Üniversite yıllarınızda unutamadığınız

Unutamadığınız anılar nelerdir üniversite hayatında? dökülün bakalım :D

Güncellemeler:
headfukker yazıyorsun niye engelliyorsun açlık basına mı vurdu :D

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Doğum günlerini sevmeyen biriyim. Özellikle de demem kimseye; kutlama, hediye bekleniyormuş gibi gelir bana hep denilince. Devlet yurdunda kaldığım zamanlardı. Doğumgünümün olduğu gün, mantı yiyecektik. Arkadaşın annesi yapacaktı. Neyse gittik biz. Hoş beş, sohbet...Mantıları yedik. Arkadaşın küçük kardeşi vardı, beni bıraktılar çocukla bir iş karıştırıyorlar, ama ben de eminim bilmediklerine. Sonra hop pasta çıkarıverdiler. Arkadaşlarım kimliğime bakmışlar bir şekilde. Ne ara baktılar bilmiyorum. Herhalde çantamı kurcaladılar. Çok duygulanmıştım. Ben böyle önemsenecek kadar ne yaptım bu insanlara dedim. Ağladım.

0|1
    0|0
    • :)) kendini önemsiz görme ayrıca bende sevmem öyle ortamlarda kutlamaları.

• Önemsiz görmüyorum. Beklemesen bile, birileri için cidden önemli olduğunu farkına vardırıyor böyle anlar. Hani derler ya lafla peynir gemisi yürümez. Sana değer veriyorum lafının fiili halini görüyorsun.

• Aynen lafta sözde olaylar çok öyle . İyi sevindim senin adına.

Kızlar Ne Diyor 4

• bir hocamız kızdığında ''ben şimdi striptiz yaparak da ders anlatabilirim ama her seyın yeri zamanı var'' demıstı bu sırada gömleğini cıkarma girişiminde bulundu ki iki düğme açıp durdu :( çok korkmuştuk.

1|0
    0|0
  • universiteye yeni basladim daha

0|0
    0|0
  • Lise var anlatıyım mı? :)

0|0
    0|0
  • pek yok sadece ben güldüümdee hoca bu kıza bsey mi oldu tarznda bakmıştı

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Arkadaşımı notların asıldığı cam panonun içine sokmuştum. Elbette kendi isteğiyle olmamıştı :)

0|0
    0|0
  • Üniversitedeyken kapıyı çalıp sınıfa girerken hoca gözlerime bakıp ara vericem demişti, şimdi aklıma geldi... keşke arasaydım kadını ya.

0|0
    0|0
  • maket yapmam gerekiyordu. 3 ay sürem vardı. son güne bıraktım. 6 tane ılık bira eşliğinde maketi bitirmeye çalışmıştım. sabaha doğru maketin parçalarını cips sanıp yemişim.

0|0
    0|0
  • Hiç cevap yok anlaşılan herkes lise mezunu :D

0|0
    0|0
  • olmazmı dolu var.

0|0
    0|0
  • Daha başlamadık 5 aya anlatırım bir şeyler..

0|0
    0|0
  • Üniversite yıllarına geçemedik :) Hayırlısıyla bu sene yolcuyuz.

0|0
    0|0
  • hocamız prezervatif kullnın demişti ama dikkat edin patlak olmasın demişti bütün sınıf uyanmıştı birden coşmuştu :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...