Sevgilinizi gaza getirebiliyor musunuz?

her başarılı erkeğin arkasında bir kadın var derler yaa. benimkisi çok pis gaza getiriyor. sağlam bir vücudum oldu. dersleri takır takır verdim. hiç kendimden beklemeyeceğim şeyleri yaptım. Ne söylüyor farketmiyorum. Neyse soru şu: sevgilinizi gaza getirebiliyormusunuz? neler soylüyorsunuz? ya da size neler söylüyorlar

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• ben uğraşamam hemen pes ederim :)

0|0
    0|0
  • evet mesela benimki gazeteci ona şey demiştim aşkım bu köşe yazısını bana verdiğin değer kadar ilgilenmeni istiyorum demiştim uyuyacağı zamnlarda bile kalktı çalıştı :)

0|0
    0|0
  • Hiç gaza getiremiyorum gelmez o öyle şeylere :D kendi isterse yapar başka kimse yaptıramaz

0|0
    0|0
    • biraz kas yapsan süper olur dedi mesela bana aklıma yattı. yaparsın edersin çalışırsın diye diye çalıştım :P

• Ay yok o benden önce düşünür öyle şeyleri ayrıca yapmasın öyle şeyler gerek yok

• Düşündüm de bu konuda hiç çaba harcamamışım. :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• "Aslında adam olacak kapasitem yok ama işte kızın biri geldi beni adam etti" mi diyorsun? Nasıl erkeksin sen?

0|0
    0|0
  • Evet ama hayır :D

0|0
    0|0
  • sevgilim değildi ama kızın birini iyi gaza getirdim hemde kızla burdan tanışmıştım :D yolda yürürken gazı bir verdim az kalsın arabanın altında eziliyodu sonra da polisten fırça yedi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...