Erkek arkadasim yalan mi soyluyor bana? bu hikaye inandirici mi?

bir cumartesi akşamı zaten kırgın olduğum sevgilim saat 8 gibi aradı konuştuk ben yatıyorum yorgunum dedi, sabah buluşur kahvaltı ederiz. tamam dedim, daha önce de bir kaç defa erkenden yatmıştı, bana yatıyorum ya da işim var dediğinde ben onu aramam genelde.

ama bu sefer birşey oldu aradım açmadı, nedense garip bir şekilde ısrar ettim ama açmadı. uyusa bile o kadar çaldımaya açardı diyip merak ettim evine gitim. saatlerce kapıyı çaldım, mesaj attım, aradım yok. sonra arkadaşlarım geldi onlar da aynı şekilde ama yok, arabasına baktık, arabası olmayınca arkadaşlarım bir yere gitmiştir dedi. ama sabahı sabah ettim. sabah buluşcaz demiştik ya, yine ortalarda yok ve böyle şeyler yapmazdı.

bu akşam 5 gibi aradı, pek konuşmdi bile yorgunmuş kötüymüş. kaza yapmış akşam, benle konuştuktan sonra ablasının yardımcısı aramış ablasının arabası yanlış yerde park edilmişmiş, onu almaya gitmiş dönerken ablasının arabasıyla kaza yapmış. bu kırmızı ışıkta duruyomuş motor çarpmış,öndeki çocuk yaralanmış, bunu apar t opar cmts akşamı saat 8 gibi nezarete almışlar pazar akşam 5 gibi nöbetçi savcıya çıkarıp bırakmışlar. telefon numaramı ezbere bilmiormuş o yüzden dayısını aramış bir tek. ablasını aramıştım ben çünkü çok merak etmiştim, bana direk ablama ne dedin diye sordu anlatmadan olayları daha. ablası bilmiyormuş, soylemicekmiş. dayısı ablasının kaskosundan arabayı yaptıracakmış ablası tatilden donene kadar.

hata sende değil neden dedim soleyemezmiş falan filan. ben koşulsuz inandım soylediklerine. hatta o gün merak ettiğim için danıştığım tüm insanlara ne olduğunu anlattımda kurcala dediler bana şaşırmıştım. bir insan böle birşeyde yalan söylermi diye.

siz ne dusunuyorsunuz bu konuda? yani ablasinin arabasini hemde o kaskodan yaptirtabilir mi? ayrica arabasida yoktu, nerde dedigimde orda gormemissin dedi ki cidden yokru.. ne dusunuyorsunuz bu konuda?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• bir bityeniği vardır bu işin içerisinde.. ayrıca sen bence konuşurken biraz daha mantıklı ol neler yaptığını söylemeden önce onu bir dinle ondansorna konuş.. neden mi ? çünkü sen ablasını aradığını söylemeseydin belki de başka şeylerde anlatacaktı sende yalan söyleyipğ söylemediğini anlayacak ve sonra direk yüzüne vuracaktın ablanı ben aramıştım gibilerinden.. sonuç olarak bence de başka şeylerde olabilir bu işin içerisinde yinede günahını almayalım boşuna uzaktan uzağa...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• entrikalı eski amerikan filmleri gibi aynı.Kaza yaşanırsa ceset yoksa veya alkol gibi etkenler yoksa nezarete gidilmez.Savcılığın işi değil.Bas bas bağırıyolardı bir aralar artık sürücüler kendi tutanaklarını tutacaklar diye trafik bile çağırılmayacak diye.Kasko hangi araca aitse sadece o aracın hasarı karşılanır.Hepsi bir tarafa yalan atılır da kusura bakmada bu kadar ahmakça atılmaz.

0|0
    0|0
  • kimseyi böyle ufak bir kaza yüzünden nezarethaneye almazlar

0|0
    0|0
  • yaln ablacım yalan bu i*nelere inanmayın ya gayt acık net yalan sahtekar bı adam yol ver o cocguna gıtsın

0|0
    0|0
  • bana da pek inandırıcı gelmedi. güzel tamam ama nezarette pot kırmış :)

0|0
    0|0
  • bence bir şeyler çevirir bana inandırıcı gelmez hele sevgilim olacak onun telefonunu unutacam ha bu imkansız

0|0
    0|0
  • sacma geliyor

0|0
    0|0
  • inanma yalan

0|0
    0|0
  • ben inanmadım bu olaya.

0|0
    0|0
  • Takma kafaya olayın şukondayken seni kırmış olabilir gitme üzerine okadar çok alttan al :)

0|0
    0|0
  • Yalaaaaaaaaaaaaaan

0|0
    0|0
  • üff bize ne sevgilinden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Söylerr onlar söyler...

0|0
    0|0
  • canımm bunların hıcbırısı ınandırıcı seyler degıl:(

0|0
    0|0
  • Film gibi pek inandırıcı değil ama neyse

0|0
    0|0
  • bence yalan söylüyordur.seni aldatmış.ama yine tam olarak bilmeden görmeden günahına girilmez

0|0
    0|0
  • Sevgilinin hayal gücüne hayran kaldım. Biliyorum gönlün inan diyor belkide inanıcaksın ama seni ve sevgilini tanımayan biri olarak bana hiç inandırıcı gelmedi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...