Kızlar, altın saat takan erkek hakkında ne düşünürsünüz?

Kendime bir altın saat almak istiyorum fakat millet kro falan diyince tereddüt ettim almakta. Geniş omuzluyum sarışınım yani genelde altın saat takan adanalı kebapçı gibi bir tipim ne de kültürüm var yabancıyım zaten. ,şunuda belirtiyim gösteriş yapmayada çalışmıyorum sadece görüntüsü hoşuma gidiyor,modern giyiniyorum siyah takım elbise siyah gömlek giydiğimi düşünmeyin :)) İstediğim saat modelide Rolex Day Date Gold

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• altına antipatim var görünce başım ağrıyor muhtemelen bakar Allah kahretsin yine mi altın der yoluma devam ederim .s

0|0
    0|0
  • Aha da kıroya bak lan diyorum

0|0
    0|0
  • altin olmasin mumkunse.cok igrenc duruyor erkeklerde,direk uzaklasirim yani o derece sevmiyorum.yinede sen bilirsin,kendin seviyorsan olabilir

0|0
    0|0
  • Kroyum emmee para bende dersin

0|0
    0|0
    • krolugun bir saatle belli olacağını düşünmüyorum..Ama genelde türkiyede krolar takıyor dersen anlarım takanlarla alakam yok zaten her konuda.Mütevazi bir insanım gösteriş yapmayı sevmem,rahatsız olurum.Ama bu saati seviyorum napıyım :D

• Şaka takıldım.Elbet herkes istediğini takar mesela bu kromuydu link bana göre hayır :D

• güzel şeyler düşünürüm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...