Sevdiğinizi biriyle çıktığını görürseniz?

Ya arkadaş siz sevdiğinizi biriyle çıktığını görürseniz ne yaparsınız bütün alem bunu yazsın görelim... :)

(Not: Ciddi olarak cevaplasın. )

0|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• anında soğurum ondan beni sevmeyeni bende sevmem :))))

0|2
    0|0
    • Belki kıskandırmak için yapıyordu...Hemen soğuduğuna göre senin sevmediğini düşünürse?

• önce ayırmaya çalışırım. baktım olmuyo, koy götüne :D

0|1
    0|0
  • başka birini seferim :/

1|1
    0|0
    • kolaymıı kii o kadar ?

• müneccim misin wuhuuuu etkilendim :(

• 6.his söylüyor...O gözler karşımda olsa anlarım ama senin dediklerine göre 6.his bunu bana söyletiyor..neyse :)

• koşarak eve gıder salya sümük ağlar'dım ! ;)

0|0
    0|0
    • Sen ağla ağla biraz o gözyaşlarına ne kadar iyi para veriyorlar biliyor musun Japonyada..

• :P biz laf olsun dıye aglamıyoruz

• :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Öldüm La Apartman sakinleri benim gülmekten sesleri duymaya başladı... :)

• görmediğimi nerden biliyosun bir de bana özel şarkı flan söylerdi meğer sevgilisi varmış kestim selamı sabahı çocukluk aşkımdı kendisi öss ye hazırlıkta oldu bunlar <3

0|0
    0|0
  • hasiktir derim direkt:D

0|0
    0|0
  • siklemem çıkacak adam mı yok.

0|0
    0|0
  • Yıkılırım ama belli etmem. Kan kusup kızılcık şerbeti içtim deriz biz gshdfg

0|0
    0|0
  • ortalığın ...

0|0
    0|0
  • Hic birsey, bir kere bakarim sonra giderim bitmistir o ona yeter.

0|0
    0|0
    • O zaman sevmiyordun demek?

• Bir kizi kiskandirmak icin baska bir kizla cikmak ne kadar da sacma ne kadar da aptalca :(

• Birisini sevmek ve aşık olmak için ne aptallar gördüm... :) Ve aptallardan birisi de ben miyim :)

• kıza yanından geçerken bakış atarım

0|0
    0|0
  • Daha bu sabah gördüm. Ağladım Ağladım. Geçti şuan.. Alıştırmıştım kendimi bekliyordum bunu..

0|0
    0|0
    • Ağladın ağladın neye yaradı ...ne düşündün? beğenmediğini mi yoksa... ?

• Eski sevgilimdi. 1 ay oldu ayrılalı. Ben unutamadım onu. Onun karaktersizin teki oldugunu düşündüm aynaya baktım değmez dedim bıraktım aglamayı.

• Bu şarkı benden sana gelsin..yanlış anlama sevgili değiliz... Boşver - Sıla... :) Kendine iyi bak...

• Fena halde dumura uğrarım belli etmeden üzülürüm ...

Kızı gizlice araştırırım tipini falan benden güzel mi okuyor mu falan

0|0
    0|0
    • Siz kızlar olarak çok acayip bir Sherlock Holmes gibi araştırıyorsunuz..Daha doğrusu kızlara bakarak modayı mı takip ediyorsunuz .. :)

• Ne modası ya

Neden o kişiyi tercih etti diye araştırıyorum ama bir şey yapıcamdan değil öğrenip kenara çekilirim

• Diyorum ki o kişi çok şık giyinmiş ve çok güzel diyelim...Sende hırslanmaz mısın? :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Seni seviyorum diyeceğim gün beni yanına çağırdı ne dedi sence çok mutluyum teklif aldım dedi yıkıldım ne mutlu sana dedim ne diyebilirdim ki her şey bitmişti bitti gitti söyleyecektim önce o söyledi önce başkası söylemiş tamam söylüyor niye gelip halt ediyor gibi bana dedi gene hatırladım lanet olsun olmaz olsun sevgisi

0|0
    0|0
  • Üzülürüm ve unutmaya çalışırım .

0|0
    1|1
    • Üzüntü gider ama unutmak unutamazsın...Çalışırım dediğine göre kalbin hassas sanırım.. :)

• Elbette hassas. Gerçekten sevmişsem zor olur ama yine de alışırsın.

• Her salı akşamı saat 18-20 arası belediye konservatuvarında sevgilisi ve benim eksi sevgilimi görüyorum... Acısada öldürmüyor kardeş alıştık artık...

0|0
    0|0
    • Haydaaa...

• O çocukta ne tipi varmış ki 1.50 boyu küçük...alla alla nesini beğenmiş ki ?

• kabul et sana çoçuğu göstereyim kardes :)

• o an silerim başıma gelmişliği vardır ünide kız arkdaşımla ayrıldık bir hafta sonra başkasını buldu.ç...anında sildim...eski nişanlım keşke öyle birşey yapsa ...

0|0
    0|0
  • alkol almıştım o gün

0|1
    0|0
  • gurur gırer mazi olur butun duygularımı indirgerim.

0|0
    0|0
  • ilk başta çokk üzülürüm morelim bozulurr. sonra o sevgilisini araştırırm...güzelce onu bırakmasını söylerim eğer yapmazsa öyle bir yerde ona illallah dedirttirene kadar dayakkk kiiiiiii unutamayacak şekilde büyük ihtimal bırakacakkk sonra kızla konuşmaya giderim

0|0
    1|1
  • Kırılırım bir başta böyle sarsılırım sonrada elimden geldiğince başlarına Üşüşürüm öküzmüyüm bakacam üzülecem..

0|0
    0|0
Yükleniyor...