olucam lan :D

0|0
    0|0
  • dış mihraklar oluyormus.

0|0
    0|0
  • Biraz ağır bir soru olmadı mı? Hamilelik ve akrabaya sulanma.

0|0
    0|0
    • hani ayıpmış ya hamilelerin dışarı çıkması tahrik oluyolarmış acaba akrabalarada oluyolarmıymış onu merak ettim

• ne biçim bir soru bu yaa ne günlere kaldık

0|0
    0|0
  • Ne güzel de yorumlamıssın , ağzına sağlık

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 25

• ya bu kadar iğrenç olabilecek insanlara diyecek bir şey bulamıyorum.kendileri tek hücreli canlılar ya tomurcuklanmayla oluştular sanki.kadın varsa mutlaka akıllarına ilk gelen cinselliktir.çünkü kadın sadece üreme aracıdır bunlar için.o yüzden değil midir ki; ''üretim araçlarının ortak kullanımı'' lafını duyunca; ''Komünizmde kadınlar ortak olacakmış'' diye düşünmeleri?çıktıkları yerden korkan adamlarla bir yere varılmaz.yaşasın tam bağımsız Türkiye! Yaşasın Marksizm-Leninizm! Yaşasın Kürt Türk Halklarının mücadele birliği! Yaşasın işçiler, köylüler! Kahrolsun Emperyalizm! akp ye inat sevişin bu gece!

1|0
    0|0
  • 7382578374 yıldız.

net.

2|0
    0|1
    • tahrık olmanın da ımrenmenın de konununda farkındayım. Sadece farklı boyuttan bakmayı dusundum yoksa neyden bahseldıgının farkındayım.

• Hamile birine o gözle bakanın Allah cezasını versin be reziller.

1|0
    0|0
  • O adam kim oluyor da "Hamile kadının sokakta gezmesi uygun değildir" diyor . SANANE LAN.

Hava almak için beyinin arabasına binecekmiş. Dışarı çıkmayacakmış. Sanane be. Ayıpmış. Demekki kendisi hangi niyetle bakıyorsa hamile bir bayana. Sunucu da ne diyorsun sen şerefsiz demiyor.. Hepsine yazıklar olsun.

1|0
    0|0
    • eee bir lafvardır kişi kendindenbilirmiş işi adam niyeti bozmuşyapacakbişey yok

• Hamile bir kadından tahrik olan şahsiyetsiz,insan olamaz.

2|1
    0|0
  • hamileyken kadindan cocuk 6sina basinca ondan tahrik olurlar. zihniyet sapik cünkü. 9nda da nikahi basip yatagina alirlar. örnek aldiklari yol göstericilerinin yaptigini yapmak sünnettir sonucta (:

2|1
    2|1
  • Hamile bayanlara geldi sıra

2|1
    0|0
  • Hamileden tahrik olmak ne lan?

1|0
    0|0
  • Soruyu hazmetmeye çalışıyorum hala. O nedir ya? :/

1|0
    0|0
  • yuh tahrik olan var mıdır gerçekten aşmışlar kendilerini

2|0
    0|0
  • Hamile bayan fetishi çıktı kaçırma ergenler ne yapacaklarını şaşırdı

0|0
    0|0
  • ben bu dunyadan goc etmek istiyorum

1|0
    0|0
  • öyle erkek şerefsizin önde gidenidir

1|1
    0|0
  • Yok ayıp yok estetik değil bilmem ne.O işler estetikliğe göre olsaydı buna dile getirecek en son insan o amca olurdu.

0|0
    0|0
  • bunu dıyenler cok pregnant p*rn izlemiş herhalde. o programın vıdeosu ya da haberı var mı merak ettim?

0|0
    0|0
    • haşaa csnım ne haddimizey miş biz kadınız! artık bu raddeye getirirler gercekten zihniyetim almıyor zihniyeti alanlarıda aklım almıyor

• zihinleri pis her seyı tahrik edici olarak algılıyorlar ne beklıyordun ki bebem.

• konuyu bılmıyorum ama kım demısse belkı bazı hamıle bayanlar sadece karnı acık gysılerle cıkıyor dısarı bence ıgrenc ! bunu kastettmıs olabılır...

0|0
    0|0
  • Yuhh ama hamileden bile tahrik mi olan varmış.

0|0
    0|0
  • o ne ya hamilelikten tahrik mi olunur ? Can taşınıyor orda nasıl bir fanteziyse artık

0|0
    0|0
  • Olan kesinlikle vardır

0|0
    0|0
  • Hasta misin?

0|0
    0|1
  • Nasıl tahrik olunabilir aklım ermiyor.

0|0
    0|0
  • bugün bu mevzuya okdr sinirlendim ki sorunu görünce yine sinirim zıpladı

hamilelikten,kadın görmekten,ayak bileğinden o denli tahrik okuyorlar ki insan değiller lütfen bu zihniyete sahip kişiler evlerinde otursunlar zaten sokakta dolanan yeteri kadar serbest tecavüzcü var tahrik olan edepsizler evden çıkmasınlar bakmasınlar

1|0
    0|0
  • kızlar toplanın doğurmuyoruz

2|1
    0|1
  • Elinde olmamasını anlamam,hamile kadından tahrik olmak ne ya? onların belasını versin allah!

1|1
    0|0
  • Ya bence de gizli mizli yazsinlar bir sekilde tahrik olanlar.

1|0
    0|1
Yükleniyor...