Kızlar empati yapar mısınız bir konuda?

Kızlar erkek arkadasınızla ciddisiniz onun okulu bitsin evleneceksiniz. bir sürü anınız var verdiğiniz sözler var.cocuğun dünyası siz oldunuz..ve sıkıldınız ayrılmak için sürekli soguk davrandınız tartısma cıkardınız ayrılmak için ve cocuk bitirmek zorunda kaldı ölürcesine sevdiği halde...ve hemen bir hafta gecmeden biriyle nişanlandınız..nişanlandığınız cocuğun durumu daha iyi avrupada yasıyor...eski erkek arkadasınız hakkını helal etmedi sizi allaha havale etti ve piskolojik tedavi goruyor...ne düşünürsünüz?

Güncellemeler:
arkadaslar direkt olarak para için yapmaz ama benden soğudu ve o cazip geldi

0|0
11|1

En İyi Kız Görüşü

• baya kevaşeymişim ha.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bu da geçer derim. zamanında hepimiz yaşamışızdır. ben mesela üzüntüden kum döktüm. yataktan kalkamamıştım. eski sevgilim beni aldatmıştı. yıkılmıştım. ama geçiyor öyle ya da böyle geçiyor. sadece artık umursamaz oluyorsun. bir daha üzülmemek için daha bir vurdumduymaz oluyorsun o kadar.

0|0
    0|0
    • soğuduysa bitmiştir zaten boşver. ama ben olsam kendimden soğutmaya çalışır karşımdakinin beni bırakmasını sağlardım.

• Para için neler yapmış. Seni hiç düşünmemiş.hani senden ayrıldıktan sonra dursa anlarım da hemen nişanlanmak ne demek ya.bencillik bu.evet unutman çok zor.tedavi falan.ama o seni istemiyor.senkendini düşünmek zorundasın.aksine güçlü kalmalısın.inşallah ilerki hayatında daha mutlu olursun.

0|0
    0|0
  • Öyle bişey yapmam yaparsam da vicdan azabı çekerim, fakat ne var ki böyle bişey yapanda vicdan duygusu olmaz.

0|0
    0|0
  • şuan seni düşünmüyor hatta çok mutlu ama o nişanlısıyla ve belkide eşiyle çok büyük kavga etse ya da ayrılma noktasına geldiğinde aklına sen geleceksin çünkü senin ahın onda kalmayacak..

0|0
    0|0
  • Demek ki çocuk görememiş aslında çoktan bittiğini. Herkesin kendine göre sebepleri vardır. Çiftlerin birbirine karşı empati kurması lazım en başında.

0|0
    0|0
  • er ya da geç ondan bu yaptığının hesabını sorar allah o zaman sende karşısına geçer bakarsın seni anlamış olur nasıl üzdüğünü çünkü yaptığı şerefsizce bişey

0|0
    0|0
  • bence o çocuk o kızdan iyi ki ayrılmış yani gözü para daymış baksan :) ama ben olsam sıkılınca biraz ara verirdim :) :)

0|0
    0|0
  • Empati yapmayı bıraktım. Yapsan da aynı, yapmasan da...Bencilim, mutluyum.

0|0
    0|0
  • kız kalleş, oğlanda zavallı

0|0
    0|0
  • o seni düşünmemiş belli ki ama ben çok üzüldüm senin adına :(

0|0
    0|0
    • 37-38 gün gecti bunlar olalı ben yenikendime geliyorum..duyunca cıldırdım resmen kızdım bağırdım cagırdım ağladım seni çok sevdim niye böyle yaptın ben bunumu hakettim dedim...hastaneye gittiğimi öğrenmiştir arkadasından insanın vicdanı sızlayıp bir kere aramazmı:(

• maneviyata önem veren bir insan değilmiş demek ki o anlaşılıyo burdan ne diyim bilmiyorum ki durumun zor en kısa sürede atlatmaya bak bu durumu

Erkekler Ne Diyor 1

• umurlarında olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...