Kararsizim dostlar ne yapayım sizce?...

seviyorum 2 gün önce ayrıldık bana küfür etti çnkü... biliyorum bir anlık sinirle etti ama ben bitti dediğimde gururu yznden dur diyemedi.. beni suçlamaya devam etti, yazıklar olsun sana dedi... engelledim onu whatsappden, arama beni dedim... istese de arıyamaz ztn, babam ve abimler yznden.. ama napim şmdi? sizce engeli kaldırim mi?..

Güncellemeler:
baska bir kiz yüzünden küfür etti bana.. kizi face listesinden silmesini istedim 4-5 yillik arkadasiymis.. sildi snra trip atti ve küfür etti bnde o kiza git dedim evli barkli kiz dedi.. saçmaladim ben dedi yani pisman oldu sonra ama is isten geçmisti artik... çok seviyorum 6 yıldır çıkıyoruz... o da bni deliler gibi seviyo... :(

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Eğer dediğin gibi pişmansa ve gerçekten tekrarlamaz diyorsan engeli kaldır derim ben.. Ama

Sakin yazma birak o yazsin o suçlu sonuçta

1|0
    0|0
    • Hklsn öyle yaptım zaten.. Giriyor fakat yazmıyor :(

• Bekle derim ben o yazmadan yazma.. Bayram da da bkle ilk o kutlasin seninkini akşama kadar kutlamadiysa sen kutla utansin snra da tamamen engelle artk derim ben.. Çnku bu sefer yazmaya başlicaktir... Ama sen yasiktan sonra ne fayda artk?.. Dinleme bile sil engelle birdaha da kaldirma engeli

Erkekler Ne Diyor 7

• pişman olacaksın günün birinde.

0|1
    2|0
  • küfür edenle birlikte olma nazikle ol çünkü nazikler daha hovara :):): çünkü hovardalık zeka işidir ve sinirllerine hakim olamayan sabırsız ve plansızdır hızlı erkeler :hahahahahaha

0|0
    0|0
  • kaldırma

0|0
    0|0
  • iyi yaptın)

0|0
    0|0
  • "kizi face listesinden silmesini istedim" bu nedir ya biri bana anlatsın bu sendromu

0|0
    1|0
    • hakkım olanı istedim ondan sonuçta 6 yıldır birlikteyiz ve o benden 9yıllık arkadaşımı silmemi istemişti nedenini dahi sormadan sildim...

• Sevecen haklı olayı kavramayan sensin kusura bakma...

• Tşkrler canım ;)

• küfürmü etti lan arkadaş harbi ben kendime odun derdim millet benedene daha odun la

0|0
    0|0
  • Kadına küfür edilirmi la. Kaldırma.

cut.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• anlayışla karşılaması gerekirdi ama ilişkinize fazla sınır koymayın her iki tarafında arkadaşı olmalı ortak bir arkadaş grubunuz olsun senin o rahatsız olduğun kişilerle seni tanıştırsın o halde sennde kafandaki soru işaretleri böylece gider.

1|0
    0|0
    • Bu laei konusmak icin engeli

Kaldirmam lazm.. Kaldirsam yazaf mi bilmiyorum ama

Ben yazmicam...

• kaldır ama hiç bir şeklde yazma bir ilişki istiyorsan bazı şeelr sineye çekilir

2|0
    0|0
    • kaldirirsam gurursuz olur muyum?... ve yazmazsam o yazar mi sence?

• onu bn bugün de engelli tutim diyorum... yarin kaldırırım engeli...sana da bol şanslar canım :( umarım tkrar birleşirsiniz..

• inş.canm ..sn bilirsinn nezaman açarsn

• Kaldırma, aranızda saygı denen bir şey kalmamış. Ne hali varsa görsün... Bırak.

0|0
    0|0
    • hklsn da böyle bitsin istemezdim... 6 yil sonucta dile kolay :(

• 6 sene dedin seviyorum dedin bence sen bir kaç güne kadar engeli kaldırırsın dayanamazsın

0|0
    0|0
    • kaldiririm evet haklsn ama yazmam :(

Yükleniyor...