Bütün bildiklerinizi yazar mısınız? :)

moda,güzelli,bakım özellikle cilt bakımı hakkında ne biliyosanız yazın bide benim ayak tırnaklarımda enine çizgiler oluştu acaba nasıl geçer bu bir :) ikincisi bileklerimde nasıra benzeyen şeyler var ama bence nasır değil napmalıyım ?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• bütün bildiklerim çok uzun soru sorarsan cevaplarım bu biiir :))

senin 1. soruna gelince tırnak besleyici ojelerden al vitaminsizlikten oluyor o çizgiler genelde beslenmene dikkat et

2.de nasır olup olmadıgından emin olmadan birşey kullanmaşu aniçin sadece vazelin,bebeyağı falan sür ayaklarına ayak bileklerine yumuşat o benzer şeyleri

0|0
    0|0
    • tırnak besleyici ojeler kozmetikilerde satılır mı ?

• satılır canım watson gratis olmadı küçük kozmetikçiler heryerde bulursn

Erkekler Ne Diyor 5

• Ruh hastalıkları uzmanından destek almalısın.

1|0
    0|0
  • Elini ayağın kendine gelsin bir güzellik salonuna git. Benim bile elimde nasırı bırak ona benzeyen bısey bıle yok.

0|0
    0|0
  • Iyyy doktora git

0|0
    0|0
  • senin dizden aşaği ayaklara ne olmuş bir bakim zamani gelmiş yillik.

0|0
    0|0
    • Pediküre gittiğimde cildiyeye git dediler cildiye krem verdi sonra kremi bırakınca yineçıktı

• 2-3 haftaa

• geçmiş olsn bir arada tirnakdaki o şeyi duzelten bsi vardi adini unuttum eczaneye sor soyler o duzeltir

• berbere gidiyom saçını kestiriyom arada tırnağımı kesiyom saçlarımı waxxlıyom yüz içinde traş birebir. bizim işimiz böyle zor işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• limon kabuğu var ya al onu tırnaklarını ovala besler.

0|0
    0|0
  • squat kalça için inanılmaz etkisi olan bir spor.saç uçlarına aran yağı iyi geliyor ve kırılmayı önlüyor.bir yemek kaşığı yoğurt ve bir çay kaşığı zeytinyağı karıştırılıp yüze sürülünce cilt pamuk gibi oluyor.

0|0
    0|0
  • bileklerine krem sür

0|0
    0|0
  • bilekelrindeki nasıra benzeyen şey ölü deri peleng yap o bölgelere

0|0
    0|0
    • herhangi bir peeling olur mu yoksa ayak için özel mi ?

• teşekkürler :)

Yükleniyor...