Kapat

Böyle bir kıza ne gözle bakardınız

çıplak fotoları adi pislik bir herifin eline geçmiş bir kıza ne gözle bakardınız böyle bir kızla evlilik düşünürmüydünüz düşünceniz ne olurdu

Güncellemeler:
link

durum yaşanan olay bu okuyup ona göre değerlendirebilirsiniz

0|0
7|29

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 28

• Verdigin linke gore yorum yapiyorum. Oncelikle o kisi senin tel.ini nasil aliyor? Tel.inden resimleri nasil nasil nasil aliyor? Bu tel.ini izinsiz olarak alikoyup kisisel bilgilerini uygunsuz resimleri alma suctur. Dava acarsan adamin hayatiyla oynarsin ki hic bir erkek bu riske girmez. Hicbir kiz kendi tel.ine uygunsuz resimlerini cekip saklamaz. Sen suna desene ben o evli erkekle yattim karaktersiz bir kizim, bu yetmedi birde ciplak uygunsuz resimler cekti ona guvendim ama elinde hala silmedi. Yakinda onlari bana kullanabilir tehditle kendine baglamaya calisiyor vs vs. Siz benim gibi pislik bir kizla yat.. pardon evlenecek kadar salak misiniz? diye sormaliydin aslinda.

0|0
    0|0
    • kimseyle yatmadım o adam beni hiç tehdit etmedi üstünden 2 sene geçti ben yemeğe ya da tualete gittiğimde karıştırıyordu çantamdaydı tel ve dediğin gibi bir salak bulup evlenecem dışardan bakınca hiç de dediğin gibi bir kıza benzemiyorum çünkü

• Senin algin bu kadar iste bak hala kufur hakaret var. Sorunlusun cidden git tedavi ol.

• şuursuz musun nesin sen söyleyince sorun yok ben söyleyince rahatsız senden daha rahatsızı var mıkendi kafanda yazdığınla bana hakaret etmeye başladın her türlü şeyi söyledin şimdide efendiliğini bozmuyor rolünü oynuyon var mısenden daha dengesizi

• ya çok or bir soru aslında.. yani kızı dinlemek gerek önce çünkü sonuçta seven insan için kızın söyleyecekleri önemlidir diye düşünüyorum ben.. belki isteyerek vermiştir fotoğrafları belki de zorla alınmıştır bilemeyiz ve bu durumda kesin bir hükme bağlayamayız.. ama seviyorsak katlanabilirdik diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Önce o fotografları neden o herifin elinde oldugunu sorgularım tabii. Kızı sahiplenir, o erkeği bulur eşşeği suyun kenarına bir yerlere bağlayıp, eşşek gelene kadar döver sonra o fotoğrafları imha eder hayatıma kaldıgım yerden devam ederim.

1|0
    0|0
  • Fotoğrafları ele geçirir, adamı öldürür, kızı severdim!

2|1
    0|0
  • asla tabiki yahu yanlışları olmus diye bir insanı neden yargılayım ki yargılayamam ama hoş bir durum değil tabiki

1|0
    1|0
  • Bir engel olmazdı benim için

1|0
    1|0
  • bu hıkayede bır eksıklı var dıye dusunurdum kımse kımsenın cantasını karıstırıp telınden fotolarını almaz derdım bence aralarında bır samımıyet vardıkı aldı derdım gozumden duserdı

0|0
    0|0
    • adam bildiğin sapık hiçbir alakam yok

• bıryerde ınsanın huzuru yoksa baska bır yere gırmelı bence senın yerınde olsam ısımı sevıyorsam kalırımda sevmıyorsam baska bır ıs bulurdum kendıme

• birşey soracaktım arkadaşlığı kabul edseniz

• 1. Çantanı nasıl karıştırabiliyor ?

2. Telefon normalde cebinde olması lazım.

3, Kamera kaydı varsa çalıştığın yerde sorun halledilir...

0|0
    0|0
    • kamera kayıtlarına ulaşamıyorum üstünden 2sene geçti duruyormudur sence iş yerinden kimse benimle konuşmuyor bağlantı kuramıyorum

• adam oranın 10 senelik çalışanı çünkü benimi kale alırlar onumu sence

• üstünden 2 sene geçmiş bu konuyu yeni mi açıyorsun ? Eğer gerçekten masum olduğuna inandıysam o fotoğrafın benim için önemi yoktur.. Masum olduğunua inanmam lazım bu senin için veya bir başkası için...

• O zaman şunu söyleyelim sana. Salaklık sende. Öyle fotolarını çekip telefonda tutuyorsun. Tut ki çaldırdın telefonu ne bok yiyecen. P*rno sitelerinde görürdün kendini. Kimin yaptığıda belli değil.

0|0
    0|0
  • kötü gözle bakmazdım düşmüşe bir tekmede ben atmazdım ama evlilik söz konusu olursada bu kolay cevaplanacak bişey olmazdı yaşamayan bilemez onu

0|0
    0|0
  • Kusura bakmada arkadaşım hiçbir erkek bir kızın çıplak fotolarını bulupta eline geçiremez. O çıplak fotoları çektiren kendi rızasıyla vermiştir fotoları. Burada o adi pislik dediğin adam suçluysa, kız ne oluyor? Bunun cevabı lazım...

0|0
    0|0
  • Adi pislik bir herifin eline geçmemiştir o fotoğrafı o çekmiştir. O fotoğrafı çektirdiyse zaten devamıda gelmiştir.

Motor geliyor motor hani bunun bacası derim :)

0|0
    0|0
  • evlilikle ne alakası var ki ? benim kriterlerimde şahsen bu tarz şeyler yoktur. ayrıca evlenmeye karar verdiğim kadının geçmişi beni hiç ilgilendirmez. benim o tarz bir sevgilim olsa ve evlenmeye karar vermişsek eğer, ona destek olur ve arkasında dururdum kadınımın. kimsenin de onu incitmesine ve zarar vermesine izin vermezdim. yeterki benim kadınım benim elimi hiç bırakmasın. gerisi hikaye.

0|0
    0|0
  • Ne arıyomuş peki o resimler o adamda? Her türlü boktan yol. Ben almazdım.

0|0
    1|0
  • geçmiş , yaşanmış olmuş bitmiştir. yani geçmiş geçmiştir. önemli olan ilerisi.gelecekteki halleri tavırları hareketleri.

0|0
    0|0
  • 1 fatma gülün ne sucu var 4 kişi birden giriyo 2 fatmagül o saatlerde neden kuytu köşelerde gezınıyodu 3 yoksa zilli olan fatmagülmüydü

0|0
    0|0
  • Erkeklere güvenilmez diyorum anlamıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • fotoğrafları ele geçirir...adamı tınlamaz...kızı skerdim...

0|1
    1|1
  • senin başına mı geldi bu olay

0|0
    1|0
  • kendi çıplak resimlerimi çekecek kadar tuhaf değilim:)

onun için yusuf lamaya gerek duymazdım

0|0
    0|0
  • kesinlikle evlilik düşünmem, herif ne kadar pislik olursa olsun onunda çıplak fotosu olmaması lazım

0|0
    0|0
  • çokmu açık fotolar?

0|0
    0|0
  • özür dilerim durumu simdi anladım polise gidip şikayetci olman gerekir

0|0
    0|0
  • kendini temize cikarmasi gereken bir kiz gozuyle bakarim

0|0
    0|0
  • kızı sevmişsem sevmişimdir bana dürüst davrandığı sürece sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • düşünmem işimi görüp atarım

0|0
    2|0
  • ne amaçla çıplak foto çekilmişki :/ sorun olabilir

0|0
    0|0
  • kızı sevmeme engel olmazdı birlikteliğimiz sırasında adam tekrar kıza bela olursa hesabı görülürdü.tabi bu durum sonradan öğrenilmemeli

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• belki sevgilisine güvendiğinden atmıştır. evleneceğini düşünmüştür.

hemen o..pu damgası yapıştırılamaz

1|0
    1|1
  • Ama şimdi bu nasıl yargı ya? O kız belki de o adama çok güvenmiş zamanında. Onu mutlu etmek istemiş ve o fotoğrafları atmış. Belki de onla evlenmeyi düşündüğü için attı onları. Bu nasıl bir önyargıdır :/ Belki de adam onu tehdit etti ve herkese kendi isteyerek gönderdi dedi. Bak kardeşim tavsiyem, seviyorsan evlen sevmiyorsan evlenme.

0|0
    1|0
  • 1.pardon ama kızın ne suçu var ?

2. niye çıplak foto çekiliyo ?

3. madem çekildi neden engel olmuyo birinin eline geçmesine?

4. ilk maddeye geri dön.

0|0
    1|0
  • belki kız öyle olmasını istememiştir her türlü düşünmek lazım.

0|0
    1|0
  • Hayatta insanın başına her şey gelebilir.

0|0
    1|0
  • ben zaten tele uygunsuz resim koymama taraftariyim

0|0
    0|0
  • tabikide hic bir akilli erkek dusunmez .. salakmiydi o kiz nasil olurda ciplak fotolari bir erkegin eline gecer? elbette kendi verdi .. ciplak resimlerini bir erkege yollayacak kadar salak bir kizla evlilik olmaz .. ben iki erkek cocuk ablasi olarak kardesimin oyle biriyle evlenmesine asla izin vermem .. oyle biriyle evlilik olmaz .

0|0
    1|0
Yükleniyor...