Karete hareketi hakkında bir soru ?

ben yaklaşık 1 aydır uzak doğu dövüş sanatı olan wing tsun'a gidiyorum orada boyna vuruş bayıltır diyorlar acaba bu gercekmi ( boyundaki atardamara )korktuğum için ( ölür falan elimde kalır diye ) başkası üzerinde deneyemiyorum

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• kum torbası al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İki sene jet-kune-do kungfu yaptım. Ve bu sporlar insanların vücutlarını yakından tanıyan ve zayıf noktalarına çalışan yakındoğu dövüş sanatları. İnan sadece tek parmağınla bile doğru noktaya basıp, bir adamı yere devirebilirsin.

0|1
    0|0
  • sen de vurma boyuna

0|0
    0|0
  • Diyolarsa oluyodur aslında denenebilir ne güzel olur he

0|0
    0|0
  • Oraya bir sor sen:O

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• boşver deneme elinde kalır felan

0|0
    0|0
  • diyorlarsa öyledir ama sen yine de dikkatli ol tehlike bir yer boyun bölgesi...

0|0
    0|0
  • Ölür kardeşim. 3 sene karate yaptım biliyorum. Ölür.

0|0
    0|0
    • Ama sadece birine vuruyorsun ikisine aynı anda vurursan ölür onu biliyorum

• Hayır tekine vurmanda yeterli ölmesi için. Mesela elinin keskin yanıyla vurduğunu düşün. Adam pert. Boynu kırılarak ta ölebilir. Yapmayın etmeyin, kafaya darbeden uzak durun.

• wing tsun zaten adama en çok acı veren hareketler üzerine kurulmuştur yorumun için sağol bende denemem o zaman

• Bizim okulda hoca geç kalanları bayıltırdı boynuna vurup biz tutardık arkadaşı aynı dövüş sanatı bana olmadı ama hoca orta ve işaret parmağıyla boynuna vurudu arkadaşın pat bıraksak yere düşücek :D yani evet bayıldır ama tekniğini doğru öğrenmen lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...