Nişanlımın yakın arkadaşından nasıl uzak durabilirim?

Nişanlımın yakın arkadaşında bana karşı bişeyler oldugunu düşünüyorum. İş yerinde sürekli olarak beni sordugunu söyledi nişanlım.

İşte ne yapıyor nasıl çok selam söyle falan. Bize geldiğinde sevgilimden önce acıktın mı, su getireyim mi, dikkat et ya da biyere çarptıgım zaman çok canın yandı mı falan diyo.

Bi keresinde parmağımı kestim nasıl oldu çok kanadı mı krem sürseydin falan dedi. Nişanlım da yakın arkadaş oldukları için yadırgamıyor çok güvendiğini onun gibi bir kişi daha olmadıgını falan söylüyo. Ama çocugun gözü hep üzerimde hissediyorum yani.

Geçenlerde kız ayarlayalım dedik. Gözümün içine bakıyo istemiyorum dercesine. Kıza soru sor nereliymiş ne iş yaparmış falan dedim sormak istemiyorum falan dedi. Ne yapmalıyım şaşırdım. :/ Yardımcı olun bana.

Güncellemeler:
Çok üzülüyorum ben ya. Böyle olması için hiçbi sebep yoktu. Mutluyduk biz. simdi sevgilim mutlu ben huzursuzum. O çocuk bize ne zaman gelse huzursuz oluyorum ben.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• bak benimde başıma gelmişti. kız arkadaşım yanımdaki kardeşim dediğim çocuğa yakın davranıyordu çocukta ona. ben kızla 3 yıl çıktım tabi bende doğal olarak hiçbir şeyden şüphelenmedim. sonra kız benden ayrıldı ve onunla çıkmaya başladı. nasıl zoruma gitmişti. anlayacağın bence çocuk sana yaklaşıyorsa bile sen kesinlikle tavrını koymalısın. biz kardeşim dediklerimize çok güvenebiliriz dolayısıyla aklımıza bile gelmez kötü bir düşünce. ama sen öyle hissediyorsan çocuğa biraz ters davran. sonunda anlayacaktır hiçbir şey olamayacağını.. daha yazardımda derin mevzular sen ana fikri aldıysan sıkıntı yoktur :)

0|1
    0|0
    • biraz tavır koymalıyım yani. peki teşekkür ederimm.

• aynen öyle dediğim gibi nişanlın kötü düşünmüyordur normaldir ama sen kendi tavrını belli et diğer çocuğa böylece nişanlınıda üzmemiş olursun..

• tamam denicem

Erkekler Ne Diyor 6

• evet biraz uzak dursan iyi olacak. nişanlın epeyce saf gibi. görünüşte. konusmayı dene bakalım. nasıl tepki verecek.

0|0
    0|0
  • nışanlın ne bekliyor, indirsin kafanı suratına , ne erkeler var ya ben olsam kan gövdeyi götürmüştü nışanlımı sorucak arkadaşım gerci buna kimse cesaret edemezde olsa harbi savaş başlar kızılca kıyamet kopar o derece , nisanlımın 10 metre yanına yaklaşamalazlar ahahahahaha çok öfkelendim şimdi hemen o arkadaşım eşkalını verbana:):))

0|0
    1|0
  • Şimdi ne dersen de havada kalacak. Nısanlına soylesen o da gıdıp arkadasına soylese adam ne dıyecek yok oyle bır sey yanlıs anlıyorsunuz dıyecek. Bu dedıklerının tamamını zaten nısanlının onunde yapmıs anlasılan. Ona ragmen kıskanmayan adam yıne bır sey demeyebılır. Acık acık bır sey soyleyınceye kadar bır sey soyleme. Ama tek bır seye dıkkat et, O ADAMLA SAKIN YALNIZ KALMA. Anlasılan arkadası mıgdesız bırısı. O karakterdekı adamdan her sey beklenır. Aman dıyım

0|0
    0|0
    • Yalnız kaldık bir sefer ama normal davrandı ters bişe söylemedi ya da olmadı. ama bir kızla tanıstırmaya calıştık gözü hep üzerimdeydi. inanmazsın ama bunu bana niye yapıyorsun der gibi bakıyordu.

• erkekler bazen olmadık şeylerden cesaret alır. bazen cesaret almasına bile gerek olmaz.

• off

• nişanlının mahremiyet kavramı yk heralde.. Lan bu kadar serbest bu kadar gevşek olmasınlar daa. Ya konuşsana onunla. Böle böle de anlat.. Seni bu duruma düşüren nişanlın.. Düzelticek olan da o ! Hata ne sende nede arkadaşta.. Suç nişanlın olucak o herifte.. Inşallah durum duzelir.. Bol şans...

0|0
    0|0
    • sağol da o da arkadası diye bişe demiyo.

• e aradası diye seni mi paylaşması gerekiyo ! Sana bişy diyim.. Kskanmayan adamdan hayır gelmez.. Hz. Ali (r,a) soYlemiş yani

• Bence Nişanlına Söyleme Ama O Arkadaşına Karşı da Biraz İlğisiz Dur Az Konuş Verdiği Cevapları Kısa Cümleler le Geçiştir

0|0
    0|0
    • mantıklı olabilir.

• Nişanlına Söylesen Ortalık Karışır Belki Seni Suçlu Çıkarmaya da Çalışa Bilir Ama Ona Böyle Tepkiler Verirsen Uzaklaşmaması İçin Sebep Kalmıyor

• haklısın. sağol

• o zaman soğuk davrancaksın, demekki sende yakın davranıyosunki oda bundan cesaret alıyo, erkekler eğer bir kız bazı konularda cesaret verirse girişimde bulunur... demekki o cesareti senden buluyo

0|0
    0|0
    • aama cesaret verecek hiçbişe söylemediğime eminim. Sadece bana karsı bişeyler oldugunu hissetmeden önce şakalasırdık şimdi onu da yapmıyorum. uzak duruyorum.

• tamam o zaman biraz daha mesafeli davranırım

• davranmalısın, yoksa ilerde sen üzülürsün. şuan nişanlın belki arkadaşından bunu beklemediği için görmeyebilir bazı şeyleri, ya da görüyo ama konduramayabilirde, ya belli bir süre sonra bunun cidddende böyle olduğunu anlarsa, en büyük suçlu sen olursun.

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevgilimin arkadaşı bana böyle davransa arkadaş falan dinlemez olduğu yere gömerdi :D

Ters davran belli sen rahatsız olduğunu belli etmiyorsun ondan alıyor bu cesareti... Tavrını koy.

0|1
    0|0
    • dogru diyosun uzak durmaya calışıyorum zaten.

• Nişanlına rahatsız oldugunu soyle..

0|0
    0|0
    • Rahatsızlıgımı anlatamam eğer ben büyütüyorsam durumu arkadaslıklarına yazık olmaz mı. ara bozucu gibi olurum.

• :(

Yükleniyor...