Bu yanlışta ısrar neden?

kadınlar dar pantolon,tayt vs. giydiklerinde tanga veya g-string gibi iç çamaşırlarını tercih etmekdikleri zaman dışarıdan iç çamaşırlarının izleri belli oluyor ve çok kötü bir görüntü oluşturuyor. bütün giyim uyumunu bozuyor. güzelliklerine, görünüşlerine bu kadar dikkat eden kadınların bu yanlış tercihteki ısrarları neden? hep merak etmişimdir.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• işin gücün kıç görmek :D

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• uff snne be slk.s.s dedikleri için olabilir mi?

0|1
    0|0
  • o tanga dediğin şey rahat değil kıçımızın arasına giriyor

0|1
    0|0
    • zaten amaç o,hem böyle kötü görüntülere mahal vermesin hem de seksi olsun diye. benim merak ettiğim bu iz belli olurken hiç rahatsız olmuyor musunuz? sonuçta uyumu bozuyor

• ben kendi açımdan dikkat ediyorum bu gibi detaylara (keten pantolon vs) ama bence giyim de bütünlük önemli. bir iç çamaşırı izi belli olan kadınlar bir de topuklu ayakkabı giymeyi bilmeyip penguen gibi yürüyen kadınlar 0 seksapalite :)

• topuklu ayakkabıya katılıyorum ama iç çamaşırının görünmesi ya da dışardan sezilmesi o kadar da abes gelmiyor bana

Erkekler Ne Diyor 2

• kanka bırak onu kızlar düşünsün. nerden aklına geldi bu sabahn 6 snda :D

1|1
    0|0
  • Bu seni ne kadar ilgilendirir

0|0
    0|1
    • dışarıdan gözlemleyen biri olarak merakımı gidermek istiyorum. beni ne kadar ilgilenip ilgilendirmediği sizi ne kadar ilgilendirir?

• Aile boyu kapak bırakıyorum buraya

• bırak ben kullanmıyorum. biz de emanete hıyanet olmaz. sana gerektikçe aile boyu olarak kullanırsın.

Yükleniyor...