Beşiktaş ile Kasımpaşa arasında imzalanan anlaşmayı nasıl buldunuz?

Eğer recep Tayyip Erdoğan stadında siyasi protestolar olursa Beşiktaş Olimpiyat a gidecekmiş fikret orman nasıl oluyorda böyle bir anlaşma yapıyor anlamak mümkün değil

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bu anlaşmayı Ünal Aysal yapsa Hükümet yalakası ilan edilirdi ama Fikret Orman yapınca Futbolun için siyaset girmemesi için doğru bir karar diye nitelendiriliyor

Gezi Parkı eylemlerinin başında gelen Çarşının tavrını merak ediyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Gezi parkı olayından sonra çArşıdan çekinenler özellikle siyasi slogan maddesi koymuşlar

herkes rahat olsun çArşı affetmez

1|1
    1|0
  • O değilde gezide çarşı şöyle çarşı böyle çarşıya bir vermedikleri kalanların stat vermeye gelince ortadan kaybolmalarıdır eleştirilmesi gereken.soruna gelince ne bekliyordunki isterseniz siyasilere ana avrat sövebilirsiniz diye bir maddemi olmalıydı sözleşme çok mantıklı ama konu fikret ormansa fikret orman zaten nasıl yavşak olabilirimin mücadelesini veriyor

0|0
    0|0
  • çarşıdan korkuyorlar :D

0|1
    0|0
  • hayat işte.her gün şaşırmamalık haberler duyuyoruz:D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bence fenerbahce ya da gs kucak açmalıydı sözde kalıyor ebedi dostuk cümlesi

0|1
    0|0
  • biraz mecburiyetten oldu , öyle düsünmemek lazım

0|0
    0|0
  • TT ARENA'DA OYNUCAKTI YAA..NE OLDU :):):)

0|0
    0|0
  • iyi yapmışlar helal olsun fikret ormana boşuna biz kasımpaşa ya siyasetin takımı demiyoruz

0|0
    0|0
  • Kötü buldum.O stat'ta Beşiktaş gibi bir takım maç yapmamalı.

Olimpiyat oynamak daha mantıklı olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Fikret Orman'ın hükümet yanlısı tavrı ona yakışmamıştır. bu anlaşmayı kesinlikle reddedip baştan Olimpiyatı seçmeliydi. başkanlar futbolcular teknik direktörler gider ama biz kalırız sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • çArşıdan korktukları için böyle,bizim için farketmez,ha Olimpiyat olmuş ha kasımpaşa.

1|1
    0|0
  • Fikret Orman'ın böyle bir şey yapması iyi bence..

Ama neden kendilerinin siyasetle alakalarının olmasını istemiyor anlamıyorum..ülkeyi çok güzel savunmuşlardı

0|0
    0|0
Yükleniyor...