Sizinde takıntılarınız var mı ? Takıntılarınız neler hadi paylaşalım...

Merhaba Arkadaşlar...

Herkesin bir ya da daha fazla takıntısı vardır sizin de takıntılarınız var mı ? Neler ve yenmek için bir şeyler yapıyomusunuz paylaşalım?

Mesela ben takıntılıyım bazı konularda :

Uyuduğum yer karanlık,sessiz ve yattığım odanın kapısı kapalı olcak... Perdeler düzgün durcak katlanmışsa kalkıp düzeltirim kesin

Kahve ve çay höpürdeterek içilmesine,yanımda sakız patlatılmasına gıcık olurum eğer imkanım varsa ortamı terkederim...

Bide yattığım oda da falan başka biri varsa pek uyuyamam böyle zor dalarım annemde sen kocanla nasıl uyucaksın der bende onunla uyurum derim ahh olsa da uyusak dime :

Mesela her şeyin çantamda olduğundan eminim ama çıkmadan gene bakarım valla takıntılıyım ya

Hatta bazı şeylere de üstüne sinirlendiğimle kalıyorum...

Sizde varsa paylaşın ...

0|1
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• hmmm bende bir şeyi bir yere koymuşsam ve eğer yeri değiştirilmişse sinir olurum. yemekten sonra tabakları iç içe koyamam hepsini tezgaha ayrı bir şekilde dizerim arkadaşlarım uyuz olurlar buna :) yağa dokunmayı hiç sevmem. en önemlisi ellerimi sürekli yıkarım ellerimin kirli olmasına dayanamam. kirli değilse bile ve ben kirli hissediyorsam yine yıkarım :D ayrıntıya önem veririm. bazılarının dikkatini bile çekmeyecek şeyler dikkatimi çekebilir ve kafam takılır vs vs... tabi yanımda sakızı patlarak çiğneyen biri varsa ya uzaklaşırım ya da uyarırım. yemeğinde ağız şapırdatarak yenmesi hiç hoşuma gitmez... sanırım yeter bu kadar daha fazla yazarsam millet beni manyak falan sanacak :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• biraz düzen tertip olsa fena olmaz.

0|0
    0|0
  • telefonum hep sessizdedir.

sürekli bakıp kontrol etme takıntım var :D

zaman zaman simetri takıntılığım tutuyor. ama genelde yok. belli şeylerde oluyor anlam veremiyorum

0|0
    0|0
  • 5dakikadır düşünüyorum da hiçbir takıntım yokmuş ya tabi hoşlanmadığım şeyler var ama takıntı seviyesinde değil

0|0
    0|0
  • böyle konuşma aralarında gerizekalı diyen tiplemeler vardır hiç gelemem onlara..ve anti simetri takıntım var..

0|0
    0|0
  • Allahın obsesifi:)

0|1
    0|0
  • takıntm gideceğim yere hep erkem giderim yemeğim zamanıda olmalı ve yemekte tartışma olmamalı

0|0
    0|0
  • mümkünse insan olmasın etrafta ..

0|0
    0|0
  • ağız şapırdatarak yemek yiyenler ağazlarını dağıtasım geliyor o derece oyle biri varsa sofradan kalkarım

0|0
    0|0
  • evde Misafir Varken Wc Kullanamam ! Yine misafir varken özellikle kadın bunların karşısında yemek yiyemem.Kasli olduğumdan göğüslerimi SurekLi oynatırım .) bazen ritim tutarım daha bir sürü var .)

0|0
    0|0
  • Takıntısiz biriyim valla :))

0|0
    0|0
  • çözümü mümkün olmayan bi' takıntım var :///7

1|0
    0|0
    • Tabletime satranc yükleyecek beyfendi gjfhk

• senin tablet 5-10 nesil geriden geliyor :((( nasıl yükleyecez:D

• Tabletim online oynanıyor ama senim bilgisayar milattan öncesine ait oldugu için senle oynayamıyorum:))

• Sofrada çorbayı içerken ses çıkaranlardan nefret ederim :D

0|0
    0|0
  • üç dişli çatal asla kullanmam

0|0
    0|0
  • No obsesif çok kötü laaa

0|0
    0|0
  • en önemlisi herkese ve herşeye rağmen mücadeleyi bırakmamak

0|0
    0|0
  • Simetri hastalığı vardır bende...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Yastığıma yatılmasından nefret ederim ablam veya arkadaşım bile yatsa kılıfını değiştiririm.Uyurken eğer yanımda biri yatıyorsa kesinlikle bana sarılmayacak ve herhangi bir uzvunu bana deydirmeyecek.Mantıksız bişey söylendiğinde açıklama gereği duyarım mantıksız düşüncelere ve hareketlere tahammülüm yoktur.Realist olmayan insanları çevremde bulundurmam çünkü nefret ederim.Hep birşeleri yapmayı unuttuğumu düşünürüm içim rahat etmesse geri dönüp kontrol bile edebilirim.Koku duyum çok hassastır hep dikkat ettiğim şey kokudur ve genelde hoş olmayan kokuları koklarsam hapşururum.

0|1
    0|0
  • sevmediğim insanların dokunduğu tüm eşyaları silerim.

0|0
    0|0
  • yanımda şapırdatarak yemek yenmesi, höpürdeterek çay kahve içilmesi, erkeğin sakız çiğnemesi olur olmadık geğirme böğürme sesleri , yemek yerken iğrenç bir olaydan bahsedilmesi, erkekte altın kolye,kızların ağzını eğerek konuşması, telefonuma dokunulması ya da kurcalanması, eşimin horlaması :) beni çileden çıkaran bir kaç şeylerden biri aklıma ilk gelenleri yazdım

0|1
    0|0
  • çekmeceler yarı açık felan olmıcak kalkar kapatırım

0|0
    0|0
  • Işık acık asla uyuyamam

Kapıyı kilitlerin sonra döner tekrar kontrol ederim

0|0
    0|0
  • gece birisi yanimda yatarsa kalkarim o uyurken iki saat onu dikizlerim... bir de uyurken ellerimi bir yere sokmam lazm.. msla yorganin altina veya yastiğin altina :/ (yorgansiz da uyuyamam isterse hava sicakliği 40 derece olsn..)

0|1
    0|0
  • çok fazla arkadaş edinmeyi sevmem mesela az insan çok huzurdan yanayım.sakin hayatı severim...

0|0
    0|0
  • Yağlı saç takıntım var. Saçlarımı her gün yıkarım bazen günde 2 kere. Her zaman saçlarım temiz olmalı ve güzel kokmalı

0|0
    0|0
  • meyve sebzeleri eşit doğramaya çalışıyorum

markette ilk dokunduğum ürünü almıyorum eğer tek kalmış ve almışsam kendimi gün boyu mutsuz hissediyorum

çamaşır katlarken çok düzenli falan katlıyorum çok vaktimi alıyo nefret ediyorum bundan

0|0
    0|0
  • Işık acık asla uyuyamam

0|0
    0|0
Yükleniyor...