Rus sevgilim süper mini etekle masanın üstüne çıkıp dansöz gibi kıvırdı ben napıcam?

rus sevgilimle beraber bir akrabamın düğününe gittik akşam annem ve babamın oturduğu masaya oturduk sonra oyun havaları çalmaya başladı rus sevgilim süper mini etekle masanın üstüne çıkıp dansöz gibi kıvırmaya başladı salonda bulunan herkes bir anda yüzünü bizim masaya doğru çevirdi millet gelinle damatı unuttu benim rus sevgilimi izlemeye koyuldu bütün erkekler onu izliyordu yarım saat durmadan masanın üstünde kıvırdı babamın gözlerinden ateş kıvılcımları oluşmaya başladı bir anda öfke ile patladı nerden buldun bu dönsözü diye bana çıkıştı bir tokat patlattı yüzüstü yere yapıştım bütün akrabalarımın ve ailemin karşısında rezil oldum ben napıcam?

0|0
33|30

En İyi Kız Görüşü

• ne rusmuş bu aq, dostum hayal dünyasında yaşadığını düşünüyorum, öyle olmasa bile o lanet olası aptal sevgilini bir an önce at, becer ya da bu siteyi hemen terke et. hatta hatta ne yap biliyor musun dostum al onu rusya ya git, bu hem bizim için, hem de ordakiler için daha sağlıklı olur emin ol.! neden diye sorarsan dostum bizi bıktırdın. hey aslında senin sorunun ne biliyor musun dostum, o lanet olası kıçının kafandan büyük olması. burdan televizyonculara ve rus kızlarına sesleniyorum: çıkartmayın lan şu kızları medyaya. sonra rus kızı rus kızı deyip rus alıyolar, bizim başımız ağrıyo. ah tamam sakinim.

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 32

• Becer onu dostum..

S*k onu adamım.

Kafasına kafasına bosal adamım..

Rusların hepsi mi or**pu olmak zorunda arkadasım?

Yazık, günah..

Bu cocugun haline bakın bir de!

Su sıfata ve endama bakın..

Karizmasını cüzüldügünü düsünün bir de.

Gercekten yazık.

Kafasına sık onun dostum..

Hey dostum, ne korkak adamsın sen.

Ve su silahi bana.

Dostum ver sunu..

Lanet herif ver dedim sana silahi.

Bam, bam bam..

24.media.tumblr.com/tumblr_mbp518tMOj1ri8gy9o1_500.gif

Lanet olasi, s**tük.

Canın cehenneme..

3|3
    2|1
  • binbir gece masallarını geçtin,her gün bir seneryo:)

3|3
    0|1
  • bu 2. ci masa vakası dostum hala akıllanmamış mı :D

0|1
    0|1
  • Baban minik 1 ejderha olmuş. :)) Sen bununla evlilik vs düşünüyor musun? Düşünmüyorsan takacağın1 şey yok onu akraba ortamlarına katmayacaksın. sen sevgiline düğün öncesi nelere dikkat edeceğini söyleseydin bunları yapmazdı. Elalame hava basmak için taktın koluna bıldırcın gibi kadını şimdi de dert yanıyorsun. :))

Evlilik düşünüyorsan kadınla bereber git Rusya ya orda evlen, yerleş oraya. Sevgilinle beraber beyaz gecelerin keyfine varın cenneti dünyada yaşayın.

0|1
    0|1
  • 5. kattan atlama ben düşmüşüm ölünmüyo 8-10 katlı bir yer düşün.

1|1
    0|0
  • sende rus ne gezer be hacıı sen bence kitap serisi çıkar.. RUS SEVGİLİM TATİLDE, HAVUZDA, MASADA, BABAMIN ELİNİ ÇIPLAK ÖPEN RUS SEVGİLİMM cart curtt rusla kafayı bozmussun ne uydurdun be armii

0|1
    0|0
  • yahu bırakalım masalları lütfen. mübarek her gün rus sevgilin İtalyan sevgilin İngiliz sevgilin oluyor heeer gün başka hikaye anlatıyorsun millete. :D :D

1|2
    0|1
  • Geçen günde mini etekle koşuyordu :D :D

2|1
    0|0
  • Sonra da uyandın rüyadan haliyle

2|1
    0|0
  • Bu kız senin psikolojini bozmuş :D

0|1
    0|0
  • Ahahahah , pembe dizi senaryosu . Taktın sen kafana bu rus sevgilini?! Kaçıncı sorun nan bununla ilgili?! Güzel hayalgücün var ama bak .

1|2
    0|1
  • :( kukusuna kürekle vur :( link

0|1
    0|0
  • geçenlerde farklı versiyonunu sormuştun.şaşırdım.

1|1
    0|0
  • Senin rus sevgilinde orçonun milanodaki amcası gibi oldu.

2|0
    0|0
  • Gecende cam silen seninki degil miydi asddfh

1|1
    0|0
  • Pehh sizi donumda sallarım demiş hala uyanamamışınız :/

0|2
    0|0
  • gecen sene sormustun bunu

1|1
    0|0
  • yeter amaa :D:D:D:D

0|1
    0|0
  • bunu daha önce sormuştun ama :))

2|1
    0|0
  • Arkadaş rus diyoruz, bizlere benzemez. Ya kadını olduğu gibi kabullenceksin ve ailenin tepkisine razı geleceksin. Yada ailenin istediği.gibi bu kadını bırakıp başka birini bulursun.

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Ya bak sana latin bulalim ruslar boyle oluyo dedim ama

0|0
    0|0
  • off AS:DSA:DSADSAD

1|0
    1|0
  • Ne olacak benim bu halim diye düşündün mü hiç?

1|1
    0|0
  • baydın armi, kendini güncelle

1|1
    0|0
  • bence hemen kızdan ayrılsan iyi edersin.mini etekle erkeklerin karşısında dansözlük yapmış üstelik birde onun yüzüden tokat yemişsin

0|0
    0|0
  • Küs sevgiline :D ne çektin şu sevgilinden(!) :)

1|0
    0|0
  • Basladi gene :)

Iyisi sen o rustan ayril..

0|1
    0|0
  • senin bu sevgilinde az bela açmıyor başına :)

0|0
    0|0
  • yeterrrrr artık bıktım

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2

Erkekler Ne Diyor 30

• O rus bu çocuğu üzmüş. Doğru mu arkadaşlar ?

3|2
    0|0
  • ne çektin be çucum

1|0
    0|1
  • rus sevgilimle beraber bir akrabamın düğününe gittik akşam annem ve babamın oturduğu masaya oturduk sonra oyun havaları çalmaya başladı rus sevgilim süper mini etekle masanın üstüne çıkıp dansöz gibi kıvırmaya başladı salonda bulunan herkes bir anda yüzünü bizim masaya doğru çevirdi millet gelinle damatı unuttu benim rus sevgilimi izlemeye koyuldu bütün erkekler onu izliyordu yarım saat durmadan masanın üstünde kıvırdı babamın gözlerinden ateş kıvılcımları oluşmaya başladı bir anda öfke ile patladı nerden buldun bu dönsözü diye bana çıkıştı bir tokat patlattı yüzüstü yere yapıştım bütün akrabalarımın ve ailemin karşısında rezil oldum ben napıcam?

0|0
    0|0
  • #direnurban

0|0
    0|1
  • Olum geçende yemekte aynı şey başına gelmemişmiydi.Ne çektin be bu ruslardan mk .D

1|0
    0|0
  • lol:lots of laugh demek

şimdi bende burada yüzlerce lol yazacam o olacak ya neyse..ne alaka ben ne yapacam bu kadar mı acizsiniz ya?

0|0
    0|0
    • Hayır aslında o ne yapmak istediğini bilmediğinden değil, sadece yapmak istediklerine onay almaya ve birilerinin onu gaza getirdiğini söylemeye ihtiyaç duyduğu için böyle söylüyor. Aynı soruyu devamlı soruyor.

• klavye delikanlısı dediğimiz; kendisini sosyal hayatta kanıtlayamayan ama internet ortamında kanıtlamaya çalışan kişilere bir örnek kendisi

• malları arap faikten alıyoduk, Karabük te ikinci yüklemeyi yapıp adanaya kadar ben kullanıyodum.. sonra gümrük memurları, polisler, maliye falan epey bir karıştı

0|2
    0|0
  • oRUSpu bu kız

1|0
    0|0
  • Rus sevgilim süper mini etekle masanın üstüne çıkıp dansöz gibi kıvırdı

0|0
    0|0
  • armageddon reiz russian pack ver 2.0.1

0|0
    0|0
  • Armi, resimdeki gerçekten de sen misin ya ?

0|1
    0|0
  • bi biz bulamadık şöyle rus sevgili :(((8

1|1
    0|0
  • millet para veriyo sen beleş buldun diye dayak yedin.Adalete bak

1|1
    1|0
  • yapma bunları ya ya da yaş aralığını değiştirsene !

0|0
    0|0
  • rus sevgilimle beraber bir akrabamın

0|0
    0|0
  • rus sevgilimle beraber bir akrabamın düğününe

0|0
    0|0
  • rus sevgilimle beraber bir akrabamın düğününe gittik

0|0
    0|0
  • rus sevgilimle beraber bir akrabamın

0|0
    0|0
  • rus sevgilimle beraber bir akrabamın düğününe gittik

0|0
    0|0
  • ayrılmadıysan ayrıl kanka :D

0|0
    0|0

• döv onu

0|0
    0|0
  • Rus sevgilim süper mini etekle masanın üstüne çıkıp dansöz gibi kıvırdı ben napıcam?

0|0
    0|0
  • Sana kız mı yok adamım.. Bırak şu soğuk iklim cıvırını..

0|0
    0|0
  • odamı erkek

0|0
    0|0
  • kardeşim üzüldüm ya :((

0|0
    0|0
  • rus sevgilimle düğüne gittik

0|0
    0|0
  • oooohhh müstehak sana.rus sevglim başksıyla yatakta.rus sevgilimin suratı bşka admın döllriyle dolu dersin yakında.akıl hastasısın sen.

0|0
    0|0
  • Halla halla , bu soruyu sorana kadar bir şey yapmadın :D Nasıl olur yahu ?

0|0
    0|0
  • düğüne gitmeden önce bir tavernaya uğra hatunu bırak, düğüne git dönüşte hatunu al öyle eve geç

0|0
    0|0
  • buynuzu yedin kardeş kızı ülkesine yolla normal bir kız bul evlen sen güzel kadını nerde olsa bulursun en kıralı 100 tl yalnız el senin karına laf atmasın sıkma canını kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...