Akrabalarının hamileliğinden tahrik olanlar?

teomann159
hadi sokaktaki hamile kadında tahrik oluyorsunuz dıyelım.hanı ayıptır gunahtırmıs ya . kız kardesınızın halanızn teyzenızın kuzenınızınde hamılelıgını gorup tahrık olan arkadaslr var mıburada? varsa buyrun itiraf bekliyoum benım sorum gayet acık tek merak ettıgım bu sadece buna cevap verın ki lutfen tartısmayalım
Güncellemeler
+1 yıl
Kadınlara ancak asalet ve şeref sahibi kimse değer verir. Onları ancak kötü ve aşağılık kimseler hor görür.

-Hz. Muhammed-

anlayana sivrisinez saz anlamayana davul zurna az demişler
Akrabalarının hamileliğinden tahrik olanlar?