Sesi güzel olan insanlar hakkında ne düşünürsünüz?

Sizin sesiniz nasıldır? Konuşurken ya da şarkı söylerken sesi güzel olanınız var mı? Müzik kulağınız iyi midir?

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• ses tonu güzel olanlarla ilgili çok hoş şeyler düşünürüm her zaman:)

hatta ses tonu kulağımı rahatsız edecek derecede kötü olanlarla mümkünse on kelimeyi ikiye sığdırır bir an önce konuşmayı bitirmek için çabalarım.tam tersi durumlarda da şayet bu kişi karşı cinsten biriyse daha da iyi şeyler düşünmeme engel olamıyorum:)

hatta vaktiyle bir enstrüman üstadı müzisyen arkadaşıma bunun sebebini sordum; kulağının iyi olması sende ister istemez hassasiyet yaratıyor bu çok doğal demişti..

iş hayatımda karşılıklı ya da tel.de konuşurken ciddi anlamda takılıyorum buna. yani sağlam bir kulağa sahip olmakta çok iyi değil, kişinin beşeri ilişkilerini bile etkiliyor:)

sesime gelince ortamlarda hep şarkı söyletilen olduğuma göre sanırım fena değil..bir ara musiki cemiyetine bile gittim. ve yüzümü yıkamadan evde müzik açarım. aslında tam solist olacak insanmışım ama kader işte:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bunlar doğuştan gelen yetenek olduğu için çok ayrı bişey düşünmüyorum. Tabiki takdir ederim ama extra bir düşüncem yok.

0|0
    0|0
  • şarkı söylemeye yetecek bir güzelliği yok bence sesimin ancak sevdiğimin sesinin güzel olmasını gerçekten isterdim

0|0
    0|0
  • Normalde Sesim İyidrde Şarkıda Berbat Oluyor Sıfır Yetenek :))

İnş Evlencğm Adamın Sesi Güzel Olur :/

0|0
    0|0
  • Keşke benim sesimde banyodan başka yerde de güzel olsaydı dediğim zamanlar oldu.

0|0
    0|0
  • Imrenirim.

0|0
    0|0
  • ailemdeki herkezin sesi güzeldir ama benim sesim karga gibi :)

0|0
    0|0
  • Asik oldugum kisinin sesi cok guzeldi

0|0
    0|0
  • keşke benim de olsa diyorum

0|0
    0|0
  • sesi güzel olan insanların Allah .. neyse bela okımıyım :D çok kıskanıyorum bnde çok istemişimdir güzel sesim olsun :D :D

0|0
    0|0
  • Barlarda gitar çaldım öğrencilik senelerimde :D Kulağım vardır ama malesef sesim orta derece bir ses kötüde değil mükemmelde değil ama hep istemişimdir sesigüzel olan bir sevgilim olsun <3 ben gitar çalıyım o söylesin ahh :D

0|0
    0|0
  • konuşurken ses tonum güzeldir öyle söylerler ama şarkı söylemem asla berbat o :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sesimle uyuşturur dağa kaldırırım:/

0|0
    0|0
  • konuşurken ses tonum güzeldir.fakat aynı şeyi şarkı konusunda söyleyemem :)

0|0
    0|0
  • Kulağım iyidir ama ses konusunda kargalarla yarışıyorum.

0|0
    0|0
  • evet sesim güzeldir

0|0
    0|0
  • benim idare eder sesim. genelde bağlama eşliğinde güzel çıkar ama :)

0|0
    0|0
  • sesim hiç iyi değildir, borazan gibi :)

0|0
    0|0
  • Müzik kulağım iyidir muhtemelen, günde 10 saat müzik dinliyorum :D Sesimi beğenmem..

0|0
    0|0
Yükleniyor...