Beşiktaşlı beyler sorum size?

beyler lütfen yardımcı olun nişanlım çok koyu bir beşiktaş taraftarı hatta beşiktaşı benden daha çok sever ve doğum günü yaklaşıyor ona ne alacağımı hala bilmiyorum geçen sene formasını almıştım ama beşiktaş arması olmayan hiç bir hediyemi kullanmadı 3 yıldır o kadar hevesle gidip gömlek triko alıyorum hiç birini giymiyor. ve benimde hiçbişey alasım gelmiyor o zaman bir yardımcı olsanızda bu kıl nişanlıma bir hediye seçsek ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• 0|0
    0|0
    • kol saatini sevmez ama diğeri mükemmel ya teşekkürler

• buradan alabilirsiniz, ayrıca fiyatı da çok uygun ;) link

• gerçekten çok güzel görünüyor dediğin gibi her baktığın da göz önünde olacak bişey :)

Erkekler Ne Diyor 7

• link İnönü Stadı tişörtü hoşuna gider :D

0|0
    0|0
  • beşiktaş saati al kullanır işte

0|0
    0|0
  • İmzalı forma al bu sefer, veya imzalı top.

Baya hoşuna gidecektir.

0|0
    0|0
  • evcil kartal al :P

0|0
    0|0
  • İnönü anısına İçli dışlı forma ve inönü hatırası t-shirt var al derim

0|0
    0|0
  • Kombine felan al. :d

0|0
    0|0
  • tabatanın formasını al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• benim sevgilimde aynı :) ikinize birer forma yaptır bu sene bence. şu sevgili işlerinden. dediğin kadar fanatikse hoşuna gider bence genelinin hayalinde sevdiği kadın ve çocuğuyla Beşiktaş maçını tribünde izlemek oluyor :)

0|0
    0|0
    • ahhh evet sorma ya inönü yıkılcak diye 2 gün benimle hiç bişey konuşmadı bişey söylüyorum sus zaten inönü yıkılıyor canım sıkkın bir de sen çıkma aradan diyor ya :)

• ne yazıkki istanbulda değilim kombine çok bir işine yaramayacak :( nevresim takımı düşündüm ben ama çok mu basit olur diye de düşünmüyor değilim...

• çokda basit birşey değil asında arma olan herşey kullanırlır :)

Yükleniyor...