Bacağımın üst kısmı kalın...

Ne yapmalıyım alt kısmı çok iyi ama üst kısmı kalın kaldı yani birbirine değiyor en üst kismı ne yapıcam ben :(

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Onlara baldır deniyor. Baldırlarınızı eritmenin yolları var elbette mesela bazı yiyecekler, baldırlarınızı ertimekte yardımcı olur.Muz,yoğurt,çilek,Yeşil Çay,Greyfurt-Limon-Portakal,Tahıllar, size bu konuda yardımcı olabilir ayrıca , baldırları inceltici egzersizler, baldır zayıflatmanın en kesin yoludur.Bunların haricinde yüzme, bisiklet ve yürüyüş hem yağ yaktıkları hem bacakları ve popoyu sıkılaştırdıkları hem de bunları vücudu kalınlaştırmadan yaptıkları için en ideal sporlardır. Bunun yanı sıra rollerblade de basen ve bacakları çalıştırdığından son derece etkilidir.

Hiç biri işinize gelmiyorsa. Baldırlarda yağ aldırma diye bir yöntem var. Size bir tavsiye bu çözümü denemeyin.

0|1
    0|0
    • Hergün yeşil-beyaz-yasemin çayı içicem içine limon sıksam işe yarar mı

• Yok, onlar sadece destekleyicidir. Spor yapmadan oturduğunuz yerden baldırlarınızı inceltmeniz mümkünatı olmayan birşeydir.Hiçbirini yapamıyorsanız.Günde en az 20 dakika koşmayı veya hızlı yürüyüş yapmalısınız. Yoksa onu bunu içerek bu iş olmaz.

Erkekler Ne Diyor 8

• Eğer imkanın varsa sıksık denizde veya havuzda yüzmeni vasiye ederim. Hem baldır bögesindeki yağlanmayı giderir hemde sıkı bir vücuda sahip olursun.

0|0
    0|0
  • pehlivan gibisin maşallah

0|0
    1|0
  • Benim çok hoşuma gidiyo oranın kalın olması :D o sorun bende de futbol oynamaktan. tamamen kas tuttu :(

0|0
    0|0
    • Ama milletin hoşuna gitmez :/

• kusura bakma da spor yapmadan hiç bir bişey olmaz..yiyerek nasıl eritcen ?

0|0
    0|0
    • Çok yemiyorum, tenis oynuyorum

• tenis eritmez..

• Tenis bacak kaslarınızın kuvvetlenmesine yardımcı olur. Siz bacaklarınızdaki yağlardan kurtulmadan tenis oynarsanız.Oradaki yağlar sadece kas olur ve o zaman kalın ve kaslı bir bacak yapınız olur. Vücut koordinasyonunu geliştirir fakat istediğiniz sonuca ulaşamazsınız.

• Yağlı mı kaslı mı ? ona göre bişey dicem

0|0
    0|0
    • Alt kısım kaslı üst kısmında iç tarafı yağlı :/

• Tatilde 7 gün yüzücem yeter mi :D

• umarım İNŞAALLAH :D

• bence gayet iyi bırak kalın kalsın

0|0
    0|0
  • SPOR YAP KOS ORALARIN İLK BASTA TERLER ZAYIFLAR VE SIKILASIR TAS BACAKLARIN OLUR

0|0
    0|0
    • Tenis oynuyorum

• ODA İYİYMİS AMA KOSMA FLN YAP BİLEK BÖLGELERİN İYİDİR TENİS OYNAYISCA BACAGININ ÜST KISMI ONDAN İNCELMEZ

• Sen bide bendeki üst bacağı gör. tabi kalın olacak la. otururken bak bide şişiyor

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• bisiklet çevir bol bol,bacak egzersizleri uygula.

0|1
    0|0
  • koşu bandında yürüycen

0|0
    0|1
    • koşu bandı hariç başka yerde yürüse incelmez mi ?

• sennki iyi benmki bıldır bıldır sallanyo o ne olcak neyle geccek

• Merve üst kısım benimde öyle :/

Yükleniyor...