Sizce bu transferin gerçekleşme olasılığı nedir?

link sizce bu transferin gerçekleşme olasılığı nedir? riera gönderilip bu adam alınırmı?gelirse sizcede eksiksiz mükemmel bir kadro oluşmazmı?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Gelirse müthiş olur gerekirse bazı maçlarda Eboue yerine Hamit´i ya da Chedjou yerine Gökhanı oynatırız oynadığımız sistemde(4-3-1-2) kanat oyuncusu yok bu yüzden bekler sağlam olmalı Kolorov bizim için müthiş bir transfer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Umarım gelir...Manchester City'de bence şampiyonluğun favorilerinedene

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Riera daha iyi bence şu an. Çünkü oturmuş kadroda yeri belli. Gelecek olan oyuncu ne kadar iyi de olsa uyum sorunu çekebilir.

0|0
    0|0
    • ama kolarov diyoruz yaw :) rieranın hakkı yenmez adam hayatında belki de ilk defa sol bek oynadı ama bence riera maliyetine kolarov'u rahat getiririz :)

• bana kalırsa kolarov hiç iyi bir solbek değil dahaönce carlinhos vardı ne oldu gelmedi mi yoksa eğer gs carlinhosu alsa 5 maçta 2 ya da 3 gol atar garanti biz fenerlilere göre kolarovun gelmesini isterim ama carlinhos iyi olduğu için istemem gelmesini umarım kolarov gelir

0|0
    0|0
  • iyi oyuncu gerçekleşirs galatasaray adına iyi olur

0|0
    0|0
  • Ne gerek var ki Reira oturdu o mevkiye artık değiştirmenin anlamı ne

0|0
    0|0
  • Yüksek bence alınmalı

0|0
    0|0
  • uff kolarov.riera gitmediği gibi 11 numarayıda vemiyor didi ye

0|0
    0|0
  • ilk 11 i bırak 2. 11 Türkiyede şampiyonluğa oynar ilk 11 ise şampiyonlar liginde :)

Bu yorumuna sesli güldüm qwudasdas :D

Ha bu arada babayı alırsınız . Balon haber.

1|0
    1|3
    • bende senin acına sesli güldüm normalde psikopat değilimdir yani başkalarının acısından zevk almam ama işte sizin acınız bana tatlı geliyor siz bu gece babayı aldınız daha neyin babasından bahs ediyon boluya bide adını bilmediğim bir takıma 4 attınız bir taraflarınız kalktı hahaha psv geldi 2 tane çaktı hhoooppp güle güle ahahhaha benden buna sesli güldüm

• Ver telefon numaranı göstereyim korkak tavukla çocuğu. ^^ O gs formasını kıvırır kıcına sokarım valla. ^^

• hahahha çocuğum senin uykun gelmiş ağlama da git yat telefon nosuymuş şurda profilini gizliyen kişiyle ne muhattap oluyorsam aman dikkat et senin bir taraflarına bişey girmesin formadan başka bişey -18 git yat uyu

Yükleniyor...