Hamileler sokağa çıkmasın yorumu

hamileyken sokağa çıkmak terbiyesizlik olarak açıkça belirtildi bugün.

söyleyecek söz bile bulamıyorum Allah'ın kadına bahşettiği en güzel lütuf bir insanı dünyaya getirebilmek,bir evlat sahibi olmak..

eşimizin arabasıyla gezerek hava alma fikri bile verildi.tecavüzcülerin elini kolunu sallayarak gezebildiği serbest kaldığı bir ülkede hamileyken sokağa çıkmak terbiyesizlik ! neden ? işte bunlar sevişmiş damgasını daha kolay yapıştırabildikleri için mi ?

nasıl bir zihniyet nasıl bir insanlık bu ?

Annelik gibi kutsal bir olguyu utanmadan bu hale getirebiliyorlar.ben kendisi adına utanıyorum.Allah çocuk sahibi olmak isteyen her kadına bunu nasip etsin ve dilerim her kadın her erkek ömrü boyunca sokakta ÖZGÜRCE yürüyebilsin

0|0
516

En İyi Erkek Görüşü

• neden çıkamasın ki ha ezeyet gibi ise birşey diyemyemde kadın çıkmak istiyorsa çıkar yani evin içinde bunalır ya kadın çağız onada haksızlık olmasın yani

0|0
    0|0
    • tabi ki de ama beyefeninin yorumu o göbekle gezilmesi doğru değilmiş terbiyesizlikmiş ! seviştiğimizi anlıyorlar sonucta hamile demek ki sevişti !

• haberi dinleseydin sonraki açıklamayıda okusaydın birde twitterdaki hastag altındakilere ufak bir göz atsaydın ne demek istediğimi anlaman mili saniye kdr kısa sürerdi

• iyi akşamlar herkez kendinde sormlu

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• tecavüz edenler serbest gezzsin ona laf söyleme gayet normal hamile bir bayan gezemeyecek arabası varsa gezebilecek saçmalığı var sen yaparken ohh ne rahat zevkini çıkar kadın 9 ay onun skınıntısı çekecek birde evden dışarı çıkmayacak böyle birşeyolsa kadın kabul etmez

0|0
    0|0
  • kafası güzel bunların bunların yetiştirecegi zihniyette bunlardan farkı olmaz demekki benim eşim hamileyken sokakta dolaşsa bunlar bakacak yadırgayacak ulan kitapsız bakma o zaman üstelik annelik hamilelik kutsaldır sanamı kaldı

0|0
    0|0
  • Geri kafalılığın sonuçları

0|0
    0|0
  • 15 yasindaki kiza tecavuz edip hamile birakmak ayip degil suc degil ama hamilelerin gezmesi ayip . Dini kullanan bu adamlarin allah belalarini versin

1|0
    0|0
  • hamile kadın kadar tatlısı var mı ya. kim demiş onu gelsin ben hamile biriyle konuşurken yüzüme karşı söylesin bir de. görelim ne kadar erkekmiş.

0|1
    0|0
    • konuşurken gezerken olacaktı.

• :) tamamdır teşekkürler yorumun için,ne yazık ki çok zavallı zihniyetler var sokaklarımızda

• savaş istiyorlarsa savaşırız da zaten bu ülkenin sonu böyle olacak. içimizdeki hainleri temizlemek şart artık. her defasında kurtuluş savaşı yapamayız.

• Yazında haklısın eline sağlık da özgürlük adı altında hertürlü ahlaksızlığı yapanalr da ayrı bir konu.

0|0
    0|0
    • Ahlak çerçevesinde olmalı herşey. Ama insanların özgürlükleri vardır en basiti sokakta dolaşmak değil mi ? erkek sokakta yürüyen bir kadın gördüğünde tahrik oluyorsa bu o erkeğin psikolojik sorusunudur.ama sokağın ortasında kimse çırılçıplak gezmiyor edep ahlak gibi olgular var herkes bunun bilincinde insanları sınıflandırmaktan hoşlanmasamda belirtiyorum ki açığıda kapalısıda bunun bilincinde.sadece insanlara saygı göstermeyi bilmeliyiz

• yahu hocanın mı diyelim şeyhin mi diyelim bilmiyorum adam şeyh çünkü belki o amaçla böyle bir yorumu sarfetmemiştir ama şayet bizim düşündüğümüz şekilde düşünerek yaptıysa yorumu onun yolunu yordamını düzerim

0|0
    0|0
  • Soruda gerekli cevabı vermişsin zaten, teşekkürler.

0|0
    0|0
  • bu günde yorumladım. saçmalık yaw

0|0
    0|0
  • zihniyetlerine ben...

0|0
    0|0
  • amin cok haklısın ama hamilelerde biraz edepli giyinmeli (tabi karnı cok acık gezenler için diyorum)

0|0
    1|0
    • 25 yaşındayım nette paylaşılan hamile fotoğrafları hariç 1kere bile sokakta göbeği açık gezen bir hamile görmedim ki hamileyi geçelim göbeği açık kıyafetler 90larda modaydı. hamileler sadece dar kıyafetler giyiyorlar buda istekten çok zorunlu bir hal alıyor kıyafet bulamıyor insanlar. ama bir kadın edepli giyindiği halde bile ahlaksız diye nitelendirilebiliyor bazı çevreler tarafında işte burda sorun sadece onu öyle gören göze sahip çevrededir.

• ben ya da bir baskası cok dar giyinmez ama biri dar giyinir o onun kendi tercihidir burda söz hakkımız dahi yoktur

• karar onların tabi

• doğal olan şeyler ayıp değildir

0|0
    0|0
  • bunlar insan değilki yav :)) hayvanlar bile dolaşıyo :)))

0|0
    0|0
  • sonuna kadar haklısın arkadaş yanındayım .. !

0|0
    0|0
  • kim belirtti ya böyle birşeyi

0|0
    0|0
    • trt de ramazan programı yapıyormuş ömer tuğrul inançer

• yok adam açık açık konuşmuş netten bakabilirsin eşlerinin arabalarıyla akşamüstü aksam saatlerinde hava almaları uygunmuş !

• izledim irrite oldum resmen hatta sunucu bile rahatsız olmuş

şimdi soruyorum o hocaya eskiden otomobil tarzı arabalar mı vardı acaba

Kızlar Ne Diyor 5

• Allah herkese o lütfu nasip etsin annelik kadar güzel bir şey var mı? Evet hamilelik terbiyesizliksse ben en büyük terbiyesiz olmayı kabul ediyorum. Hamileyken sokağa da çıkarım rahatça da gezerim kimse.bana karışamaz. Hemc ennet annelerin ayakları altındadır

Ama ben şunu merak ediyorum tecavüzcülerin sapıkların işi ne olacak biz terbiyesiz oluyorsak HOCAM?

0|0
    0|0
    • bu soruna cevabı gerçekten bende çok çook merak ediyorum canım.. biz sokağa çıkmayalım sadece tecavüzcüler rahatça gezsin istiyorlarsa açıkça söylesinler bilelim

• Sorma hep bunlar zihniyet meselesi işte maalesef insanları bu saatten sonra değiştirmek çok zor. Artık ne adalete hiçbir şeye güvenim kalmadı. Adam tecavüz eder sonra da bıçaklar hapse girer ertesi yıl bir bakmışın şartlı salınmadan dışarlarda fink atıyor...Adalet bu olsa gerek herhalde diyecek sözüm yok başka...

• hakketten saçmalamıs avukat ne alaka yani neden dısarı çıkmasınmıs aylarca kendisi otursun evden çıkmasın.

0|0
    0|0
    • avukat ama dini bir eğitimde almış sanıyorum ramazan programlarında bulunup dini kitaplar yazmış birisi kendisi

• ben ömrü boyunva böyle bişi duymadım kendisinin uydurmus oldugunu düşünyorum

• işte böyle zihniyetler insanları dindende soğutuyorlar ne yazık ki acı olan o,bu kişi böyle bir yorum yaptı diye twitterda dininiz sizi sevmiyor kadınları sevmiyor gibi yorumlar dolu ne yazık ki

• +32678263981719 yıldız.

0|0
    0|0
  • Bir de bunu devlet kanalında söylüyorlar yazık gerçekten.

0|0
    0|0
    • evet işte o noktada çok acı.ve normalde tvlarda herşeyin herkesin nasıl engellendiğini susturulduğunu biliyoruz ama böyle sapkın bir düşünce dillendirilebiliyor açıkça

• bunun nesi terbiyesizlik ? çok saçma düşünceler içindeler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...