Takma tırnağımın salatadan çıkma ihtimali nedir?

işaret parmağımdaki düşmüş salata yaparken. salatayı destim destim yok bulamadım. başka yerlerde de yok. şimdiii ben bu salatayı nişanlımın önüne koysam mı? içinden tırnak çıkar mı? hiç çaktırma. yesin bulursa aaa maa yapıp şaşırırsın mı dersiniz? ay ne fena ismis. artık eldiven takacağım.

Güncellemeler:
takma tirnagim bulundu :). salatanin icine dusmus. yerken bir de hayatimda yedigim en guzel salata diye mirildaniyordu. ( tabiiki yalan. yemek yapayim diye soyluyor. zira haftada bir ancak yani. adkhbsff. caktirmiyorum. ) neyseki yutmadi. icinde gormus cikartmis hihih. igrenc diyen varsa iki tane kedimiz var. amerikan mutfak bir de. annem su bile icmiyor bizde. igrenebilirsiniz anlarim :D.

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• ne varki bunda. arkadaşlar için çiğköfte yoğurduğumda ellerimden, kolumdan, kafamdan litrelerce ter akmıştı çiğköfteye. herkes gayet memnundu. seninkisi ise sadece küçük bir tırnak parçası:/

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Etli kara lahana dolması vardı ilk dolmayı ağzıma attım taakk diye ses geldi kemik çıktı içinden şans işte:/

1|0
    0|0
  • benım tabağımdan tırnak çıksa takma olduğunuda anlamam ne pis kızmış lan bu derim yemek yaparken tırnaklarınımı kesıyormuş bunun yaptığı yemek yenmez getırdığı su içilmez der koyarım kapının onune.

0|0
    0|0
  • Benim bildiğim tırnaklı pide olur.

Sayende Türkiye'de bir ilk gerçekleşecek, tırnaklı salata... :D

Boşver bişey olmaz, bir dahaki sefere daha dikkatli olursun sen de... :)

0|0
    0|0
  • Diş

0|0
    0|0
  • Tırnak bari organik olsaydı :/

0|0
    0|0
  • senin elinden daha çay bile içilmez =(

1|0
    0|0
  • allah belanı vermesin :D adamı öldürmek istiyorsan hiç bu kadar eziyet etme ona ver zehiri gitsin ne kadar bezmişsin ondan :D

0|0
    0|0
  • iğrençsin canım

1|0
    0|0
  • bi yerde okumuştum sevdiğiniz erkeği şaşırtın diye :) salatadan çıkarsa sürpriss diyip öpün ,şaşkınlıktan küçük dilini yutmadan durumu toplamış olursunuz

0|0
    0|0
  • :) üzülme bu kadar :) mm benim bir fikrim var :) bir parça mıknatıs al streçle salatanın içinde gezdir çekerse bulursun not: tırnağın demirdir umarım plastikse yandın :D

0|0
    0|0
  • Beynimi yedin :-)

0|0
    0|0
  • Hayırlısı be gülüm :))))))))))

cut.

0|0
    0|0
  • ölüme yol açabilir yemeyinn

0|0
    0|0
  • sen o salatayı unut

0|0
    0|0
  • Hahahahh çok iyi ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• söyle istersen. yerse.

0|0
    0|0
  • git at o salatayı

0|0
    0|0
  • Tiksindim şu an. :( O iğrenç tırnaklarla yemek yapıyorsunuz bir de.

2|0
    0|0
  • ahaha:D salatanın içinden tırnak çıkması çok komik olur :D

0|0
    0|0
  • ben daha kötülerini de yedim bişicik olmaz

0|0
    0|0
  • öeaaaağğğ :D şifa niyetine :D

0|0
    0|0
  • koyma canım adamın önüne tırnak mırnak çıkar sonra aranız bozulmasın ;D

0|0
    0|0
    • su an yiyor. misafir odasina kactim ahaha. ses gelirse anlarim.

Yükleniyor...