Hangi takımsınız tutuyorsunuz ve neden?

ben takım tutmazdım GS aşığı çok samimi olduğum arkadaşım vardı illaki birgün tutucak olursan bu GS olsun dedi ve öyle başladı GS takımını tutmam :)) Peki sizin takımınız hangisi doğuştanmı yoksa sonradanmı taraftar oldunuz veya aileden gelen bir takımmiydi ?

0|0
19|42

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray.

Çünki Galatasaray.

zikir atar.

4|2
    3|2

Erkekler Ne Diyor 41

• Daha doğmadan önce Galatasaraylı olcağım belliymiş. :)Babadan oğula geçen birşey işte Galatasaraylılık diğer takımlara benzemez.Gözümü açtım ve Galatasaray'ın avrupadaki zaferleriyle büyüdüm.Ölene kadarda Galatasaray.UaSefaköy.

2|1
    2|1
  • Benim ailem sıkı Beşiktaşlıdır ama Ben Galatasaraylıyım

3|1
    2|3
    • ilk defa beşiktaşlı bir ailede ***GALATASARAYLI*** olduğunu öğrendim helal olsun

gerçekten büyük cesaret

tebrik edeim

• benim ailemde galatasaraylı ama ben bir tek fenerbahçeliyim iyiki fenerliyim bu gurur ve onur bana yeter :D

• Galatasaray

2|1
    2|2
  • GS liyim nedenini bilmiyorum. Küçüklükten beri hep gs liydim babam gs maçı izlerken kucağında oturur ben de izlerim 3-4 yaşındayken. Öyle öyle oldu heralde.

1|0
    1|2
  • Adana Demirsporluyum nedeni çok basit çünkü Adanalıyım. Doğuştan bizim tuttuğumuz takım kimliğimizde yazar.

1|0
    2|0
  • Sonra dedimki

iyiki galatasaraylıyımmm

2|1
    3|2
  • anne rahmine düştüğüm günden bugune GALATASARAYLIYIM mezara girene kadarda öyle kalıcam

3|1
    3|2
  • Aslan tabiki, daha iyisi yokta ondan...!

2|1
    3|2
  • takımım yok.. ve en sinir eden sorulardan biri de bu! adam beni tanımadan, futbolu sevip sevmediyimi bilmeden, direk hangi takımlı olduğumu soruyor! ama takımlar değişir, kız arkadaşımın takım neyse, odur))))))

1|0
    2|0
  • aşk-ı Galatasaray ! <3

3|0
    1|1
  • Galatasaray ¦

2|1
    3|1
  • ben kendi takımımı tutuyorum ama kızın biri bana Yhaa benim için gs yi tutarmısın acaba :P derse neden olmasın ?

1|1
    2|2
  • türkler şerefleri için yaşarlar , bende bu yüzden galatasaraylıyım .

2|1
    2|2
  • Biz GALATASARAY'I tutmuyoruz hayata GALATASARAYLA tutunuyoruz

1|1
    0|0
  • forza Akçaabat Sebatspor

1|0
    3|4
  • her zaman Galatasaray. hiç değişmedi değişmez.

3|1
    4|2
  • The *** Galatasaray *** . The best team Cimbom in Turkey !

2|1
    2|2
  • klasik oldu bu soru cevaplamaktan sıkıldık ama söyliyeyim fenerbahçe galatasaraylı anne babanın fenerbahçeli oğuluyum :D ben babam gs tuttu diye değil fenerbahçenin renklerine armasına taraftarına aşık olduğum için tuttum :D ailede tek ben fenerliyim bundanda onur duyuyorum :D

0|0
    4|1
  • galatasaraya tutuldum ben :(

2|1
    4|1
  • FENERBAHÇELİ OLUNMAZ DOĞULUR

2|1
    4|2
  • bi bitmediniz en az 500 defa soruldu

1|1
    3|4
  • Babam sagolsun, dogustan Galatasarayliyim... Tenimiz sari, kanimiz kirmizi :)

2|0
    2|2
  • soylemicem. gecen defada böyle oldu herkez eksiledi lan :(

2|0
    2|3
    • cok merak ediyorum söylesene ben +1 liyorum bak :D

• aa dogru yaa oda var :// ozaman bende gördügüm her cevaba basarım eksiyi :D :D

• dediğin gibi etme bulma dünyası.. :D

• Hangi takımsınız mı? :) Valla ben takım değilim sadece efendice takımımı tutmaya çalışıyorum :) Galatasaraylıyım...

2|1
    2|2
  • Beşiktaşlıyım. Bana yakın geldiği için tutuyorum.

2|0
    3|2
  • Fenerbahçe halkın takımı ondan

0|1
    0|1
  • Doğuştan Fenerbahçe Liyim...

0|2
    1|0
  • 0|0
    0|0
  • ben ne zaman tutum hatırlamıyorum ama babamlar ile maça gidince fenerli olduk şimdi hiç pişman değilim

0|1
    3|2
  • Aşık olduğum bir takım sevdiğim bir kız var. Aşık olduğum takım Galatasaray...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 19

Yükleniyor...