Lütfen yardim edin... Bu defa gercekten bitmis midir?

Ayrilmistik, bana kaza yaptigini yazmisti gecen günlerde... Ben de onun nasil oldugunu sordum mesajlarda ve oldukca soguktum mesajlarimda... Mesajlarima cevap veriyordu, iyi degilim, yüzümde dikis, bircok yerimde morluk var vs vs...Kendisini öyle bir anlatti ki, ben onun cok kötü yarali oldugunu sandim, resim istedim birkac defa ama yollamadi bana... Dün facebookuna bir resim koymus dünün tarihi var resmin üstünde... Ben o de ona: "Kaza yapmistin dikislerim var demistin ama yüzüyorsun ve dünün tarihi var facebookundaki resimde bu nasil oluyor bir anlam veremedim" yazdim... O da cevap verdi: "Dikisler alnimda ve burnumun kenarinda, gözerim de mor oldugu icin gözlükle girdim denize ve sacim da kuru" yazdi... Ben de ona: "Ben senin cok kötü yaralandigini sanmistim meger cok iyiymissin... Ben senin icin endiselenirken, üzülürken sen gününü gün ediyormussun" yazdim... Cevap olarak: "Oyle yapmiyorum. Bir arkadasim tatilde onun yanina gittim" yazdi... Ben de bu defa "Arkadasin Istanbul'da mi tatil yapiyor yoksa sen sehir mi degistirdin?" yazdim... Bekledim cevap gelmedi... Tekrar sorunca, bu defa "Zaten canım sıkkın üzerime gelme" yazdi... Birkac defadir cevap vermek istemedigi sorularda böyle yazdigi icin, artik iliskimize son vermek istedim cünkü bana devamli bahane uydurmasina artik tahammül edecek durumum kalmadi! Bu yüzden ona böyle yazdim: "Senden inanilmaz korkuyorum!" ve cevap cok hizli geldi: " O zaman benden uzak dur" ve hemen baska bir mesaj daha geldi: "Git bye bye" yazdi... Ben de zaten benim gitmemi istiyorsun degil mi? yazinca beni aradi ve "Sen salak misin s*kt*r git diyorum anlamiyor musun diye bagirdi bana... Ben de ona bir daha dönmemesine ayrilmayi istedigimi yazdim ve onda neyim varsa herseyi silmesini istedim... O da "Beni yönlerdiremezsin, neyi silip neyi silmeyecegimi ben bilirim yazdi... Suc bende olacak ayrilmayi ben istiyorum seni hicbir sekilde suclamayacagim yazdim... Ben israr edince "Ok. Bye" yazdi... Ben de son olarak "Anlayisin icin cok tesekkür ederim" yazdim...

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Seni defalarca kandırdığının farkında değil misin ? Hala neyin bitip bitmediğini soruyorsun ? Elinden kurtulduğun için kurban kestirmen gerek böyle bir tipin ..Elinde duygusal değil mantıksal olarak sana karşı ilerde birşey var mı yok mu asıl sen bunu düşün ve bütün iletişim yollarını tıka acilen ...

0|0
    0|0
    • Bu söyledigini anlamadim... "Elinde duygusal değil mantıksal olarak sana karşı ilerde birşey var mı yok mu asıl sen bunu düşün" Yani beni tehdit mi eder resimlerle mesajlarla vs ? :(

• Babamla görüstü tabii! Babam söyledi... Askerligini vs de yapti ve gecenlerde facebookunda bu yaziyi yayinlamisti: İstiyorum Seni

İstiyorum ki Hayatı Seninle Paylaşayım

Her Saniye Seninle Olayım

Sadece Sevinçlerde Değil, İstiyorum ki Hüzünlerde de Sadece Seni Seveyim

Sevincim, Hüzünlerim Her Şeyim Sen Ol İstiyorum

Tadılacak Ne Varsa Hepsini Tek Tek Seninle Tadayım

Seni Seven Bu Yüreğimde Sevgimden, Aşkından Başkasına Yer Yok

• Bunlar duygusal...

Gerçeğin temellerini hatırlatmıştım ben ..

Erkekler Ne Diyor 5

• karaktersızın tekıymıss bence bıtır sana hayır gelmez bu ılıskıden zaten bıtmısde barısmaya flan calısma senın degerını anlayacak mutlaka bırı cıkar karsına

0|0
    0|0
  • Tatlım sen ne yaptın böyle :( Yavaş be yavrum be :)

Çok uzun yazmışın :/ kb yalnız kalma diye geldim ama cevaplancak gibi değil ki :/

0|0
    0|0
    • Okuyaydin iyiydi... :P

• O duygu sömürüsü mü yapti diyorsun?

• Bu kısım sana yazılmadı benle birinin knşması :D

Duygu sömürüsünden nefret ediyorum. Ama yaptı yaa. Tamam tamam lanet girsin. Tamam nazik olcam :) sen neye bakıyosun cevabın aşağıda :D

Sana cevabım şu:

Ooo oo bırak kızım bu ilişkiyi ne uğraşıyosun

• ne anlayışı ya ne anlayışı. aptal mısın sen? defol git şerefsiz de bir daha yazma bana de kapat konuyu. neyi silerse silsin silmezse silmesin muhattap olmayın böyle köpeklerle.

0|0
    0|0
    • Silsin... Benim hicbirseyimi hak etmiyor cünkü...

• Cok defa ayrildik ama hic silmedi... :(

• siler. kendini toparla bir daha da yüz verme şuna. yoksa çok defa daha ayrılacaksınız.

• bune ya 3 bilinmeyenli denklemin içine düştüm sanki

0|0
    0|0
  • uzun yazmışsın da kayıp etmemek içi böyle yalanları bende söyledim ama şimdiki aklım olsa kız için değerinden fazla değer vermeyeecksin

0|0
    0|0
    • Yani yalan söylemen gereken bir konuda: "Zaten canım sıkkın üzerime gelme" gibi mi?

• Yine de ilgilendigin icin tesekkür...

• tam önemli değil kal sağlıcakla

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah allah ya. Beyefendi senin üstünden ego tatmin ediyor. Daha fazla güçsüz gösterme kendini bence. Mesaj atma, ama işte biz ne desek öyle kolay olmuyor biliyorum. Şöyle düşün, o kolayca yaptıysa sen de yapmalısın!

0|0
    0|0
    • Ben biraktim onu... Yani ona "Senden inanilmaz korkuyorum!" diyerek... O anladi benim ne demek istedigimi o yüzden öyle kizdi bana...

• e bitmiş neden uzatıyosun ki.. anlayamıyorum sizi ya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...