Kapat

Günaydıın mesajım nasıl olmalı

Arkadaşlar yeni bir kızla tanıştım yaklaşık bir haftadır konuşuyoruz.sorum şu olcak şimdi ben günaydın mesajını öyle iltifat ederek değilde komik şeyler yazarak gönderiyorum . bugünde kıza yarın nasıl bir günaydın mesajı atıyım dedim düzgün at dedi . üsteledim biraz düzgün işte dedi . bundan kastı ne olabilir

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• sevgi sozcuklerı eklemenı ıstemıs bence.. ne o oyle komik komik. Kız sabah gözünü acdıgında deger verıldıgını hıssetmek ıstıyo.

0|0
    0|0
    • bi kaç mesaj örneği versen

• o zaman tenis oynarken hallediyim işi :D

• olur o:)

iltifat et sacın ne güzel gözün ne güzel ne hos kokuyosun falan filan :D

biz severiz oyle seyleri:)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 7

• Her gün günaydın mesajı niçin bu kadar önemli. Bunu gerçekten kendi isteğinle mi yapıyorsun? Şartlandırıyor musun yoksa.. Bazı sabahlar erken kalktığında,"Günaydın olsun nasılsın bakalım?" bile kafi gelmeli. Bu kadar düşünmeye gerek yok ki bu konuda. Her gün atılan zoraki günaydın mesajları da bana çok yapmacık geliyor mesela..

0|0
    0|0
    • zorla atmıyorum çünkü gerçekten hoşlanmaya başladım .

• Hayırlısı. Başarılar diliyorum sana :D

• teşekkür ederim :D

• günaydın.

0|0
    0|0
    • çok açık oldu teşekkürler :D

• al direk bana geleni yazıyımda kız sevinsin :D

seviyosan yaz tabi bunu :D

günaydın hayatıma sonradan gelip sanki hep warmış gibi hissettiren kız gunaydın gülüşü güzelim gül yüzl meleğim günaydın neşeme neşe katan herşeyimin ilki olan kız günaydın sana ömrüm günlerim hep seninle aydın olması dileğiyle tek warlıgım :* filann :D:D

0|0
    0|0
  • Sadece gunaydın yaz uzerınde durup dusunulcek bır konu degıl ;)

0|0
    0|0
  • günaydın yiğenim günün güzel olsun demeni istemiyo heralde :D önce sadece günaydın yaz ondan cevap gelince de işte şimdi günüm aydınlandı bu karanlığın sebebi belli oldu sen mesaj atınca günümü güzelleştiren insan tarzı bişeyler diyebilirsin

0|0
    0|0
  • ulan varya millet günaydın mesajı bulmuşta düzgününü arıyo hayat işte

0|0
    0|0
    • darısı senin başına diyelim o zaman :D

• çok yavşamasan yeter.

0|0
    0|0
    • yavşıycak gibi mesaj atmıyorum zaten işte komik bir kaç bir şeyler yazıyom günaydın felan diyorum durum öyle

• çok da şebeklik yapma :D

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeşim kusura bakma da 30 yaşına gelmişsin hala günaydın mesajını mı dert ediyorsun. günaydın mesajı yazsan ne olur yazmasan ne olur. aşalım artık bunları. eğer günaydın demek istersen normalce günaydın dersin (bence mesaj işi de saçma günaydın demek,sesini duymak istediğin kişiyi ara konuş) öyle her gün bunu yazıyım diye kasmana gerek yok. özellikle bu yaşta.

0|0
    0|0
  • uyan uyan morning oldu =D

0|0
    0|0
Yükleniyor...