Kafamda deli sorular..

ben bir magazadan laptop satın aldım peşinat olarak 45tl ödedim 2 hafta doldu bu pazartesi hala ggetirmediler.. annemin hesabı vardı odayine onun ustune aldık pc yi gecen gün gttiim babamın kimlk bilgilerini istediler verdk bilgileri imza felan attı bugün aradım orayı noldu pc daha getirmediler benm acele ihtiyacım var sürekli oyalıyorsunuz dedim iyiki aradn dedi kadın şimdide benim kmlk blgilerimi istediler benim pc le alakam yok annemın ustune alıyoruz o ımzasını felan attı artık bnı oyaladıklarnı dusunuyorum kafam bozuldu iptal etmek istiyorum peşinatımı geri alabilir miyim? annem vermezler diyo celişkide kaldım

Güncellemeler:
iptal etmek için gittim ben daha fazla oyalanmak istemiyorm iptal edelim dedim sen kimliği ver ben yarın kesin yollucam dedi ya gelmezse yarın gelmezse ertesi gün paramı almaya gelicem bilginiz olsun dedim gelecek kesin dedi cıktım geldim .

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ne demek verirlermi eşşek gibi verecekler.

0|0
    0|0
    • verirler demi ya annem öyle söyledi babamda destekledi bende celişkide kaldım 10 tl bile olsa onlara kalsın istemem nefret ettm pc dende.

• aramıyorum direk gidip cemkiricem biraz moralleri bozulsun bakalım neyse cıktım ben iptal edip geleceğim teşekkürler ilgi için

• hadi git gel korkma öyle kimse kimsenin hakkını parasını yiyemez birde ticaret yapılann bir kurumsa hiç yapamaz.

Erkekler Ne Diyor 6

• Geldi mi bilgisayarın :D Bir ay olmuş ama :D

0|0
    0|0
    • suan kullanıyorum bu geldi bu sefer hediyesi olan cantayı getirmediler taksıt yatırmaya gıttıkce yokluyorum ılk ramazan dedi şimdi sezon dedi bende bir dahaki geldiğimde yine gelmemiş olsun en üst katı ziyaret etcem dedim kadın artık bana gıcık oluyor eminim :D

• öz şanal mı :) hangi semtdeki şubesi? elektronik eşya ön siparişi için hangi akla hizmet peşinat verdin bilmiyorum ama hiç muhatap olmana gerek yok. git iptal ediyorum de paranı versinler.

öz şanal dan ne çeyiz eşyası ne elektronik eşya alınır. ercan çeyiz ile beraber en izmirde gördüğüm en adi iki mağazadır.

0|0
    0|0
  • ora nasıl bir müeesseseymiş yaw :)) evkur tarzı kartsız senetli taksit yapan yerlerden uzak durun smmyy sahtekar onlar :))

0|0
    0|0
    • bilemiyorum yıllardır varlar ama dediğin gibi olabilir bir magaza öyle sahtekar cıkmısı bizim mahalenin kadınlarının yarısı aglıyordu:D

• karnım aç ondandır şu aralar çekilmiyom gidim yatıyım azcık :D

• çok memnun olurum .)

• o nasıl bir yermiş yaaaa ailenin tüm bilgisini almış

0|0
    0|0
    • aynen boyle oyalıyo işte beni kadının biri de semaver almıs cesmesi bozuk çıkmıs bunlara göndermiş servise versin diye 3 ay oldu hala getirmediler her hafta buraya geliyorum nasıl iştir bu dedi kadın bilgilerini ver diyo belki 10 kez kmlik bilgilerimi bıraktım artık yeter diyip bastı kalayı.

• evet kadına acıkca söyledm yarın gelmezse ertesi gün parayı almaya gelicem diye artık beni oyalayamıcaklarını anlamış oldu neyin yalanını atacak daha bana.

• yani daha da uzatırsa iyice suyu çıkar.

• tarif ettiğin mağaza inşallah Evkur değildir ..

0|0
    0|0
  • mağaza nasıl bir mağazaymış öyle

0|0
    0|0
    • ifsa ediyorum öz sanal... kesnlikle alışveriş yapmasın kimse.

• teşekkür ederm mev

Kızlar Ne Diyor 1

• Verirler yahu diye geçirdim içimden çiçeem :\

0|0
    0|0
Yükleniyor...