Üniversitenin ilk günü neler yaşadınız?

üniversitenin ilk günü nasıl geçti ? neler yaşadınız o gün ?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• ünide kayıt zamanında kaç mal insan gördüysem hepsi benim bölümümde benim sınıfımda çıktı o olaya çok şaşırmıştım.sonra okadar sene o mallarla beraber okuduk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• dikkatli ol iyi arkadaşlar edin kimseye güvenme kimseye sırrını verme bugun dost olacağın kişinin yarın düşmanın olacağını unutma yeterince insanları tanıyana kadar yurtta kal v.s. bu arada baban değilim (umarım sağdır) korkma hayırlı olsun sorunun cevabına gelince herkes şaşkın olacak zaten insanlar arkadaş edinmeye çalışıyor falan bol bol tanışma faslı isimleri zamanla öğrenirsin ilk günden kasma kendini

0|0
    0|0
  • Kızın biriyle flört etmeye başlamıştım..

0|0
    0|0
  • ılk gunu bahçede birisi vardı muhabbet ettik tipide sanki memur gibi biz bunla makara yaptık kaldırmadı bize x hangi bölümden oldumuzu söledi sölyince bize kendisinin x hocamız oldunu söledi biz yine makaraya sardık bunu ama derse girincede anldık ama ıyı adamdı vessalam kurtlar vadısı hastsıydı :)

0|0
    0|0
  • derse geç kaldım .müthiş merak ve heyecan var .en arkaya geçtim .utandım .herkes bana baktı zannettim.sırayı tam çekemedim .ses çıkınca demirin üstüne oturdum mahvoldu kalçam :)

0|0
    0|0
  • üniversteye yeni geçtin dmi heycanlısın :D :SAD:D:SA bende yaşamak istiyorm o heycanı anne bana niye almıyosun bizde niye yoğğ

0|0
    1|2
  • yani,bi lisedeki ilk gün değil

0|0
    0|0
  • valla ben direk manita ayıklamaya çalışıyodumda baya bir sıkıcıydı ortam çözme üniversiteyi çözme yeni arkadaş bulma kasıntısı filan böyle yani

0|0
    0|0
  • Cemaat abileri yurtlarında kalmam için baya bir ısrar etmişlerdi

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum...

0|0
    0|0
  • sıkıcı idi herkez saf gibi birbiri ile tanısmaya calisiyodu :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• geç gitmiştim bir hafta. herkes kanka olmuştu; ezik gibi kalmıştım.

1|0
    0|0
  • Kavga etmiştim.

0|0
    0|1
  • normal bir gündü heralde tanışma faslı vs.

0|0
    0|0
  • 'Nereye düştüm lan ben' dedim :p Toplama kampı gibiydi :)

0|0
    0|0
  • İlk gün gitme, hatta ilk hafta gitme. Gizem oluşsun merak etsinler

0|0
    0|0
  • Normal geçti.

0|1
    0|0
  • tanışma kazanına düşmüştüm

0|0
    0|0
  • nereye düştüm böyle mk dedim

0|0
    0|1
  • Derse geç kaldım ve girmeye cesaret edemediğim için ara verilene kadar dışarıda bekledim. Bu sırada dersi alttan alan bir kızla tanıştım da iyiki, onun sayesinde sınıfa girebildim. Yoksa ki nereye düştüm böyle diye ne yapacağımı bilemezdim :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...