Birinin sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız beyler?

birinin sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız ?diyelim ki kız biraz utangaç ve farkettirmemeye çalışıyor siz yine de anlar mısınız nasıl?*?

0|0
0|19

En İyi Erkek Görüşü

• her hareketi belli eder gözünü kaçırır sen bir şey sorarsan böyle pancar gibi kızarır belli eder kızlar saklayamazlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• ben aynısı kızlar için sormuştum şimdi erkekler derken erkeklerinde utangaç tipleri vardır işte bunlar gerçekten seven tiplerdir bu erkekler bayan geçtiğinde bayanın ilgisini çekmek için sadece gözlerine bakarlar sinyali alırlar ve daha sonraki günlerde onu görebilmek için onun görebileceği yerlerde beklerler ama birşey diyemezler sadece bakarler eğer karşı cinste utangaç sa iki tarafta konuşamadıkları için yanar tutuşurlar

0|1
    0|0
  • Erkeğe "Seni deliler gibi seviyorum" demeden erkek hiç bir b*k anlamaz. Hatta bazen bunu dediğinde bile kuşkulanır. Altını çize çize söyleyin sevdiğinizi. dolambaçlı yollara girmek erkeğin beynini sulandırır. uğraşmak istemez. sevse bile uzaklaşır sizden. Sonra demedi demeyin

0|1
    0|0
  • Hic kimse anlayamaz kusura bakma... beni lisedeyken seven ne cok kiz varmis da ben hicbirini fark etmemisim yeni yeni ortaya cikiyo biz sarrafmiyiz amk

0|0
    0|0
  • Anlamam vallahi. Gelsin kendisi söylesin. Psikolog muyuz yahu?

0|0
    0|0

• Güven verici şeyler yapar, Tel verir İletişimi arttırır, Kişiliğini sana tanıtmaya başlar vs.

cut.

0|1
    0|0
  • O kadar ince ruhlu değiliz gelip söylemeyene kadar zor..

0|0
    0|0
  • hal ve hareketlerı benden hoslanıyosa benımle konusurken anlarım rahatca sacmalayabılır mesela

0|0
    0|0
  • benim hoşuma gitmezse anlamamazlıktan gelirim lisede vardı 4 yıldır sevdi ama kendisi hiç söyleyemedi o arkadaşlarına söylüyo benim de kulağıma geliyo hiç tınlamadım

0|0
    0|0
  • utanmasından ve benle konuşurken çekinmesinden anlarım

0|0
    0|0
  • ben bu yasta anlarım ama senın yaslarında çekıngen bırı anlayamaz

0|0
    0|0
  • utangaç durumdayken hele birde şaşkınsa bayılıyorum böle kızlara :) cevap ıse şaşkınlığından :)

0|0
    0|0
  • selam verişinden bile anlarım.Gideri varsa yakınlaşırım

0|1
    0|0
    • selam werişinden nasıl anlarsın bende öğrenmeye çalısıyorum bir kızın benden hoşlanıp hoşlanmadığını arada bir göz falan da kırpıyo selam werirken ben onun nıyetını nasıl ogrenebilirim?

• uzman olanlar anlıyor

0|0
    0|0
  • utanmasından anlarım zaten.

0|0
    0|0
  • Utanması yeterli değil mi?

0|0
    0|0
  • anlarımda anlamamazlıktan gelırım kudursun)

0|0
    0|0
  • :D valla hiç anlayışlı biri değilim gelsin insan gibi söylesin

0|0
    0|0
  • Onun En yakın Arkadaşına Ulaşırım ve Olan Biten her şeyi anlattırma olanağı sağlarım :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...