Kendinizden sıkıldığınızda ne yaparsınız?

Bazen olur ya kendi yaşantınızdan kendi düşüncelerinizden sıkılırsınız. Bu gibi durumlarda ne yaparsınız ?

Güncellemeler:
Biraz daha açayım. Ben mesela bazen çok fazla dusunurum karsimdakini fazlasıyla empati yaparım.kendimi onun yerine koyarım ve olacakları hissetmeye çalışırım.Buda beni fazlasıyla yıpratıyor ve dolduruyor. Bu aslında biraz iyi herşeye hazırlıklı olmaya itiyor beni. Ama sıkıldım böyle olmaktan sadece kendimi yaşamak istiyorum bu seferde bencil olmak söz konusu.

Ben arabayla gezerken yüksek sesle müzik dinlemeyi tercih ederim.tek basima ( olası bir hız tutkusunda yanimdakine zarar gelmesin
yorumlara bakarsak kızlar bir uğraş içinde yada yalnız kalmamaya çalışıyor.Erkekler yalnız free takılma derdinde yada uyku modu :D bunun nedeni ne olabilir acaba ? kızların daha duygusal olmasındanmıdır.

0|0
14|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Yürürüm.

0|1
    0|0
  • bişi yapabiliyor olsam sıkılmazdım zaten ki, beklerim geçmesini:D

genelde boş kalınca olur, bişilerle meşgul olmaya, kalabalık ortamlarda olmaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • Kendimle yalnız kalmam...

1|0
    0|1
  • Dışarı çıkar hava alırım.

1|1
    0|0
  • saçlarımın rengini değiştiririm

0|1
    0|0
  • Vardığın sonuca göre erkeklerin daha duygusal olması gerekmiyor mu? Hani yalnız kalma ve uyku depresyon belirtisidir...

0|0
    0|0
    • benim sonucuma göre kızlar o duyguyu kaldıramayacakları yada istemedikleri için yalnız kalmak istemiyor olması veya başka şeylerle uğraşmasıydı.Göreceli birşey tabiki benim penrecemden böyle görünüyor :D sende bir kız olduğun için aksini düşünebilirsin.

• Olabilir demek karsı cins duygu yüklü olsun istiyoruz içten içe ki insan denen varlık zaten duygu taşır bunda gocunacak birsey yok

• müzik ve kağıt kalemi elime alır yazarım içimdekileri sonra aynanın karşısına geçer konuşurum.

0|0
    0|0
  • istediğimde içmeden kafam iyiymiş gibi hissedebiliyorum. öyle zamanlarda da kendimi kandırabilir, hatta kendimi her şey gibi görebilir sevebilirim. ama istemediğimde fena oluyor. hatta daha da bok ediyorum.

0|0
    0|0
  • Kendimden sıkıldığım, kızdığım çok oluyor. Vücudum için zararlı şeyler yaparak cezalandırıyorum onu:)

0|0
    0|0
    • mazoşistsin sen :D senin vücudunun heryeri yara beredir o zaman . şiddete karşıyız :D

• Bırakıp gidiyorum ve bıraktığım yeri unutuyorum bir müddet... Özleyince de arayıp buluyorum...

0|0
    0|0
  • telefon sapıklığı yaparım :s

1|0
    0|0
    • Nasıl yaparsın bir örnek verebilirmisin. :-)

• özel e alıp boğuk sesle bişeyler fısıldarım. bayanlar da çok etkili oluyo... hoş yapa yapa allahın sopası yok ya! dün gece özelden arandım "kelleni omuzlarından ayırıcam bekle geliyorum" diye ve yine "boğuk sesli" bi telefon aldım. tel. rehberdeki herkese çoklu sms attım korkudan... ama olsun çok eğlenceli oluyo.

• Çılgınca denemek lazım ama ters tepebilir

• dışarı çıkarımgezerım hava alırım :D

0|0
    0|0
  • Yalnız kalmamaya çalışırım, arkadaşlarıma sararım.

0|0
    0|0
  • kendimi balkondan atıyorum.

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 9

• ya uyurum, ya da içerim, her halukarda ayık kalmam, beynimi boşaltırım

0|0
    0|0
    • Herzaman uyuyup , içip sizamazsinki bir çözüm üretmek gerektiğinde ne yapacaksın.

• tek basima tirmanisa gidiyorum. iyi geliyor cani kurtarayim dusuncesi :D

0|1
    0|0
  • Çıkarım gökdelenin çatı katına

0|0
    0|0
  • kendime çok pis söverim rahatlarım biraz olsun

1|0
    0|0
  • uyurum

1|0
    0|0
  • Tuvalete giderim.

0|0
    0|0
  • erkekler düşünmekten korkmaz , kızlar da daha düşünceli diyebiliriz :p

0|0
    0|0
  • Uyurum

0|0
    0|0
  • herkesden uzaklaşırım hemen anında ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...