Kapat

Erkekler ve her türlü ! paylaşımları.........

Bu erkeklerin bütün cinsel zevk ve fantazilerini, daha önceki deneyimlerini burada alalen paylaşmalarını anlamıyorum doğrusu.ne yani bir gün biri sizden hoşlansa hatta belki daha da kötüsü siz birinden hoşlansanız hiç görmeyecek mi bu kız o yazdıklarınızı? geçmiş geçmişte kalabilir ama ağdalı ağdalı anlatış tarzınıza ne demeli? sırf bu yüzden hoşlandığım kişi olsa dahi vazgeçme sebebim olabilir.biraz daha dikkatli olmaya davet ediyorum beyler.

hanımlar beyler ne diyorsunuz şimdi?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 9

• Sen bunu yazarken bile gizlisin elin ogluda o kadarini akil eder heralde ;)

0|0
    0|0
    • hayır açık profilden yazan çok.geçmişte yazmıştır,sonradan ilgimiz olmuştur.olabilecek şeyler.

• Olabilir, umursamiyor ve onunla birikte olacak kisinin de umursamayacak birisi olmasini da istiyor adam ;)

• ayşe yerıne fatma olarak anlatıyordur o ınsanın anlatıs amacına baglıdır...ha senın sewgılın sana eskden yasadklarını ewet anlatması dogru olmaz cunku ınsanda suphe uyandırır...

0|0
    0|0
  • aydınlatma amaçlı açıklanabilir

0|0
    0|0
    • emdim,gömdün -,şöyle yaptım diye anlatan biri neyin aydınlatmasını yapacak.

• adam girip senin gibi gizli paylaşım yapar, kimse de anlamaz kim olduğunu.. ne problem ediyorsun ki

0|0
    0|0
  • sen dert etme bunu herkes işini bilir :):)

0|0
    0|0
  • demek vazgeçme sebebin olabilir, işte bunu kaldıramam

0|0
    0|0
  • Katılıyorum bu yorumunuza, ama gülmekten katılıyorum :)))

0|0
    0|0
    • senin evli ve diğer arkadaşlarınla grup olarak ilişki yaşadığını düşünürsek gülmen normal.

• yoo erkeklerin genel profili belli burada.

• Hayır hayır bir şey var bunda grup olayını herkes bilmiyor. Bak merak ettim şimdi.

• waov.

0|0
    0|0
  • yes diyorm

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...