Kapat

Türkcem pek iyi degil, bu sözlerin anlamini aciklayabilecek biri varmi? simdiden tsk ettim

ne yaz ne kış o tam bahar ki ne bahar..

Bir gün yağar bir gün açar

Sevdirir kendini şeytan tüyü var

Yoksa da hayat kurur yanar...

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• bir kadın düşün ne iyi kötü yani kimseye benzemez tek eşi benzeri yok bazen sevdiğini ağlatir bazen güldürür sen sevmek istemesende o bir yolunu bulur anlamadan sevdirir kendini o olmadan da hayat zindan olur ölüm daha yakın olur . Umarım anlatabildim :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 19

• şair burada kişinin ne sıcak ne soğuk olduğunu vurguluyor. bahar gibi serin olduğunu söylüyor. yani güzel bir benzetme. sonra bir gün kızdığını bir gün de çok mutlu olduğunu söylüyor. ve ne yaparsa yapsın kendini sevdiriyor. şeytan tüyü var derken bunu vurguluyor. ve onun olmadığı bir hayatın anlamının olmadığını söylüyor. inşallah bu yazdıklarımı anladın.

1|0
    0|0
    • anladim tsk. ederim.. sitede bu gibi sorulari ciddiye alan insanlarda varmis halen, sevindim

• rica ederim iyi geceler. takılma sen onlara.

• Bahar gibi güzel bir kız gösteriyor ama vermiyor diyor yağar açar diyor ya kendisinide sevdirmesini biliyormuş birazda cilveli sanirsam .dd.d

0|0
    0|0
  • Kenan doğulu mu ne bu yav

0|0
    0|0
  • nasıl anlatalım şimdi :D

0|0
    0|0
  • Şarki sözü çok takma dinle gec

0|0
    0|0
  • ne kötü ne iyi bir iyi olur bir gün kötü olur sevdirir seni ondan şeytan tüyü vardır yani sinsidir çakaldır eğer böyle aşk olmassa hayat zevksiz ve kötü olur

0|0
    0|0
  • Merakımı af buyurun ama Türkçe'niz iyi değilse siz nerelisiniz o zaman?

0|0
    0|0
    • ben türküm, ama türkiyede yasamiyorum, yani bazen böyle cümlelerin anlamini anlamiyorum sorun o.. o yüzden okadar iyi degil türkcem

• Anladım cevap için sağ olun.

• buna turk dıl kurumu el atsın bu yalının sarkıları hep boyle acap ne cekip yazıyor bunları :D bırı suna dur desın

0|0
    0|0
  • "Hele vela velvele" diyor link ..

0|0
    0|0
  • bahar bir gün yağmurlu birgün güneşli, Sevdirir kendini her türlü, Bahar olsa bizim hayatta pert diyo.

adın bahar mı

cut.

0|0
    0|0
  • aşk bu kızıl ötesi yaralı müzesi haraket edemem. türkçe prof. açıklayamadı mesela :D

0|0
    0|0
  • At pazarındanmı geçtin :) (kayseride çingenlerin konakladığı mahalle )

0|0
    0|0
  • onunla mutlyum onsuz mutlu değilim diyim anlarsın :)

0|0
    0|0
  • herfi sana yavşıyo işte yav seviyor seni hoşlanıyor aşık sana :D

0|0
    0|0
  • beni tarif etmiş yanar döner demiş cümlede

0|0
    0|0
  • Var. Ne olduğunu kestiremediği karakterli biri. Keşfedilmemiş olan biri. Ne yapacağı kestirelemeyen gizemli bir insan. Sevimli sempatik. O yoksa hayatın anlamını yitirdiğinden söz ediliyo. Bu kişi için sevgili benzetmesi doğru

0|0
    0|0
  • bak bizimkilerin Türkçesi iyiyken açıklayamıyor:)

0|1
    0|0
  • falım çok iyi bir sakız sende çiğnesene

0|0
    0|0
  • sevgilisine yazılmış şapşal bir övgü dizesi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bir anlamı yok anlamsız kelimelerle güzel bir şeyler yapıyım demiş bu kadar berbat ve sallama bir iş yapılır yani anlamaman normal anlamsız çünkü

0|0
    0|0
    • simdi anlamini anladim, yani aciklandi, yani anlamli sözlermis aslinda :)

• ortaya karışık sallamış sen beğendiysen sorun yok sana gelmiş bir şey sanırım yani sonuçta senin düşüncen önemli

• 444 NOT FOUND

0|0
    1|0
  • senin mi türkçen iyi değil... sırf bunu desteklemek için kasıtlı yaptığın yanlışlar dışında site sakinlerinin %90'ından daha anlaşılır cümleler kurmuşsun...

0|0
    0|0
    • ya ben niye kasitli yapiyim, kimseye burda birsey ispatlamama gerek yok.. bundan öncede sordugum oldu birseyi anlamayinca.. yani iyiki birsey anlamadim, sordum.. zaten 12 kisi cevap vermis hemen, ama kimse dogru dürüst bir aciklamada bulunmamis, hepsi dalga geciyor

• ben sana iltifat ediyorum sen fesat diyorsun... senin türkçen değil anlayışın kötü bence...

• ozaman kusura bakma, ben yanlis anlamisim seni..

• nisan yağmurlarından bahsediyor :)

0|0
    0|0
  • bahar mevsimi gibi kız, bir gün ağlar bir gün güler, kendini sevdirir kerata, o yoksa eğer hayat biter benim için

yalnız bu bakış açısıyla alakalı herkes farklı yorumlar :)

0|0
    0|0
  • ateyizlere sormak lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...