Spor klubleri ve dernekler

spor klupleri milyon yuroluk alış satış yapıyorlar. çoğu oyuncusunu asgeri ücretin biraz üzerinde sigortalı gösteriyorlar. normal TC vatandaşı gibi vergilerini verseler milli servetimiz ülkemizde kalır.12milyon yuro,18milyon yuro v.s v.s %18KDV ama yok. hemen hemen hepsi dernek statüsünde. vergi sıfıra yakın. siz ne dersiniz ey halkım?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Avrupa kulüpleri bizimkilerin 3 katı vergi veriyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Yanlış düşündüğünü söylerim :) kdv olmaz o işte :) ekonomist misin sen? eğer öyleysen bırak bu işi :) değilsen de açıklayayım: o işte stopaj vardır bir hizmet alınıyor ama bildiğin gibi para varsa bunlar dikkate alınmaz. Ceza yesen koymaz. Yani ekonomiyi düşünüyosan kulüplerden çok kapitalizmin olumsuzluğunu yenmelisin :)

0|0
    0|0
    • stopaj kousunu uzun uzun bize yazda aydınlat. benim kasdım vergi

mlyon dolarlık alış veriş yapıyorsun ama vergi hangi isim altında olursa olsun bakkal amcadan daha az

• Stopaj bir hizmet karşılığı alınır yüzde 20 alınır :) ama burda bir hizmet yok kısmen bir durum söz konusu. Yani kulupler ilgilenmez bununla. Avukatlar da yasaları evirir çevirir kullanır. Önüne geçmek isitoysan yasalarla geçersin diğer türlü bir işe yaramaz :) Aydınlanmak istiyosan avukatlar yardımcı olurlar :D yasadaki açıkla hiç para bile ödemezler isteseler :) Hukuk u iyi bilip yönelmek gerek :)

• 5 puanladım

uyuyoruz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...