Yepyeni bir hayata başlamayı düşünüyorum. Siz olsanız neler yapardınız?

yeni bir hayata başlamayı düşünüyorum sizde benim gibi yeni başlayacak olsaydınızz neler yapardınız nasıl davranırsınız hangi hatalara düşmez ve neler önerirdiniz

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• bir insan kendini baştan yaratması için kendini iyi tanıması lazım kararlı bir kişiliğe sahip olması lazım bence

1|0
    0|0
  • hattımı değiştirir yeni bir şehre tanışır eski herkesi silerdim...

0|0
    0|0
  • hic bir sey basaramazsin, hep kaybetmis bir tipsin bence. dahada kötü olacak hersey..

0|0
    2|0
    • bak şimdi kardeş hayatta hep kaybeden diye bir şey yoktur. kimi insanlar 18 25 yaşları arasında kaybeder bir şeyleri. kimi 25 40 yaş arası darbe alır ve sonrasında da kaybedecek olanlar vardır ki onlar daha kötü yaşlılık kötüdür çünkü telafisi olmayabilir.. herkes kaybeder ömründe iki sene Allahın dengesi ve adaleti vardır. bunu sana hatırlatmak isterim. ne oldum deme ne olacağım de.

• nerden bileceksin ki (: tıpkı vesat kocakarılar gibi konuşuyorsun

• kız olsam ve yeni hayata başlamayı düşünsem erkeklerden uzak olmaya çalışırdım.

0|0
    0|0
  • Bende düşünüyorum alıp başımı el değmeiş bir orman evinde kimse olmadan yaşamak istiyorum. Elektirk bile olmasın mümkünse.

0|0
    0|0
  • Sen dusunuyorsun da bakalım hayat ne dıyor bu ıse!

0|0
    0|0
  • t.c vatandaşlığından çıkardım yoksa nereye gidersen git aynı...işimi istanbuldan çerkezköye taşıdım hala aynı hayatım a.q ülkesinden gitmek lazım önce..

0|0
    0|0
  • herhlade bir daha sevmek gibi bir hata yapmazdım :D ki ben dersimi aldım sende sevmeye kalkma derim sana

0|0
    0|0
  • wow yenişden dogmuş arkadaş

0|0
    0|0
  • ülkeyi terkederdim :D

0|0
    0|0
  • geçmişie bakılmaz herzaman onune bakıcan anı yaşıyıcan hayatın tadına varıcan kapiş

0|0
    0|0
  • ne kadar yeni sayfa açarsan aç defter aynı defter oldugu surece yeni sayfa açmıssın neyi

0|0
    0|0
  • at kendini kurtul

0|0
    0|0
  • Yaşadığım şehri değiştirirdim öncelikle.

0|0
    0|0
  • Fitness sigara yok alkol az aldatma yalan yok acik sozluluk

0|0
    0|0
  • Güzel , her şeyi unut.

0|0
    0|0
  • fuckbudy tadına varmalısın öncelikle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kişisel gelişim kitabı okurdum bakış açımı genişletirdim insanlara olan davranışlarıma dikkat eder nasıl davrancağımın kararını verirdim. sınırlarımı belirlerdim. ne istediğimi belirlerdim. hedef edinirdim.

0|0
    0|0
  • Önce kendimi değiştirirdim dolabımı saçımı başımı sonra herşeye iyi yandan bakardım ve her anımı dolu dolu yaşardım

0|0
    0|0
  • Kendimi gelistirirdim her anlamda birikim yapardim.bir ise baslardim okulum agir olmasa.cevremi dogru insanlardan olustururdum en onemlisi.sonrasinda zaten daha guclu mutlu hissederdim ve bu da etrafima yansirdi ve yeni bir ask kapimi calardi.beni oldugum gibi seven durust bir insanin aski olurdu bu.

0|0
    0|0
  • iş bulurdum sanırım. sonra maddi açıdan ayaklarımın üzerinde durunca kılığımı kıyafetimi değiştirirdim. bir pasta kursuna falan gidebilirdim hem yeni arkadaşlarım olurdu. belki içlerinden birinin kardeşi falan vardır sevgili olaylarına girilir :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...