Kapat

Hangi Futbolcuyu Hayranlıkla İzliyorsunuz?

Süper Ligde oynasında takım farketmez onu canlı izlemek için tutmadığım takımın maçlarını bile tribünden izlerim dedirtecek kadar beğendiğiniz ve ligimizde görmeyi istediğiniz oyuncu Hangisi?

Şahsen bana bunu dedirtecek oyuncu yok. Maradona en formda haliyle gelse Messi Ronaldo hiiç farketmez renkli tribüne girmem.

Messi Yıldızsa Olcay Galaksidir diyor önemli olanın formasındaki arma olduğunu savunuyorum :D

0|0
11|40

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 39

• Futboldan hiç anlamıyorum :D

1|0
    0|0
  • herkez kendi takımın futbolcularını söylüyor her zaman ki gibi :D ama ben taraflı olamıyacam bizden çok haran kaldığım futbolcu var buraya yazsam sığmazda beşiktaştan bence türkiyenin en iyi yabancı futbolcusu fernandestir bazıları istediği kadar inkar etsin ama onu beğenen daha çok var gsdende selçuk inan ama dünyadan tabiki ronaldo ile xavi dir

1|0
    0|0
  • Didier Drogba , Cristiano Ronaldo

1|0
    0|0
  • Messi

Ronaldo

Neymar

1|0
    0|0
  • ronaldo ve ibra

1|0
    0|0
  • oynadığı zamanlarda yani potansiyelinin farkındayken SELÇUK...

1|0
    0|0
  • Ronaldinho'yu hayranlıkla izliyorum. Türkiye'de dersen Drogba derim. ben oyuncunun geçmişteki başarılarına da bakarım.

2|0
    0|1
  • hiç birisini

1|0
    0|0
  • tartışmasız fernandes tabkide şu turkcell süperligte alex den sonra en iyi tarnsferlerden biri ve adamı herkez zevkle izliyor :)

1|0
    0|0
  • messi diyorlar.

0|0
    0|0
  • Galatasarayın tüm futbolular :D ve Fernandes batalla sow maluoda(yanlış olabilir) sanırım bu kadar :D

1|0
    0|0
  • Ronaldo farklı bir oyuncu

1|1
    0|0
  • DROGBA tabiki de

1|0
    0|0
  • Ronaldinyo ve messi biri eski biri yeni...

1|0
    0|0
  • sabri, sabriniyi hayranlıkla seyrediyorum (!) :ADFSGFA

1|0
    0|1
    • kale arkasından izlersin bir gün inşallah diyorum sana da :D

• senin hiç sahadayken ayağa kalkıp hassas yerine şut geldi mi benim geldi geleceğimle oynadığı için adama dava açtım şuan ayda 5 milyar alıyorum

yaaaa :D

• Sneijder gibi bir Dünya Starını Türkiyede izlemek insana büyük zevk veriyor

1|0
    0|1
  • türkiyede yok ama ispanyada olsam RONALDO için her maça giderdim

1|0
    0|0
  • olcay galaksi hmmmm evet evet :P :D

1|0
    0|0
  • hagiden sonra, severek izlediğim kewell ve keita tek geçerim

1|0
    0|0
  • olcay kim.maradona nerden cıktı.git uyu

0|0
    1|0
  • Drogba ve Sneijderi izlemeden önce gidip kalp ilacı alcam bu ikiliye kalp dayanmaz

1|0
    0|0
  • Bu derece fanatik kızlar çok itici geliyor.

0|1
    1|3
    • ama neden öyle diyorsun oysa sana sempatik davranmak için çok çaba harcıyordum :(

• Fanatikliğini bırak bildiğin gibi bizzat top oynayanları var sen ne diyosun.oysaki spor spordur, ne yani voleybolu seven kadin oluyo da futbolu seven kadin neden itici oluyor anlamıyorum.

• Balotelli

0|0
    0|0
  • Neden beraber bir gün buluşup Fenerbahçe maçına gitmiyoruz ?

0|0
    2|5
  • vakti zamanında george hagi'yi izlemek nasip oldu canlı canlı..
    şu an için wesley sneijder

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • futbol izlemem

0|0
    0|0
  • sabrininho yeni dünya starı

0|0
    0|0
  • futbolun mk. 22 kişi bir topun peşinden koşuyo. amaçç ? :D

0|0
    1|3
  • sneijder kesinlikle

0|0
    2|2
    • sneijderi hiç karıştırma:)

• soruya bakarsan eğer bende kıyaslamak için değil takımımızda olduğu için gurur duyduğum futbolcu için espirili bir cümle yazdım,yoksa biliyorum yani rahat ol:)

• heaa biliyorum sendeki karşilaştirma çorumspor vs real madrid mk

• Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 10

• helalll Kartaliçe işte bu:))armamızdaki yıldız tüm yıldızlara bedel..bize şu an ne ronaldo ne messi Manuel Fernandes yeter...

1|3
    0|2
  • Sabriyi tek geçiyorum :)

1|1
    0|0
  • Neymar

1|0
    0|0
  • en kaliteli futbolcular galatasarayda mevcut...

ben *SELÇUK* *MUSLERA* *SNEİJDER* ve *BURAĞI* hayranlıkla izliyorum..

Süper ligide ve avrupada bu yıl ***GALATASARAY*** rüzgarı esecek

1|1
    1|2
    • bende burağı hayranlıkla izliyorum. bence oscarlık oyuncu ceza sahasında çok dramatik düşüyor.

selçuk türkiyenin en iyi orta sahasının Fernandes olduğunu söylemiş bir adam kendisi hakkında yorumu o yapmış :)

ayrıca soru kim gelse hayranlıkla izler hatta başka takım tribününe girerdi belirteyim o kısım anlaşılmamış :)

• emek hırsızları galatasarayda

• ben her takımı günah derken sen galatasaraya mübah kılıyorsun. bunun tartışılacak bir tarafı yoktur. galibiyete giden her yol mübah değildir spor ahlakına aykırıdır. ama dediğim giibi 93 sezonunun mantığı kanınıza işlemiş senle bu tartışmayı yapmanın anlamı yok. şerefli ikincilikler bize yeter.

• tabiki Fernandess :))

1|1
    1|0
  • Neymar

1|0
    0|0
  • Futbolla alakam 0.

0|1
    0|0
  • cCc Sabri Reyiz cCc

0|1
    0|1
  • Drogba,Wes

0|0
    0|0
  • Olcay kim ? Dünkü bebe :) Fernandes desen anlarım :) Olcay galaksiyse ALEX futbolun tanrısıdır ;) madem arma savunuyoruz otur şimdi yerine :)

0|0
    0|1
    • Olcay hani şu son dakikalarda 92 metre depar atıp sizi yıkan adam nasıl unutursun :)

• link :)

• link atmayı düşündüm ama sadece seni ilgilendiren kısmı kopyalamak daha iyi net görürsün o kısmı. bu arada kaynağımız aynı site yanlış olmasın :)

Diğer taraftan, uluslararası maçlarda bu uzunluklar kale çizgileri için 64 ile 75 m (70 ile 80 yd), taç çizgileri için ise 100 ile 110 m (110 ile 120 yd) olarak belirlenmiştir.[2]

Yükleniyor...