Sabrınız nereye kadardır.. ?

Hangi durum,sabrınızın bittiği son bulduğu durumdur veya hangi noktada sabrınız biter ... sabrınızı zorlayan neler var..sabrınızı ölçelim :)

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun her ne olursa olsun, ne kadar kızgın olursam olayım karşıdakini uzun uzun dinlerim. Kendimi olabildiğince açık ifade ederim ancak muhatabım söylediklerime rağmen aynı şeyleri tekrar edip duruyor, çözüm yerine sorunu büyütecek tavır takınıyorsa orada dialog da biter, muhabbet de arkadaşlık da. Bir insanın notunu sinirlendiği zaman ne yaptığına bakarak veririm.

1|0
    0|0
    • güzel açıklamışsın tabiki..bazen insanlar sinirlenince kendini kaybettiklerinde gerçek olmayan şeylerde sarf edebiliyorlar yani yanıltabilir..

Erkekler Ne Diyor 9

• O anki ortam,benim ruh halim ve sıkıntı durumuma göre değişen birşey.Bazen kendim bile hayret ederken sabrıma bazen çocuktan bile sabırsız olabiliyorum.

1|0
    0|0
  • Ben sabirsizim biseye karar verdiysem aninda cozume odaklanirim

0|0
    0|0
  • Kasıktan dize kadar..

0|0
    1|0
  • çok sabırsız biriyim

0|0
    0|0
  • sıkışmış trafikten yan şeritten önümüme geçmeye çalışan lavuk şöför ...

asansörde sigara içen gerizekalı insanlar

0|0
    0|0
  • merhaba ben sorularına cinsellik ve içtenlikle cevap veren şahıs:))hiç sevemedin beni:D

0|0
    0|0
    • uzun zamandır seni görmüyordum :) geçenlerde aklıma gelmedin değil,acaba öldü mü demiştim kendimce :)))

• o zat-ı muhterem senmiymişsin ..maço erkek sağol kalsın :)

• ciddi olduğuna inanmak istemiyorum,gerçekten

• gerektiği kadardır nerde patlaması gerektiğini bilir:D

0|0
    0|0
  • sabrımı zorlayan şey sabri sarıoğlu :D

0|0
    0|0
  • Filtre kahve içtiğim sürece, sabrımın sınırı yok ve sıkıntı da yok yani :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...