Çok şaka yapan arkadaşa güvenmek?

Size çok şaka yapan ve bıktırmadan şaka yaparak hayatını geçirmeye çalışan bu arkadaşınız bir gün denize girdiğinde boğuluyorum diye bağırıp kurtarmaya gider miydiniz?Yoksa şaka yapıyor diye ne yapardınız?

(Not:Hep şaka şaka yapa yapa bıktırmış sizi ona göre düşünün.)

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Neden böyle biri ile arkadaşlığına devam edip , şakaydı gerçekti sorumluluk alıyor ya da ihtiyacı olan seyirciyi sağlıyorsun ?

Adam kafadan sakat , bir gün gidecek de neden o gün sen yanında olacaksın ? Mesele bu

0|0
    0|0
    • Bende aynı şeyi düşündüm...Bunu düşünen senin gibileri azınlıkta...Türkiye de seyirci olmak çok kolay ...Ama Kurtarmaya çalışan binde 1...Onu yokluyorum..Vay haline diyecektim burda yürekli insanları görünce rahatladım kardeşim...

• Yaklaşık evet.

• Yaklaşık hıımm... Yaş 30 üstü demi? Tahminen sen ülke yararına çalışan tiplerdensin..Ermiş insanlardan...Evli olduğunu da düşünüyorum...Saygıya borçlusun..Bilebildim mi?

Kızlar Ne Diyor 1

• aklıma yalancı çoban hikayesi geldi, giderdim kurtarmaya gerçek olabilir yaptığı şakalar yüzünden bişey yoluna gitmesin sonra arkadaşcım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• riske atılamayacak her durumda şaka yapsa bile giderim...hayat bu gitti mi bir daha gelmiyor...

0|0
    0|0
    • Şaka olduğunu söylerse bir daha ki sefere gene boğuluyorum derse?

Yükleniyor...