Facebook'unun duvarina bu sozleri yazmiş?

şimdi asagidaki sozleri iyice okuyun ve sizlerden yardim istiyorum, kisacasi bu kişinin yazdigi yazilardan ne çikardiniz, kime yazmiş olabilir uzaktan birine mi? Sozlerin şifresini çozmeme yardim edin

''Özledim..

Söyleyeceklerim bu kadar, kısa ve derin...''

Köşeyi dönünce seni görme ihtimalim olsaydı,

Ben de severdim yaşadığım şehri...

Hiç bir balistik raporun da ortaya çıkmaz...

Yüreğin den vuranların parmak izleri...

Sen Hiç Görmediğin Birinin Gözlerini Hergün Her Saat Anımsadınmı..?

Hiç Tutamadığın Elleri Aradın Mı...?

Hiç Koklayamadığın Tenin Kokusunu Bu Kadar Yürekten Hissettin Mi..?

Hep O Kokuyu Birgün İçine Çekeceğini Hayal Ettin Mi..?

Bütün İmkansızlıklar İçinde Umut Edebildin Mi..?

Sen Hiç Sevdin Mi Asla Senin Olmayacak Birini..?

Tüm Yüreğinle İstedinmi Asla Olmayacağını ßiLe ßiLeee...

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• beğendiği sözleri duvarında paylaşmış. şifresiz yayın.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• bız erkekler sadece yazmak ıcın yazarız ya da konustugumuzda sadece o konuyu anlatmak ıcın. ama sız kadınlar sofradayken suyu getırırmısın dedıgımızde 'sen sımdı bu sofrada neden su yok ne bıcım sofra bu anlamında mı kurdun o cumleyı' dıyosunuz ya o degıl ıste sadece susadık ve suyu ıstedık.. O sözlerınde hıc bı amacı yok BENCE. sadece lıke almak ıcındır..

0|0
    0|0
  • eğer bu yazıları öylesine yazmadıysa bence birini aniden aşık olmuş ve aşkını ilan edemiyor arada biri var (büyük ihtimal eşi) bundan dolayı da asla birlikte olmama durumu olmadığı için buna duyduğu hasret özlem yani ben böyle anladım

0|0
    0|0
    • evli degilki kendisi

• arada kimse yok ama imkansiz oldugunu bile bile sevdim falan yazmis daaha'da var yani buna benzer yazilar

• 0|0
    0|0
    • yok ben degil amacim ona yardim etmekt sadece:)

• Birini seviyo ama söyleyemiyo o kişiye

0|0
    0|0
    • evet ama hep ozlem 'le geçen sozler yaziyor surekli uzaktan biri için olmasin?

• ya aslinda oyle birşey yok ama kuşkulaniyorum desem, yazdilarina bakilinca yani,ama boşuna umitlenmesin istiyorum boyle beklemek falan omrunun sonuna kadar beklemek falan hemde ben onun ablasi sayilirim, onceden bana abla derdi şimdi abla bile demiyor

• bence sen faceden felan bişey bul konuş

• Uzaktan Sevdiği açılamadığı birine

0|0
    0|0
    • oyle ama ozm nasil aşik oldu ki madem ki uzakta?

• Ona sen unutturmalısın

Onunla ilgilen her zaman yanında ol unutacaktır

• o biraz zor bee, ben çok uzaktayim hatta yurt dişi:) face'te konuşmak için teklif ettim dertleşelim derdini bana anlat diye ama nafile cevp bile vermedi, herkeze yaziyo konuşuyo, ama bana gelince konuşmak istemiyor, kus gibi davraniyor, trip atiyor oysaki ben birşey yapmadim kirici lafa etmedim, neden bana boyle yaptiginida anlamadim

• hocam ben soruyu anlamadım

0|0
    0|0
    • bak simdi evladim sou su asagidaki yazdigim sozlerin sifresini çozmen gerek evladim, çozuncede bana yaz tm

• ergen bu yahu sondakı bıle bıleyı gorunce ortaya sallamıstır gazı vardır ne bılım dıkate alma ya))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen Hiç Sevdin Mi Asla Senin Olmayacak Birini..?

Tüm Yüreğinle İstedinmi Asla Olmayacağını ßiLe ßiLeee...

BU SÖZLERE BAYILDIM:d

0|0
    0|0
  • birini uzaktan seviyor, platonik ayrıca farklı şehirde

0|0
    0|0
Yükleniyor...