Öğretmenlerinizle komik anılarınız-diyaloglarınız var mı?

Sınav kağıdına tok yazmıştım "t" nin çizgisi kaymış b ye benzemiş ertesi gün kağıdı önüme attı bu ne?diye tok yazdığıma zar zor ikna ettim

sizde paylaşın

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• bi coğrafyacı vardı benle uğraşırdı:D bir gün derse geç girdim, hiç bir şey söylemeden yerime oturdum, çık yeniden gir dedi; sınıfa mı okula mı diye sormuştum:Pp bir gün derste yine geldi olum senin gibilerin sonu bir gün köprü altında biri bıçaklar ölür gidersin öyle olur demişti, ben de merak etmeyin hocam benim gibiler giderken yanında bir kaç kişiyi götürür demiştim:Pp heralde kızlarla çok takılıyordum onu kıskanıyordu:D tabi lisedeyken tipte var; bir gün derste boşuna okuyorsun git jigololuk yap sen demişti:D beni mi kıskanıyordu ne:Pp

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Lisede tarih dersim çok iyiydi. Sınıfın döküldüğü sınavlarda bile 85'in altına düşmezdim. Neyse yine bir sınav zamanıydı. Hoca test sormuş. Arkamdaki kız beni dürttü. Bende kağıdı hafif sola çıkartıp göstermek istedim. Kız göremiyorum dedi. Bende soruların yanına büyük harflerle doğru şıkkı yazdım. Kız benden bakıp yaptı.

Tam o sırada hoca herkes kalemleri bıraksın sınav bitti dedi. Kağıdın üstündeki yazıları silemeden kağıdı aldı. Tabi bir kaç gün sonra öğretmenler odasına çağırdı beni. "Ne bunlar?" O an uyduruğum yalanları hayatımda uydurmamışımdır herhalde. Bir de beni seven bir hocaydı. Affetti beni ama bir daha kadının yüzüne doğru düzgün bakamadım.

1|0
    0|0
  • "şey" dedim diye disipline yollandım... dayak yedim üstüne... türk eğitim tarihinde tektir.. "şey" demeyin arkadaşlar çok sorun olabiliyor...

1|0
    0|0
  • Yanyana otururdum onunla ılkokulda yaşantısı gereği saf büyümüştü

İngilizce dersindeydik ögretmen tahtaya how old are you cumlesını yazmıs sırayla okutturuyordu ..

Yanımdaki arkadasım'a gelmişti sıra '' horiya vardu '' diyene kadardı ingilizceye yakınlığım ..

1|0
    0|0
  • Geçen yıllarda öğretmene birşey sorabilir miyim hocam dedim hayır soramazsın dedi hahahahaha

2|0
    0|0
    • kesin erkek öğretmendir o bayan olsa merktan sor derdi :)

• Yorum gelince herhalde birisi çıkıp 'aga bu nedir' diyecek sandım meğersem dememişsin biri de çıkıp demiyor ki bunun neresi komik.

• ilkokul 4. sınıftayken ilk ingilizce dersi falan hitapları öğreniyorduk işte bir kız arkın soyadı ile benim isim aynıydı hoca onunla konuşuyo ben hocam ne yapıyonuz falan çıkışıyom hoca anlamadı tabi anlatasıya kdr dersin bir 10 15 dksı gitmişti :))

1|0
    0|0
  • Edebiyat sınavında Milli şairlerimizi yazın diye bir soru vardı. Bi tane çocuk kalkıp hocam milli ne demek diye sorunca gülmekten sınıftan kovulmustum yazılıdan 0 almstım :))

1|0
    0|0
  • ingilizce hocasına sormuştum bir kere " hocam ingilizler ING bankasını ay en ji bank die mi okuyorlar ." sormustum ne blm dedi sizce ne diolardirING banka .)))

1|0
    0|0
  • t yi nasıl b ye benzettin. walla helal olsn

1|0
    0|0
  • arkadaşın beslenmesini çalmıştık aklımda tek o var :)

1|0
    0|0
  • bende tik yazmıştım zar zor ikna ettim neyte geçti ogünler

1|0
    0|0
  • en arkada sırada masturbasyon yaparken hoca napıyorsun dedi

0|0
    2|1
  • bacağıma kopya yazdım açtırdı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sınıfta birbirimize adımızın ilk harfi ve soyadımızın tamamiyle hitap ederdik . Bana dözen derlerdi biri vardı saltun biri vardı ekaya ama öyle biri vardı ki osman çetin ona hem adını hem soyadını kısaltıp oç derdik :) garibim ya sessiz sakin de biriydi . Neyse efendim murat boz vazgeçmem şarkısı çıktı söz deniz erten müzik osman çetin :)

1|0
    0|0
  • ingilizce dersinde 6 sayısını ingilizce olarak 10 kere yazın gibi bir soru çıkmıştı

six yerine

si* yazmışım 10 defa.

hoca annemlere söyleyip beni utandırmıştı

2|0
    0|0
  • futbol topunu çatıya fırlattım gazete okuyan adamın kel kafasının üstündeki gözlükler gözüne indi okulda tarihe geçen kişilerdenim sdasdfasd

1|0
    0|0
  • lise 2 de 2.dönem sonunda defter kontrolü oluyordu sınıftaki herkes defterinin en son sayfasına n a h işaretini çizmişti :D

0|0
    2|0
Yükleniyor...